Test: Samsung Galaxy A5 (2016), akıllı telefonlar orta kademe için yeni standart


(2016) Samsung Galaxy A5: Promise

onun Galaxy A5 yayımlanan geçen yıl ile Samsung bu orta sınıf modeli ile gerçek succes vardı. 2016 yılında bu yeni sürümü daha da umut verici kağıda bakar. Gerçekten ne? 

Samsung Galaxy A5 (2016): gerçeklik

Bizim ilk pençesinde açıklandığı gibi, yeni Galaxy A5 tasarımı ve montaj sadece mükemmel. şimdi geri camdır ve bakmak yakından Galaxy S6 andırmaktadır. 409 avroya bir akıllı telefon için Samsung böylece çıtayı yüksek koyar.

Bir Açıkçası güzel bir parlaklık 634 cd / m² ve ​​kusursuz siyah görüntüleyen Tam HD (1080 x 1920 piksel) olan Super AMOLED ekranın aynı şey söylenebilir. tanımı seçimi, gurur verici ve inç başına 424 piksel çok ince bir çözünürlüğe verirse ancak performansı önemli ölçüde engellemektedir.

Bir şeytani özerklik

Daha fazla oyunlar için ama yanıltıcıdır - hala biraz güç durumdaki - Samsung tarafından tasarlanan Exynos 7580 işlemci hala Real Racing 3 için yeterli 3D oyunlar, test edildiğinde saniyede yaklaşık 30 kare görüntülemek için yönetir böyle Yine Ölü Tetikleyici 2. olarak gurmeler, Galaxy A5 saygın performans sağlar, tek orta sınıf modeli olabilir oldukça beklentileri.

Ancak, Samsung rekabeti daha iyidir ve özerklik tarafında sert vurur. Bu yeni A5 ve 24:22 devamlı yuvarlak kullanımını ulaştı. Ekranın diyagonal Bu aralıkta, tek Xperia Z3 Kompakt (4.6 inç) daha iyiydi, ancak sadece zorunlu olarak daha az talep, bir HD paneli ile donatılmıştır. Galaxy A5 nedenle sınıfındaki baştan gerekli ve çok güzel bir vuruş yapar.

durum daha az etkileyici fotoğraf ve video. Onun 13 megapiksel sensör rekabet çok daha iyi yapmadan iyi görüntüler üretir. Biraz yüksek parlaklık tatmin edici işler düşük ışıkta aksilik olabilir. Video tarafında, resim çok iyi (optik stabilizasyon teşekkür ederim) stabilize, ancak akışkanlığı yoksun ve çok hızlı seyahat ile ilgili deforme eğilimindedir.


Sol etkili bir HDR versiyonu resmin ayrıntılarını ortaya koymaktadır.