En iyi yazılım Windows, Mac ve Linux üzerinde müzik yapmak için gerekli


Bir sequencer, bir yaprak jeneratör, bir ses düzenleme aracı veya bir mikser gerekiyor? Telecharger.com Windows, Mac ve Linux üzerinde bilgisayar müziğin en iyi yazılım temel seçti.

Yarı profesyoneller ve profesyoneller için ayrılmış olan ünlü bilgisayar müziği hızla ilk defa görüyor tomurcuklanan müzisyenler isteğini azaltabilir. Yeni insanlarla sakince MAO yollarını girmek için kullanılan teknik terimler arasında, benzer işlevleri ve yazılım arayüzleri ile programların sayıda zor, kafa karıştırıcı. zemin açık ve karmaşık evren kadar büyüleyici size yardımcı olmak üzere, yazma Telecharger.com Windows, Mac ve Linux üzerinde müzik yapmak için gerekli en iyi yazılım seçildi.


MIDI sıralayıcılar ve ses

Aynı zamanda ses, MIDI veya her ikisi olsun, sıralayıcı müzikal yaratma sürecinin kalbidir. MAO çıkar kim Önkoşul, makineye yüklemek ilk yazılımdır. tecrübeli müzisyenler de burada neler konuştuğunu biliyorsanız, acemi bir hatırlatma zarar veremezler. Bir dizi oluşturma müzikal dizisi otomatik elektronik aletleri kontrol edecek bir çok parça kayıt cihazıdır. Ses ve MIDI: şimdi sıralayıcıları iki tür olduğunu düşündü. ses sequencer olan sesler zaten kaydedilmiş parkurları giderir. Bu nedenle sabit ve temelde değiştirmek imkansızdır edilir. Tersine, MIDI sıralayıcı işleme veri yolları MIDI dili aracılığıyla iletti. O notları, ritim veya sesi, onun gövdesini değiştirmek olmak sonra her zaman mümkündür. Özetle, bir MIDI parça bir ses parçası aksine tamamen ölçeklenebilir.

ses ve MIDI parçaları hem işleyebilen Cubase kendisi tartışılmaz bir referans MAO. biz böyle ASIO ve VST standartların çok sayıda borçlu kime Steinberg Alman şirketi tarafından geliştirilen bu ultra profesyonel yazılım besteci ve yapımcı, şarkıcılar ve müzisyenler hem hitap etmektedir. Çok sayıda dahili editörler (klavye, notasyonu, akü listesi) sizin kompozisyonların melodi ve ritim üzerinde çalışma fırsatı sunuyoruz, ama aynı zamanda bölümleri gibi projeleri yazıya veya hızla içindeki değerleri değiştirmek için karmaşık düzenlemeler. sağladığı ses kalitesi ile tanınan Audio-Engine dayanarak, Cubase karıştırın ve mükemmel çevrimiçi işbirliğini destekleyen malzeme kayıt olarak etkilidir.

Bütün bu özellikleriyle rağmen, Cubase ortaya işlemek için çok karmaşık ve daha az deneyimli müzisyenler vazgeçirmek olabilir. Alternatif seçenek FL Studio , Kalite kayıtları ve sezgisel kullanım birleştirmek kullanıcıların profesyonel olmanın doğal it a popüler çözümdür bilir. FL Studio sistemin bir desen dayalı, yani sonuçta bir şarkı oluşturmak ayar uçtan uca müzikal dizileri söylemektir. Bu kavram, en iyi bilinen isimler Avicii, BASSHUNTER veya Polar Gençliği karşılamak elektronik müzisyenler için popüler bir araç haline getirir.

Bu sıralayıcıları yanı sıra, ders tamamen tatmin edici ücretsiz çözümler vardır. Biz bazen kendi ödenen muadillerinin araçları ve işlevselliği çok benzer becerileri açığa nasıl şaşırtıcı özgür yazılım dünyanın bildiği, yeterince diyemeyiz. sıralayıcıları kategorisinde, bu düşer Linux Multimedia Studio (LMMS), Açık kaynak inandırıcı çözüm. çok katmanlı topluluğu tarafından desteklenen, Linux Multimedia Studio görsel anımsatır FL Studio. Komple program melodiler ve ritimleri, sesler, örnekler, veya düzenlemelerin sentezi ve karıştırma oluşturulmasını sağlar. utanmadan dikme, entegre bir ses arşivi ve VST bankaya bu ekle LMMS Belirli tescilli yazılım durumu. program belli MIDI dosyalarını işler.

Son olarak, daha az deneyimli müzisyenler için açabilirsiniz MAO-henüz-ulaşılabilir niteliksel bir çözüm arayan Jokosher. Burada hiçbir MIDI veya çok karmaşık özellikler. GarageBand yakın açık ses sequencer kaynak Jokosher Birden çok ses parçaları kaydını yönetir. Montajı ve net onları oynamak ve tüm gereksiz seçmeli arayüzünün elimden sonra mümkündür.


