Test: Samsung Galaxy A3, sağlam dayanıklılık ile kombine bir prim bitirmek


(2016) Samsung Galaxy A3: Promise

orta menzilli alanında, Samsung yaptığı amiral gemisi Galaxy S6 esinlenerek iki yeni cihazlar sunuyor. Bunlar arasında, A3, onun 4.7-inç ekran ile menzil A'nın en küçük. Bir kez daha, tasarımı Güney Koreli yerleştirme kalabalıkları çekmek ve oldukça geleneksel bir yapılandırma dengelemek için. 

Samsung Galaxy A3 (2016): gerçeklik

boyut değilse ilk bakışta, zor, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy A3 birbirinden ayırt etmek. Biz böylece her şey son için biraz daha kalın (7.3 mm) ile, metal ve cam bitirir bulabilirsiniz. Biz alt orta kademe içinde olmasına rağmen, mükemmele yakın bitirme. Arkasında, kamera biraz S6 daha az çıkıntılı olduğunu. A3 da kolayca elin dışarı kayma eğilimi sahip onun büyük, arasında aslında bazı kusurları tutar. Estetik, yaklaşık 300 Euro yenmek için zor olacaktır.

Galaxy S6 ile diğer benzerlik - biz yapmış olabilir - işletim sistemi ile ilgili olarak, hala Android 5.1 Lollipop dayalı. Hatmi birkaç ay için kullanılabilir olsa da, Samsung Galaxy S7 ile açılışı için kararlı görünüyor. Biz böylece biraz tarihli ve hangi biz maddi bir yolu tasarım tema uygulamak için hızlı olacak onun simgeleri ile, TouchWiz bindirme bulabilirsiniz. İlköğretim kullanışlı olarak - - yanı sıra bazı ev uygulamalarında Böyle ev düğmesine iki kez basarak kameranın açılması gibi ev özelliklerine sahiptirler. 

hitap küçük bir ekran

Samsung, sağ taraf ekran, inç başına 312 nokta uygun çözünürlükte HD çözünürlükte (720 x 1280 piksel) ile AMOLED teknolojisini gerektirir. 512 cd / m² parlaklık iyi ile birleştiğinde sonsuz kontrast sayesinde, ekran doğrudan güneş ışığı dahil bir çok nitel ekran sunuyor. levhanın küçük boyutlu bir uzun metrajlı filmi, oyun videoları veya oyun izlemek için ideal olmasa da, bu akıllı hala gerçek bir görsel zevk.

teknik detaylar ile ilgili olarak, bu A3 önceki sürüme kıyasla bir devrim sunmaz. Aslanağzı 410 Exynos 7578, hala dört çekirdeğe yol verir, ancak 1.2 ila 1.5 GHz. kendi payına, RAM, 1.5 GHz kalır. bir yarış makinesi iken, akıllı telefon çok reaktif ve çoğu uygulamalar için kullanıldığında iyi tutar. Samsung HD ekranı için gözle tarafından oldukça akıllıca bir seçim yapmış ve hatta video oyunları hayranları için çok iyi bir performansa sahip yardımcı olur. uygulama Epik Kale altında, saniyede 48 çerçeve 10 ardışık testler çok iyi bir ortalama gider.

Skorlar AnTuTu (5), aynı zamanda genel kriter olarak 2015 A3 sürümü çok daha iyi olan 20 596 3B'da 974. 31 arasındadır, yeni sürüm 4454 geçen yıla karşı, 8958 ulaşır. ayarları çok uzak değilse, Samsung hala önemli ölçüde daha güçlü cihaz verebilmektedir. Geçen yıl olduğu gibi - - marka ile, diğer seçimler oldukça önemli yapmış microSD yuvası varlığını zaten mevcut 128 GB 16 GB depolama eklemek için. Ancak, Galaxy A5 mevcut parmak izi okuyucu, vazgeçecek. 

Geçen yıl, Galaxy A3 1900 mAh batarya rağmen onun özerklik tarafından etkilendim. 2300 mAh dönecek olursak, akıllı telefon bu seviyede pekiştirir. Bu iletişimde 16h fazla zaman alır, ama buna rağmen özellikle dépasset 14:30 Web'de sörf ve video 13 saat dokunur. Çok özerklik Able, bu Galaxy A5 olarak sürümü 2015 için karşı ... 8:14 12.10 ulaştı Galaxy A3 geçen düşünce özerklik bir modeldir.

İyi orta sınıf Galaxy A3 Galaxy A5 gibi bir 13 megapiksel kamera,. Ama ondan farklı olarak, bu optik sabitleme yoktur. biraz daha az keskinlikte - - ve video, hafif sallama ile hafifçe fotoğraf hissediyor fark var. Ama yine de bu fiyat aralığında iyi bir kameralı cep telefonu alır. Düşük ışıkta, sonuç daha klişeler ile uyumlu hale geliyor "kabul edilebilir". video (1080p) yakalama aydınlatma optimum olmasa bile, aynı zamanda birçok ayrıntı çok iyidir. nihai kalitesi çok zararlı gelir olmadan tek dezavantajı, pislik hafif bir eğilim gelecektir.