Test: büyük, daha kalıcı Galaxy S6 Kenar Artı Mükemmellik Samsung


Samsung Galaxy S6 Kenar Artı söz

Galaxy S6 Kenar Artı Samsung Galaxy S6 Kenardan her bakımdan benzerdir ekranın eğriliğini görmektedir. Bu model, ancak, büyük 5,7 inç digonale bir phablet biçimini benimser. Kalan bileşenler değişmez iken bu akıllı telefon aynı zamanda, daha iyi kapasite pili (3000 mAh) takım olan. O test laboratuvarı 01net.com geçti ve burada bizim karar olduğunu.

Samsung Galaxy S6 Kenar Artı gerçeklik

Tasarım tarafında, Kenar Üzeri S6 eşi tam S6 Kenar formları, ama daha büyük. Bizim gösterimler aynıdır. avantajlar esas estetik olan (o güzel ince ve kompakt) ve dezavantajları gövde çok kabaca biraz bahar böyle bir fotoğraf sensörü ile değişmez.

elleçleme gelince, bu bir baskı aparatı kenarları, bazı etkiyi hissetmeye üzerinde "çok geç" ile, biraz kafa karıştırıcı kalır "kesim." Ve Kenar Üzeri geniş olduğunu, bu keçe iyileştirilmesi değil, onun küçük kardeşi Kenar daha az bağırıyor eğerSon olarak, birçok aynı düşünce vardır: Cihaz kendi eğrileri (aynı zamanda Galaxy Note 5 vaka olan) geri avuç ile temas halinde olduğunda tutmak için çok daha rahat. Bir başka sıkıntı: Ekranın kavisli tarafta Kalıcı yansımaları. Zor cihazın ne olursa olsun pozisyon kurtulmak için.

büyük ekran kullanımı çok rahat olduğunu, ancak akıllı telefon işlemek için iki eli gerektirir: Cihaz phablet büyüklüğüne gelince, bizim görünümü değişmeden kalır.

Güç kusursuz

Samsung Exynos işlemci hala anın en etkili yöntemdir. farklı performans testlerinde etkileyici puanları ötesinde, uygulamada çoğunlukla biz onun gücünü takdir: Güç hatta tüm etkileyici akıcılıkta çoklu görev, her koşulda sadece süper hızlı video oyunları, en gelişmiş Merme. 

Uygulama Epik Citadel testte, kenar üzerinde kaygısız bir yüksek çözünürlüklü ekran rağmen 50 fps aşmaktadır.Hiçbir şikayetleri, S6 Kenar Artı zevkle kullanıcıların en zorlu ve daha çılgın oyunculara allık hazır piyasadaki tüm akıllı telefonlar, en hızlı olduğunu. Onları bulmak için değil ancak çok sinir bozucu olacağını 32GB versiyonu (mevcut 25 GB) bellek kartı okuyucu ...

otonomi üst

S6 Kenar Artı onun özerklik olumsuz etkilenmez, güçlüdür. 400 mAh kapasiteye kazanır bir pil ile, S6 Kenar daha bile önemli ölçüde yüksektir. Akıllı telefon bizim çok yönlü şiddetli testinde 9 saatten fazla ve sesli iletişimin neredeyse 20 saat direnir. Hatta sürekli kullanımda şarj olmadan ne ölçüde, günde. Sadece çok yoğun video oyunları, onun dayanıklılık kısaltacaktır, ama onlar da çok sıcak olmayacak. tüm güncel akıllı telefon aralığı gibi ... ünite kızışıyor taşırken Aslında, özellikle olduğunu.

Ve yan hala kayıtları, S6 Kenar Düşürdü yeniden! verilen şarj cihazı ile, güç az 30 dakika içinde% 50 şarj 5 ila yükseltilir ve sadece 1 saat 15 dakika içinde,% 100 şarj ulaştı! Daha sonra açık ve bağlı ama çok az kullanılıyordu.

mükemmel Ekran

Yine, AMOLED ekranı S6 Kenar Artı Kenar S6 kıyasla değişmez: hala mükemmel! Onun parlaklığı çok yüksek olduğu, kontrast sonsuzdur, geniş tanımlı (515 dpi), son derece doğru renk fotoğraf modu ve otomatik modda son derece cazip. Güneş ekranının okunabilirliği türün en iyilerinden biridir. Sadece olumsuz: titremesi da faaliyet modu okumak için cihazı kullanmak isteyenler için yorucu olabilir. En çok uygulanan göz zamanlarda titreşimi rastlayabilirsiniz. Hiçbir şey çok rahatsız edici ya. Son ayrıntı: grevlerle dokunmatik ekran hassasiyeti (eldiven moda her zaman etkin) çok önemlidir ve bazen dokunmatik klavyede bir sorun, yanlışlıkla dizildi.

Mükemmel fotoğraf

Galaxy S6 Kenar Artı fotoğraf ve videonun performansı ilk S6 Samsung excellent üzerine bu aynıdır. Ancak, bizim kalp raporları çok doğru LG G4 ve bu çok düzgün ve çok temiz Galaxy S6 arasında kalır. LG G4 S6 Kenar Üzeri daha parlak görüntüler sağlar ... Ama biraz gürültülü dahil olmak üzere düşük ışıkta.

çok zeki Samsung Arayüz

Samsung'un TouchWiz arayüzü sadece hayranı var. Onun estetik tartışmalı olmakla ergonomik hileler gerçekten mükemmel. Eşsiz, pencereli mod çoklu görev, örneğin, çoğu yoğun kullanıcılar için gerçek bir zevk.

özelliği eklemeler cihazın kavisli ekranı (kişilerine 5 ve 5 favori uygulamalara yönelik kısayollar) bizim anekdot içinde kalır "istismar" ve onlar neredeyse tüm geleneksel düz ekran üzerinde aktive edildi! Touchiz bu en son sürümü artık iyi bilinen ve Galaxy S6 en son testlerden detaylı edilir. Sadece kulaklık ve kulak zarı kalitesine bağlı olarak sesi arttırmak için kesinlikle parlak, Samsung Sesi ses işlevselliği uyarlayın ısrar edin.