Test: Samsung Galaxy A3 (2017), mükemmellik daha yakın


2016, Samsung en kötü gördü. Ama bu bizi Güney Koreli pratikte hiçbir zaman ana ürünlerini özlüyor unutmamak yapmamalı. S7 Galaxy Galaxy A3 ve A5 (Sürüm 2016), Galaksi J7, Fit Dişli 2, imkansız Dişli S3 ... listede bir vasat kamera bulmak için. Geçen yıl, orta sınıf akıllı telefonlar elinden geleni sürprizler yeni beklentileri yükselterek idi. Galaxy A5 (2017) yakın zamanda tüm beklentileri yaşadı. Şimdi burada Galaxy A3 olduğunu. , Daha küçük daha ucuz, ama daha iddialı.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

Bir Galaxy S7 Küçük

yaklaşık 300 Euro için Xiaomi gibi Çinli üreticilerin bize eyeful öğretildi. 329 Milyon Euro karşılığında Samsung çoğaltma zorla. Bu fiyata, bu sadece (çıkıntı olmadan) kamerayı parlak sırt ve flaş ile, tüm cam bir akıllı telefon sunuyor. Galaxy S7 ve Mi5s üzerinde olduğu gibi, sırt biraz daha fazla konfor için, kavis yapar.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

Metal destekleri yalnızca değil biraz kaygan halinde bulunmaktadır. Bunlar üretici yüksek sonuna layık bittikten kalitesini göz ardı etmedi özellikle göstermektedir. 4.7 inç ekran ön cephenin önemli bir parçasıdır ve iPhone 7 daha küçük sağlar - aynı çapraz - yükseklik ve genişlik. Güç düğmeleri (sağ) ve ses kontrolleri erişim (solda) hafifletmek görür. Alt, bir USB C Tipi konnektör bakan artık parmak izi sensörü ile donatılmış bir fiziksel Ev düğmesi vardır. Daha iyi haber, cihaz IP68 sertifikalı ve bu nedenle suya düşme hayatta.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

Not 7 mirası

Beklenildiği Samsung hala HD çözünürlük ve 312 dpi çözünürlükte, onun teknoloji Super AMOLED dayanmaktadır. Bir anahtar, bu ekran kalitesinde birçok kılan sonsuz kontrast oranına sahip. 461 cd parlaklık / oldukça sevindirici tamamlamak m2. Ekran kapalıyken temel bilgileri (tarih, pil seviyesi, bildirimler) görüntüler Her Zaman Açık Ekran fonksiyonu da vardır.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

2016 amiral gemisi mağaza başlatıldı Diğer özellikler de ithal edilmektedir. Bunlar arasında, Oyun Launcher yolu tüm oyunları pekiştirmek. Bu Oyun Araçları, tek bir oyun sırasında video dizileri kaydetmek uyarılarını devre dışı veya ekranı kilitlemek hangi aracılığıyla sanal düğmeyi içermektedir.

Arayüz Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Arayüz Samsung Galaxy A3 (2017)

önümüzdeki haftalarda sağlanan Nuga (7.0) başarısız, Android Marshmallow (6.0) dayalı bir bindirme görev yaparken Samsung yine geçen yıl olduğu gibi aynı vurdu. Ancak, ayarlar menüsü önemli ayarlamaları ile basitleştirildi. Simgeler etrafında dikdörtgen bir çerçeve kaldırmak örneğin mümkündür. Bildirimler iyi bir sıralama uygulamasıyla, organize edilmektedir. parmak izi sensörü ise, örneğin yargıç 6X gibi bazı daha ucuz rakipleri geçmeyecek şekilde, reaktif ve güvenilir olmuştur.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

uygun bir güç sunuyor özerklik

Mi5s aksine, Galaxy A3 bir yarış makinesi olmak anlamına gelmez. Onun Exynos 7870 mütevazi 1.6 GHz saat hızında ve 2 GB RAM tarafından desteklenmektedir. Geçen yıla kıyasla, gelişme hafif ama gerçek: Cihaz şimdi Epic Citadel ile saniyede yaklaşık 50 kare görüntülerse akıllı telefon aslında, AnTuTu 6. 45000 için 35000 puan gider , anın en zorlu oyunların tüm ayrıntıları zevk beklemeyin. It will, aslında, oyunda gerçek akışkanlık için biraz daha düşük seviyeli grafik.

Samsung Galaxy A3 (2017)01net.com- Samsung Galaxy A3 (2017)

Günlük yaşamda, uygulamalar arasında gezinmek herhangi yavaşlama olmadan yapılır. Galaxy A3'ün gerçek zayıflık çok hızlı bir şekilde aşınacak, 16 GB saklama kapasitesi (9.7 GB ateşleme) 'dir. Bir microSD kart (256GB kadar) ile olacaktır.

Bizim çok yönlü otomatik test prosedürü başlattı haberi - (video, sörf ve diğerleri dahil) kullanımların birkaç çeşit karıştırır, aklımızda geçen yılın inanılmaz sonuçlar elde edildi. Dayanıklılık sonra 12 saatten oldu. Ve biz hayal kırıklığına değildi. 2017 yılında akü 2350 mAh bize gönderir ... 14:35 yönlü özerklik! Böyle özerklik en dayanıklı akıllı dördüncü sırada yer Galaxy A3 koyar Demans rakam. Cihaz (doğru olan) 17h itirazları aştığını bilerek, muhtemelen iki gündür güvenebilirsin.

01net.com-

Fotoğrafa ne

Yeni Galaxy A5 iki sensör 16 megapiksel (ön ve arka) güzel bir combo sunarken, A3 13 megapiksel arka ve sekiz ön ile içeriğidir. Geçen yıla kıyasla, iyileştirmeler hafif bulunmaktadır. Hiçbir ayrıntı bolluğu, ama bu büyük formatta onun fotoğraf baskısı gerekmez yeterli miktarda var. renkler daha gerçekçi ve kontrast iyidir. Şaşırtıcı değil, biz ışık azaldıkça bu niteliklerin çoğunu kaybederler.

Samsung Galaxy A3 (2017) ile çekilen Resim - HDR ile01net.com- Resim Samsung Galaxy A3 (2017) ile çekilen - HDR ile

video, bu çok uygundur sekansların ancak stabilizasyon eksikliği ile mevcut durum vardır. Biz birkaç gelişmekte patlamaları vardı, ama koşullar - çok gri gökyüzü - en uygun değildi. Samsung ayrıca, operasyon ekranda Snapchat kültür küçük bilgilere dayanmaktadır onun resmi uygulamasını gördü, çok parmak slaytlar başka bir moda geçmek için. Aslında, yukarıdan aşağıya birimi dokunarak selfie'si modunu değiştirmek için çok uygun. Yüzen düğme baş parmağınızı çevirmek zorunda kalmadan bir özçekim'i almaya düşünülmektedir.