Test: Wiko Pulp 4G, hiper reaktif değilse çok sert


Wiko Selüloz 4G: söz

Pulp 4G ile Marsilya Wiko akıllı telefon akıllı tasarım ve günlük hayatta kullanım için yeterli yapılandırma sunuyor. Cihaz özellikle etkileyici değilse, imalatçı fazla sayıda uyum sağlayan iyi bir denge olarak sunar. Aslanağzı işlemcisi 410 kartı daha güçlü bir cihaz için umut bırakır RAM 2 GB ile birlikte gelir.

Wiko Pulp 4G: gerçeklik

Her zamanki gibi, biz Wiko ayrıntılı bir tasarımla çok renk gelir bir akıllı telefon sunuyor. Bu kez, bir göz atmak akıllı telefon ihtiyacının geri döndü. Pulp Fab 4G gibi, bu taklit oldukça onurlu deri plastik yoktur. Artık, hiçbir mucizeyi dokunun, ancak elleçleme çok güzel. Bununla birlikte, cihaz, özellikle bir 5 inç için, kilosunu ağırlığındadır. 151 gram kadar aşılmaz gelen, ancak marka biraz daha hafif bizi alışık etmiştir.

ateşleme üzerine, iki şey bizi ilgilendirir. İlk olarak, yukarıda ve ekrandan altında bulunan ve geniş fakat siyah şeritler israf alanı hoş olmayan bir izlenim vermek. Ancak HD paneli 1285 bir kontrast oranı ile, 294 dpi yeterli çözünürlüğe sağlamaktadır: 1 ve parlaklık 501 cd / m²'ye kadar gider. iyi giriş ekranları rakip Etkileyici rakamlar da WIKO de Lumia 640 XL veya Ridge Fab 4G gibi, değişir. Ne yazık ki, renk dengesi kısmen partisini bozmak edilir. kuvvetle mavi ışığı çekerek olarak çok soğuktur. göz için, çok hoş değil.

Yan arayüzü Wiko kez daha doğrusu ayık olmayı hak eder paltosunun ev (Wiko IU), bize sunuyor. iOS hatırlatır (bu sayfalarda konuşlandırılan yuvarlak) simgeleri Not düzenlenmesi. Birkaç eklenen özellikler - Akıllı Gesture ve Akıllı uyanık - Böyle çift musluk gibi birçok kullanışlı eylemleri ekranda açmak veya fayans dokunarak fotoğraf çekmek için birlikte alakalıdır. Yine de şık Android 5.1.1 Lollipop yerine vardır.

baştan çıkarıcı Gökkuşağı Yukarı 4G sonra marka eşdeğer fiyata yükselişe teknik yapılandırmayı inceledi. İşlemci (dört çekirdek) önce birine karşı prim 2 GB RAM, 1'den 1.2 GHz değişir. Buna rağmen, dokunmatik ekran parmak yanıt şaşırtıcı yavaştır. Bazen etkili olması istenen eylemi almak için birkaç kez denemek zorunda. Aygıtı işlemek gibi daha ağır olur bir kusur. Son olarak, kullanıcı deneyimi büyük ölçüde bu gecikme gece.

Bu hoş olmayan bir sürpriz Wiko Pulp 4G 3D oldukça iyidir tüm birden zarar vermektedir. Ekran sadece yüksek çözünürlüklü (1280 x 720 nokta), en oyunlar, sorunsuz bir iyice görsel ayrıntıları itmek şartıyla olduğunu. Maksimum kalite Epic Citadel saniyede 32 kare ile, akıllı telefon mucize olduğunu, ancak üreticinin sözünü tutuyor. Tahmin edilebileceği aksine, bu Wiko en sinir bozucu en temel kullanımların tarafı.

Neyse, uzun pil ömrü dahil sürprizlerle de dolu cihazı. mAh ödüyor bir pil 2500 seçimi. iletişim, biz Web sörf ve 09:32 videoda 11:34 karşı, 26h28 (üreticinin sözden daha fazlası) düzenledi. Bizim çok yönlü ölçüm özerklik sırasında, Pulp 4G 8:16 yapılacaktır. Bu fiyat aralığında oldukça dikkat çekici bir skor.

Fotoğrafta, 13 megapiksel sensör de kanıtlanmış. Işık iyi olduğu zaman, kadar nokta hızlıdır ve atış noktasını oluşturur. Renkler de iyi basılıyor. Düşük ışığında, bol miktarda gürültü ile daha karıştırılır. kalitesi kabul edilebilir olarak kalır. Video (1080p) oldukça iyi yönetilir. ayrıntı düzeyinde etkiledi olmadan, Pulp 4G iyi renkler üretmek ve hızlı bir şekilde parlaklık farklılıkları uyarlar. stabilizatör olmamasına rağmen, uçaklar, artık bir şekilde Selüloz Fab 4G arızaların bir düzeltme, bougeote sahiptir.