Samsung Galaxy J5 Test: bir kuyruklu az 280 Euro


S8 yenilikçi Galaxy ve Galaxy A3 ve A5 çekici sonra, Samsung J5 ile yelpazesini tamamlar. amaçlayan bir giriş aralığı akıllı telefon, daha küçük bütçeler çekmek için. Broşür 1.6 GHz, bellek 2 GB ve depolama 16GB (uzatılabilen) çalışan bir işlemci ile mütevazı. 279 Euro için ise, 5.2 inç, parmak izi sensörü ve 13 megapiksel iki kameraların Samsung Super AMOLED ekran bulunduruyor.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Daha başarılı bir tasarım

Tasarım açısından, 2017 Samsung için yenilenme biri olmuştur. onun Galaxy Galaxy A3 ve A5, öncekilerden daha ince eğrileri ile ilk. Sonra Galaxy S8 ile, kenarları olmayan büyük bir ekrandan yararlanarak. Güney Koreli onun girişini unutmadı. Bir sene önce bir Galaxy J5 plastik o serbest bıraktıktan sonra, imalatçı halefi metal bir kabuk giyinir. Arka markasının amiral gemilerinin eğriliği almak lüks sunmaktadır. Çok belirgin antenleri ve alüminyum karışımından oluşan bir fotoğraf sensörlü Tümü.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Galaxy J5 büyük biçimi değil. Yuvarlak ile, rahat bir tutuş sağlar. camın kullanılması akıllı sürüklemek eğilimi metal yüzey bu iyi bir kavrama avantajı. Bu fiyat seviyesinde, kenar söz ekranını kenarına. kütük hala ön cephe% 70'inden kaplar. Karşılaştırma için, figür Samsung Galaxy S7 için% 72 yükselir ve bir iPhone 7 için 66% düşer.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Ekranda ana düğme parmak izi sensörü gibi davranır. Bu çoklu görev ve arka fonksiyonları simgeleyen ikonları ile çevrilidir. ille J5 dikkate almaz ucuz cihazlara Temiz bir detay. Aksi iki işlevi ters yardımcı olacak Nötr kapasitif düğmeler, önemli olurdu. 8 mm'lik bir kalınlığa ve 160 gramlık bir ağırlığa sahip Galaxy J5 özellikle çok, ne ışık değildir. Ama genellikle Samsung ile, bitirir ve üretim kalitesi kusursuz.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Tam HD olmadan Super AMOLED

279 Avro, J5 Huawei P8 Lite 249 Euro satılan daha az rekabetçi. Uygun fiyatlarla ekranları Super AMOLED besleyen Samsung Display adında bir yan kuruluşu lehine o Samsung hariç. J5 ekran gider kalitesi ile sahiptir: sonsuz kontrast ve düzgün parlaklık - ama geliştirilebilir - 441 cd / m². Hatta doğrudan güneş ışığı altında, biz çok zorlanmadan akıllı telefon kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

başında, çok parlak renkler cihaz ayarlarından temperli edilebilir. akıllı telefon Asıl zayıf noktası iki harflerle özetlenmiştir: HD. 282 çözünürlük değil sadece sakat, doğrudur ve ince gözlemciler metinlerinin keskinliği hafif eksikliği muzdarip, onun 5.2-inç ekran değildir dpi. Bir Full HD hala bir artı olurdu.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Samsung'un yeni bindirmenin Galaxy J5 avantajı, Deneyim 8.1 dublajlı ve Android'de 7.0 dayanmaktadır. Galaxy S8 serbest bırakılması vesilesiyle yapılan görsel revizyon ile, simgeler daha modern ve menüler basitleştirilmiştir. Biz yeni kısayollar takdir - eskisi gibi - - bir çift pres Home düğmesine Fotoğraf Makinesini açmak için ana ekrana dokunarak uygulama çekmecesi gösterilecek. Parmak izi sensörü o alanda Huawei mobil sunabilir mükemmel performans bulmuyor bile kendisi çok duyarlı.

