Test: P8 Lite 2017, güzel bir akıllı telefon, performans ve rakipsiz değer


onun en büyük hitlerinden biri yararlanan. Yani yeni giriş seviyesi modeli "P8 Lite 2017" vaftiz Huawei istenir budur. bu yıl bugüne kadar yükseltti aynı adı kullanmak üzere bu akıllı telefonun ilk sürümü, üreticiye göre çok popüler olmuştur.

01net.com- arka cam ve kusursuz montaj güzel bir izlenim verir.

örneğin önceki modeli 2015 Not (hızlı soldurma olmadan) bir parmak izi sensörü görünümü ve izleri maalesef elverişli bir arka cam (çok yaygın ismi, hiç olmamasından Diğer parmak). akıllı telefon kenarları da, plastik. Ancak, cihaz onun çok uygun fiyata ihanet ve kusursuz montaj kaliteli baskı sayesinde sızar etmez.

01net.com- Parmak izi sensörü Bu sürümde Bu hızlı 2017 göründüğü, ancak top modeller kadar değil.

Hiçbir şey basitçe mükemmel haricinde, ekranda artık söylenecek. 1 inç başına 424 piksel çözünürlükte: 719 cd / m, 1712 kontrast oranı parlaklığı. En bazı çok daha pahalı bile fiyat bir model üzerinde ölçülen en iyi performansı arasında sade atmayın. Bu 5.2-inç IPS paneli açıkça bu P8 Lite 2017 büyük güçlerinden biridir.

01net.com- Çok parlak ve kontrast ekran P8 Lite 2017 başarılarından biridir.

2.1 GHz onun Kirin 655 çip ve grafik yonga seti Mali T830 MP2 ile akıllı telefon performansı açısından oldukça iyi gidiyor. Günlük yaşamda, arayüz çok düzgün ve kullanımı hoş. Hatta oldukça yoğun kaynak, aynı zamanda 3D oyunlar oynamak oldukça mümkündür. Gerçekten de, sağlanan sorunsuz geri koşma dahil yarış oyunu Asphalt Xtreme, bazı görsel ayrıntıları gözden kaçırmak ... ama gerçekten ceza getirmemektedir. Hatta birkaç on dakika sonra da unutmayın, P8 Lite 2017 ısıtır çok makul.

01net.com- P8 Lite 2017 No USB C Tipi, ama bir mikro USB standardı.

Bu performanslar özerklik zararına elde edilmez. Düz bizim tek kullanımlı testine 9 saat 59 tutulan birim, bu harika. video oynatma, bu 11 saat 53 ve haberleşme de çok iyidir 20 saat 55, bir puanı gösterir. şarj etmek zorunda kalmadan bir gün ötesinde sorunsuz kullanımı garanti Üç sonuçlanır.

01net.com- P8 Lite 2017 seçim iki SIM kartları veya SIM ve microSD bellek kartı atılmak olabilir.

Fotoğrafta, P8 Lite 2017 mucizeler yapmaz, ama açıkça makul bir fiyata dereceyle yapıyor. gün ışığında fiyatları çekimleri özellikle fotoğrafın kenarlarında, sadece birkaç ayrıntı eksik, oldukça kabul edilebilir. Sonuç düşük ışıkta daha az hoş, ama yine de bir kez tamamen kullanılabilir. Sonunda videonun mükemmel istikrar rağmen iyidir.

01net.com- Düşük ışık, renk biraz çok yumuşak, ama sonuç oldukça kabul edilebilir.