5 ücretsiz uygulamalar Android ve iPhone kameranızı yerine


özellikleri ve çekim kalitesi iyileştirmeleri eklemeler arasında, Android ve iPhone'da yerli kamerayı değiştirmek için uygulamalar bir seçim keşfetmek.

Çok çok yüzeysel, ergonomik düzenleme araçları yoksun veya filtreler ve güzel görsel efektler hasret, Android akıllı telefonlar ve iOS ile entegre pek çok kamera özgünlük arayışı içinde hızlı yorgun fotoğrafçı ve resimsel mükemmellik. Mükemmel kamera uygulaması bulmak yardımcı olmak için, yazma Telecharger.com Play Store'u ve App Store'u probed, ve yerli kamerayı değiştirmek için en iyi resim uygulamaları beşini seçti.


Google Kamera

Mobil panjur geçerli bir alternatif APN arasında,Google Kamera En iyi ergonomi ve performansı birleştiren biridir. Onun minimalist arayüzü hızlı mevcut tüm özelliklere erişim ve açık ve çerçeveli çekim elde etmek size yapılandırma saat tasarrufu için ön ayar seçenekleri sunar. Buna ek olarak, basit fotoğraf ve video çekmek içinGoogle Kamera Böyle Panorama ve Photo Sphere, genişletilmiş çekim iki mod gibi ilginç özelliklere sahiptir. Ancak, uygulamanın gerçek vurgulamak odak etkisi, konu ve yakalandıktan sonra odaklanılmayan rééditable kurulmasını vurgulayarak alan derinliği simüle etmek için tasarlanmış bir araç bulunmaktadır.

Artıları:
+ Kolay tutuş
+ Panorama Modu ve Photo Sphere
+ blöf Odak Etkisi
+ fotoğraf ve video yüksek çözünürlüklü (en fazla 13.0 MP ve 4K arka kamera için, 5.0 MP ön kameraya 720p)

Eksileri:
- Yavaş işleme ve Panoramaları Fotoğraf Küreleri
- İlk defa ana zor Odak Etkisi

Android için Google Kamera indirin (Ücretsiz)


CameraMX

onun zarif ve özenle yapılandırılmış arayüzü, CameraMX yerli Android cihazlar için ciddi bir alternatif sunuyor. Tüm temel özellikleri, çekim ekrandan erişilebilir görsel efektler, flash, değişim kamera geri / ön kamera veya resim / video geçmek ister. Güçlü görüntü işleme algoritması ile fotoğraf kalitesi üzerine kurulan CameraMX filtreler ve tüm fotoğraflarınıza uygulanan çeşitli görsel efektler koleksiyonu, yanı sıra Canlı Shot fonksiyonu fotoğrafa an önce birkaç saniye kayıt yapabilen bir modda gerçek gücünü bulur. Bu şekilde, yakalamak ve mükemmel bir resim kaydetmek için daha kolaydır.

Artıları:
+ fonksiyonel arayüzü
+ Canlı Shot fonksiyonu belirli anları yakalamak için
+ Filtreler toplama ve çeşitli görsel efektler
+ fotoğraf ve video yüksek çözünürlüklü (en fazla 13.0 MP ve 4K arka kamera için, 5.0 MP ön kameraya 720p)

Eksileri:
- Gecikme resmin yakalama ve kayıt arasında belirgin

Android CameraMX için indir (Ücretsiz)


Açık Kamera

Açık Kamera hacker ve fotoğraf meraklıları için vazgeçilmezdir. onun basitleştirilmiş tasarımı rağmen, açık kaynak uygulama cihaz yapılandırmasına size tam eller, en karmaşık en temel özelliklerinden doludur. Odak, ISO hassasiyeti, beyaz dengesi, pozlama kilidi, sahne modu, tanımlanmış aralıkları, veya yüz algılama patlama Açık Kamera Alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarına göre modellemek. Aynı zamanda harici bir mikrofon ile mükemmel çerçeveli çekimleri yanı sıra uyumluluk yakalamak için oryantasyon açısı görüntülenmesini tutar. Ve mükemmel kullanımına, Açık Kamera Kendi ana sensör özelliklerine bağlı olarak saniyede 120 görüntüye kadar destekler.

Artıları:
+ açık kaynak uygulaması
+ Tamamen özelleştirilebilir kapsamlı işlevsellik
+ Harici ses kaynakları için destek
+ fotoğraf ve video yüksek çözünürlüklü (en fazla 13.0 MP ve 4K arka kamera için, 5.0 MP ön kameraya 720p)

Eksileri:
- yakalama ve kaydetme resimler arasındaki Gecikme
- Hiçbir panorama seçeneği

Android için Açık Kamera İndir (Ücretsiz)


VSCO

sosyal ağlar, gün ayrılmaz bir parçası ise VSCO Paylaşılan bir platformdur amatör ve profesyonel fotoğrafçılar bir araya getiren ile birleştiğinde etkili kamera sunuyor. onun zarif ve şık tasarımın bir sonucu olarak, uygulama ekranındaki bazı özellikler gösterir ve menüler arasında gezinmek için zaman ayırın gerektirir. Ancak, en iyi iş gereksinimlerini karşılamak için, VSCO senin araç oluşturan elementlerin yapısı ve düzeni değiştirme imkanı sunuyor. Son olarak, uygulama kusursuz bir resimsel bir sonuç için filtreler ve düzenleme seçenekleri geniş bir seçenek vardır.

Artıları:
+ Cihaz bir online paylaşım platformu katına
+ Tüm bağlı cihazlardaki resim senkronizasyonu
+ Toolkit ve sipariş özelleştirilebilir filtreler

Eksileri:
- Hiçbir video desteği
- Hiçbir panorama seçeneği
- hiçbir yakınlaştırma
- menüler arasında dikenli gezinme

Android VSCO için indir (Ücretsiz) 
iPhone için VSCO İndir (Ücretsiz)


Retrica

Maniacs özçekim'i bulacaksınız Retica Güçlü kamera ve kapsamlı filtre seçimi. Onun işlevsel arayüzü alan derinliği simülasyon adanmış ikna edici bir etki odaklı, yaratıcılığınızı kaptırmak üzere önceden ayarlanmış araçlar sunmaktadır. Retrica Ayrıca nedeniyle anlık montages yolu otomatik fotoğrafçılık kabini ve patlamalar halinde çekilen resimlerin ard arda oluşturulan hareketli GIF elde etmek olasılığını göze çarpıyor. görülmemiş Ne tüm resimlere özgünlük bir dokunuş getirir.

Artıları: 
+ Aracı Paleti ve kapsamlı filtreler 
+ anlık fotomontajların
+ çekimlerin bir telaş animasyonlu GIF oluşturur

Eksileri:
- Hiçbir video desteği
- Her fotoğrafın üzerine Retrica logosu

Android Retrica için indir (Ücretsiz) 
iPhone için indir Retrica (Ücretsiz)


hüküm

her düzeyde performans, Açık Kamera yazma eller üyelik kazanır. Onun birçok özellik ve ücretsiz açık kaynak ayarlama olanağı bu mobil fotoğrafçılık tüm hayranları için vazgeçilmez bir uygulama yapmak. Uygulamanın gücünü göz önüne alındığında, uzunca bir şerit yakalama ve anlık tasarrufu arasındaki gecikme üzerindeki havlu hızlı hareket, sadece makul bir sonraki güncellemede düzeltilmiş görmek istiyoruz arıza. IPhone sahipleri, sırayla, için bakabilirsiniz VSCO kimin araçları ve paylaşım platformu Apple'ın APN için ciddi bir alternatif sunmaktadır.