Test: Huawei Honor 7, akıllı telefon büyük neredeyse her şeye sahiptir


Huawei Honor 7: Promise

Geçen Ağustos ayında, yargıç, Huawei yükselir küçük marka, en son ilave Avrupa lansmanını resmileştirdi, onun ekipman ve ileri teknoloji tasarımı ile son derece umut verici Onur 7. Bu akıllı telefon boyutunda 5,2 inç bir rekabetçi fiyatlarla pazarlanan. Nitekim, lansmanından bu yana, üretici Fransa, Onur 7 sadece 300 Euro fiyat getiren 50 euroluk bir azalma geçerlidir! Biz Aceleyle mı?

Huawei Honor 7: gerçeklik

Her ne kadar ince ve hafif kuzeni, aynı zamanda, bir ekran 5.2 inç Tam HD ile donatılmış Huawei P8 (500 Avro), yargıç 7 (8.5 mm kalınlıkta olduğu ve ölçeklerde 180g ağırlığında ) neredeyse sofistike tasarım olarak sahiptir.

Cephe tamamen kaplanmış cam (P8 gibi) oldukça ince ekran kenarları ve geri eğimli metal çember çift doku (arka konik krom seviyesi bir seramik tabakası püskürtme ile kumlu) ...

Bütün güzel hazırlanmış düğmeleri için oldukça şık, iyi bitirmek olduğunu. Hatta iki kenar plastik üst ve arka alt, alıcı anten kolaylaştırmak için bakışta ve dokunma, çirkin görsel değerlendirmesi için, oluşturmayın. titiz verilmedi sensör için, biraz keskin kenar, yaklaşık 1 mm'lik bir çıkıntı oluşturacak şekilde, ancak not edin.

Takdir ya da değil ama Onur azından safir kristal cam aracılığıyla lensi korumak için iyi anlamda edilecektir.

SIM veya microSD ikili seçim

bağlantı ve bağlantı neredeyse kusursuzdur. Tabii ki, pil çıkarılabilir değil ama (10 dahil NanoSIM kartları için çift yuva, 128GB bir MicroSD kart en fazla 16 GB dahili belleği genişletmek için yerine ikinci bir nano ikinci uzlaşmacı olduğunu 4 GB kullanıcı kullanılabilir). Akıllı telefon en son standartları karşılayan: WiFi n / ac, Bluetooth 4.1 ve ders 4G uyumluluğu kategorisinde 6 (300 Mbit / s teorik alımı kadar). Sadece olumsuz, kamera NFC desteklemez.

Mükemmel bir ekran

(Japon JDI tarafından geliştirilen) IPS-NEO teknoloji, ekran Onur muhtemelen onun en iyi arama kartı kalır. Tam HD'nin, bu pazardaki en iyi akıllı telefonlar layık inç başına 424 nokta yüksek çözünürlüğü sağlar. Ve parlaklık ve kontrast sırasıyla 1700 için 510 cd / m² ve ​​1 ulaşır, mükemmel Honor 6 Plus ile karşılaştırılabilir ölçer. Başka bir deyişle, 7 Onur ekranı çoğu koşullarda tamamen işlevsel kalır ve mükemmel yayınlanacak içeriğin çoğunu vitrin bekleniyor.

Hemen hemen tüm senaryolar taşıma kabiliyeti

Birlikte palto EMUI 3.1 ile Android (5.0.2) en son sürümlerini biriyle Onur 7 eserler (P8 gibi). Hala KitKat'ta mahsur selefi 6 Onur ve Onur 6 Plus, karşı kesin bir avantaj (Onur en az Fransa'daki güncellemeleri, çok duyarlı görünmüyor, ama çok uzun sürmez olabilir). en son işlemci evi ile donatılmış, Kirin 935 (sekiz çekirdekli 2.20 GHz), Onur 7 biri kabul edebilirsiniz gücün canavar değildir. Özellikle cömert 3GB RAM ile çoklu görev sayesinde görevlerin büyük bir çoğunluğu, içinde Rahat, Onur akıcılık iyi bir düzeyde bulunmaktadır. Kuzeni sahip aynı grafik yongası Mali T628 ile, ancak, GTA Vice City gibi çok açgözlü kaynaklar 3D oyunlar ile biraz daha sorun. Ayrıca, Epik Citadel testi, sadece 31-32 fps gösterir. Bir P8 hatta Samsung Galaxy A7 düzeninden. yonga seti açıkça Full HD ekranı yönetmek için mücadele etti. Yüksek talep, Onur 7 biraz ama dayanılmaz olmadan ısıtır. Ve performansı azalmaz.

Biraz ışık dayanıklılık

Ama 7 Onur biraz hayal kırıklığına uğradım daha özellikle dayanıklılık içindedir. 4G sörf, merak, akıllı telefon 12'den fazla saattir. Video oynatma ve özellikle temyiz, bu sırasıyla 9 ve 01:25 akşam saat ile ancak "tatmin edici" ama sadece (çok iyi) kalır. Bizim daha yoğun bir test yönlü özerklik bilinen çünkü Çok kötü, ünite sadece 8 pm sonra kapanır, oldukça üst aralıkta koyar iyi performans.

Parmak İzi Sensörü ve akıllı düğme

Bu performanslar "saf" ötesinde, ekstralar fanlar, özellikle kilidin açılması bakımından Onur 7 sunduğu birçok özellik keyfine varacaksınız: kod, diyagram ekranda veya daha iyi tarafından sensör aracılığıyla Fotosensörlü altında bulunan parmak izi. Arama yapmak için, hatta (, ses tanıma kilidini açmadan) mobil dolu olabilir ama bu İngilizce olarak yapılmalıdır, özellikle de oldukça alet.

Biz parmak izi sensörü ile ilişkili çok daha fazla işlevleri (aşağıda verdiğimiz ekran görüntüsü) gibi. Örneğin, bir bu sensörün üzerinde basit bir uzun basın ile bir çağrı alabilir. Biz sevdikleri özelliklere ve uygulamalara ilişkilendirebilirsiniz için (uyku düğmesi aksine) mobil dilim akıllı düğme için Ditto (bkz bizim yakalar 2 ve 3).


sola Akıllı düğme bazen küçük eller için elde etmek zor olabilir.

düğmesine basılması, biz bir ekran görüntüsü, uzun bir basın Maps başlatacak yapmak bir resim, iki baskıları sürüyor. Aksine aferin!

Fotoğraf ve video düzgün şekilde oluşturulur

megapiksel (Sony) sensör sayısı her şey değildir. onun 20 megapiksel sensör sayesinde, Onur 7 kötü resim değil ama açıkça Çinli marka anlaşılacağı gibi iyi değil. Bunun için optik açıkça düşük ışık fotoğraflarda ve videolarda geliştirilmiş ederdik, stabilize olduğunu gerektirirdi. Bu 300 € bir model için, oluşturma kalitesi hala ortalamanın üzerinde, söz konusu. selfie'si severler, sırayla, ön 8 megapiksel sensör iletecektir.