bilgisayar müzik: Size!


Mutlak acemi veya deneyimli müzisyen, usta sanal veya gerçek enstrümanlar, herkes müzik yaratma adanmış uygulamaların bu seçimde birşey bulabilirsiniz.

  • müzik için tüm!
  • müzikal ufuklar Expand
  • bilgisayar müzik: Size!
  • akşamlarınızı ve partiler bir profesyonel gibi canlandırın!

Her zaman parmaklarınızı germek ve uygulamaların bu seçim ile müzikal yeteneklerini serbest bırakmak için bir şey bulmak ne olursa olsun favori enstrüman. Program: gitar, davul ve sanal klavye, metronom ve elektronik tuner, skor editörü, davul makinesi, vb

müziktir!


gitar, piyano veya neşeyle batarya hakkında bilgi

Synthesia : Eğlenirken Piyano çalmayı öğrenin! ekran boyunca ilerleyip nota tekabül klavye tuşlarına basarak ritim oynayın. Entegre metronom yukarı kalmasına yardımcı olur. Synthesia 150 şarkı ve karşılık gelen MIDI dosyasını yükleyerek favori müzik ile oynamak için yeteneğini de içerir. 20 şarkı diğerleri serbest bırakılır ve ilerleme zaman, oyunun başından itibaren mevcuttur. Sen 100 arasında farklı enstrüman sesleri seçin ve arayüz görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Synthesia Windows'u İndir

Mac için Synthesia indirin

iPad için Synthesia indirin

 

uygulaması ile sanal dizeleri veya melodi gitar kazıyın Robotik Gitarist Ücretsiz. Eğer parmak konumlandırma öğrenme üstesinden için Çeşitli düzenlemeler sunmaktadır: sadece tıngırdatabiliyorsunuz edeceğiz. Onun sizin arpejler öğrenmek için ikinci oyun modu sağlar. sezgisel kendi şarkılarını çalmak ve kolay erişim için onları kurtarmak için anlaşmaların sınırsız seçimleri değiştirin. Son olarak, onun metronom fonksiyonları ve tuner ritmi ve herhangi bir durumda sahte notlar olmadan size eşlik!

Android için Robotik Gitarist Free Download

 

klavye ile gitar becerileri Egzersiz! RealGuitar Gerçek bir gitar ve gerçek zamanlı bir oyun motorundan kaydedilen bir örnek kütüphane oluşur. Bir gitar solosu veya eşlik seçip yaratıcılığınızı bildirin! Bir klavye veya bir MIDI kontrolör vb kullanan, kısma, viraj slayt - temel gitar teknikleri taklit etmek mümkün olduğunu unutmayın.

Windows için RealGuitar deneyin

Mac için RealGuitar deneyin

Android RealGuitar için indir

 

D'Accord Drums Player Pilin öğrenme yazılımıdır. Midi boyutu - - favori şarkıları aktarın ve yazılım nasıl oynanır söyler! Sadece sanal davul çalan hareketlerini gözlemlemek ve klavyenizi kullanarak bunları oynarlar. Sizin düzeyine göre hızını ayarlamak veya eş zamanlı olarak diğer aletlerle oynamak için bataryayı kapatmak mümkündür.

Windows için Davul Player On deneyin

 

Araçlar hayatınızı kolaylaştırmak için

TempoPerfect Dijital metronom derece doğru hızını sunan ve mekanik metronomlarla aksine hız kesmeden olduğunu. açık ve sezgisel bir arayüz ile, fare veya klavye kısayollarını kullanarak kontrol edilebilir. Bu müzisyenlere görsel bir işaret sağlamak için puls ile senkronizasyon içinde salınım ritim görsel gösterge çubuğu içerir. Largo 40-60, adagio 66-76, 120-168 allegro, vb: Son olarak, TempoPerfect müziğin her hız için bir BPM Tempo Kılavuzu grafik özellikleri

Windows için TempoPerfect indirin

Android için TempoPerfect indirin

iPhone için Tempo indirin

 

Guitools : - ya alıcı - küçük davul makinesi, bir akor editörü ve editör aralıkları bir elektronik tuner: gitarist Bu İsviçre çakısı dört temel araçları bir araya getiriyor. veya mikro - - Basitçe alet fişi ses kartının giriş tuner keyfine ve her nota sıklığını göstermek için. davul makinesi çeşitli enstrümanlar ve dört yolu vardır. aralığı ve anlaşmaların editörler kendileri gitar boyun bir temsilidir daha iyi parmakların pozisyonu görselleştirmek için gösteriyor. Guitools uzaktan kumandalı bir tıklama ile başka bir aracı geçmek için çünkü hoş bir arayüze ve kullanışlı vardır.

, Windows Guitools için indir

 

MuseScore WYSIWYG olduğunu - What You See You Get What Is, sen ne olsun gördüklerinizi - yazılı, aktarılması için dinlemek ve baskı notalar. Pek çok özellikleri arasında biz porteler sınırsız sayıda oluşturulmasını dikkat - fare, klavye veya klavye kullanarak chacune-, basit ve nota hızlı giriş için en fazla 4 oy sonunda MIDI ve PDF, PNG veya MusicXML ithalat ve ihracat müziği.

Windows için MuseScore indirin

Mac için MuseScore indirin

Linux için MuseScore indirin

 

Beatcraft yeni başlayanlar ve profesyoneller hem karşılayacak güce ve ergonomi birleştiren bir davul makinesidir. vb caz, rock, elektro, hip hop, dans,: Bu sınırsız tüm stilleri için pist ve profesyonel kalitede örneklerinin yüzlerce sayısı ile geliyor Bazı filtreler de mevcuttur: vs. yankı, yüksek geçiren, alçak geçiren, Beatcraft WAV, MP3, WMA ve OGG dosyalarını içe ve dışa edebilirsiniz.

Windows için Acoustica Beatcraft deneyin