Arayüz Samsung Galaxy J501net.com- Arayüz Samsung Galaxy J5

Tüm Samsung deneyim. Ve Google. Ve Microsoft.

soldan sağa ana ekrana dokunarak, bir Upday, reklam görüntüleme can sıkıcı alışkanlığı var Samsung tarafından yapılan Google Haberler bir eşdeğerini, ulaşır. Oyun Launcher uygulaması da entegre edilmiştir. Bu oyun sırasında dokunmatik tuşları devre dışı bırakmak veya bazı video kaydetmenize olanak verir. mesleki ve kişisel düzeyde için akıllı telefon kullananlar için, ikili mesajlaşma özelliği size Facebook, WhatsApp veya Skype gibi uygulamalar üzerinde rekor iki hesabı sağlar.

Arayüz Samsung Galaxy J501net.com- Arayüz Samsung Galaxy J5

Birçok nitelikleri rağmen, Samsung'un bindirme çok fazla önceden yüklenmiş uygulamalar muzdarip. Samsung, Google ve Microsoft sonuçları arasında, tekrarlar çoktur. Sen başlat - diğerleri arasında - iki tarayıcılar, iki posta kutuları ... ve üç çevrimiçi depolama hizmetleri ile. Ne yazık ki, bu uygulamalar devre dışı ancak kaldırılmadı edilebilir.

Sınırlı güç, sınırsız dayanıklılık

İlk J5 bir Snapdragon 410, geçen yıl katıldıktan sonra, Samsung şimdi bir ev çip, Exynos 7870 işlemci (1.6 GHz hızında 8 çekirdek) taşınıyor. Güney Koreli fiilin en az Fransız topraklarında, Qualcomm ile ortaklık sonunu geçirmek için. RAM 2 GB ile, J5 bir mucizedir. Akıllı telefon yeterince iyi farklı uygulamalar arasında gezinmek için donanımlı, ama bazen balıkçılık yoksun.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Düzenli yavaşlamalar yaşadı. Facebook'ta olarak Twitter'da günü, haber akışı birkaç aptallarla gözler önüne serilir. zor zamanlarda, en zorlu uygulamaların açılma süresi üç veya dört saniye gidebilirsiniz. Oyunda, Galaxy J5 performansları onurluca. en güzel görseller düzeyde gösterim olmadan, tüm başlıklar oynanabilir kalmıştır.

Samsung Galaxy J501net.com- Samsung Galaxy J5

Bir yıldır Bize göre Galaxy J Galaxy onların özerklik hayran. Bu yıl, J5 selefinden çok daha iyi, daha iyidir. Çok yönlü öz testte, o J5 için 09:34 eksileri 2016 yılında en dayanıklı akıllı telefonlar üst 5 laboratuarda geçti rütbeleri bir ustalığı yayımlanan, 05:03 akşam saat sonra öldü. Galaxy A3 2017 - referanslarından biri - 02:32 p.m düzenlenen vardı .. Galaxy J5 özerklik iki gün otlatmak olabilir bir dayanıklılık canavar. şarj etmek için, ancak bir mikro USB kablosu ile içerik olacaktır.

Samsung Galaxy J5 (2017) - Otonomi
çubuk grafikler oluşturun

resim kalitesi kadar

Resimde Samsung önünde bir sensör 13 megapiksel arka dengede tercih eder. ön sensör ana sensör daha az verimli olsa da, yüksek kaliteli Selfie'ler elde edilmesi için, özellikle de sağlayan bir seçim.

Samsung Galaxy D5 HD ile çekilen fotoğrafları gör

Samsung Galaxy J5 ile çekilen resim01net.com- Samsung Galaxy J5 ile çekilen resim

Bu detay daha yüksek bir düzeyde olan, 2016 yılında piyasaya sürümünün üzerine güzel gelişmeler yararlanır. Renkler gerçekçi ve çekim hızlı. sensörün ana sınırlama parlaklık değişimleri yönetmek için düşük kapasitesidir. Arka planda çok fazla ışık Korunmasızsınız ortamda veya çok karanlık konu ile dengesiz çekim yol açar.

Samsung Galaxy J5 ile çekilen resim01net.com- Samsung Galaxy J5 ile çekilen resim

Düşük ışıkta poz detay keskin kaybına rağmen, iyi kalır. Video kısmı bu zor ışık yönetiminden de uğrar. Bazı anılar ve yayınlama hikayeleri Instagram veya Snapchat kaydetmek için tatmin edicidir.