Windows için Cubase indirin (Gösterim) 
Mac için Cubase indirin (Gösterim)

Windows için FL Studio indir (Gösterim) 
Mac için FL Studio indir (Gösterim)

Linux Multimedia Studio 32 bit, Windows indirin (Ücretsiz) 
Linux Multimedia Studio 64 bit Windows İndir (Ücretsiz) 
Mac için Linux Multimedia Studio İndir (Ücretsiz) 
Linux için Linux Multimedia Studio İndir (Ücretsiz)

, Windows Jokosher için indir (Ücretsiz) 
Linux için Jokosher indirin (Ücretsiz)


müzik notasyonu araçları

Eğer sizden uzak yaşayan müzikal lif ancak bir enstrüman çalmak fikri. Oluşturabilir ve bu güçlü yazılım gerekir için olmasını tercih ederim. o Defterlerin aralıklarına kurşun kalemle yaptığı puanları yazmak için hala mümkün olsa da, adanmış yazılım çözümlerinin yararları extol çok olamaz. Arasında en iyi bilinen ve en etkili, Guitar Pro artık sahada kendini kanıtlamak zorundadır. varlığının yaklaşık 20 yıllık, Arobas Müzik tarafından geliştirilen program enstrümanın müzikal gösterimle yazarak ve okuma puanlarını yapar. , Isminden de anlaşılacağı gibi Guitar Pro gitar ve 4 ila 6 dizeleri gelen araçlara uzmanlaşmıştır. Düzenlemek ve diğer enstrümanlar ile bölümleri ayarlamak, bir piyano, davul veya flüt olsun Sizin mümkündür. Diğer avantajlı bir nokta Guitar Pro : Şarkılarınız kompozisyonunu kolaylaştırır Onun puanları okuyucu ve entegre sekmeleri.

Açık kaynak alternatif Guitar Pro, TuxGuitar onun ödenen muadili benzer özelliklere sahiptir. Çok sekmeleri destekleyen da bulunur TuxGuitar hoş oyuncu puanları onun kompozisyonları dinlemek ve gerçek zamanlı olarak değerlendirmek söz konusu olduğunda. Rakibinin gibi, yazılım, gitar boyun parmak pozisyonunu görselleştirmek için kompozisyonlara ses efektleri eklemek ve şarkı olarak ayak yönetmek için izin verir. yandaşlarıdırlar Guitar Pro iade etmek isteyen bir çok değerli entegre etmiş TuxGuitar Program alabilirsiniz beri, yönetmek ve ihracat dosyaları GP. Eğer MIDI dosyalarını çalışmayı severim eğer, açık kaynak çözüm size aynı zamanlı mesai görevdeki bir kaç saat süpürme, okuma ve Tablature yazıya bir işlevi vardır.

Özgür yazılımın kategorisinde, ayrıca dahil MuseScore Yani çok sayıda seçenek ve özellikler müzikal kompozisyon çalışmalarını kolaylaştırmak. çubuk hatları, akor isimleri ve sembolleri, yapısını, tempo, boyut notları, gölgeler, vb: staves sınırsız sayıda desteklemenin yanı sıra, program tüm bir bölüm oluşturmak için gerekli düzenleme araçları içermektedir gibi TuxGuitar, MuseScore MIDI dosyalarını işleme ve hatta kolayca MIDI aletleri Parkurlarınızı kaydetmek için izin MIDI cihazlarını tanır bilir.


Windows için Guitar Pro İndir (Gösterim) 
Mac için Gitar Pro İndir (Gösterim) 
Linux için Guitar Pro İndir (Gösterim) 

, Windows TuxGuitar için indir (Ücretsiz) 
Mac için TuxGuitar 32-bit indirin (Ücretsiz) 
Mac için TuxGuitar 64-bit indirin (Ücretsiz) 
TuxGuitar 32-bit Linux indirin (Ücretsiz) 
TuxGuitar 64 bit Linux indirin (Ücretsiz) 

Windows için MuseScore indirin (Ücretsiz) 
Mac için MuseScore indirin (Ücretsiz) 
Linux için MuseScore indirin (Ücretsiz)


düzenleme ve ses düzenleme çözeltiler

müzikal kompozisyon sonra, proje zaman düzenliyor. hiçbiri üzerinde üstünlüğünü itiraz edebilirküstahlık kimin itibar iyi belirlenmiştir. hem macun birkaç pistlerde sesler dijital ses, kesme, kopyalama, kayıt filtreleri ve çeşitli efektler uygulamak için izin vermek, açık kaynak yazılım müzikal parçaları mastering yadsınamaz bir katma değer getirmektedir. küstahlık Bir kesinlikle modası geçmiş ama son derece işlevsel bir arayüz, daha az deneyimli kullanıcılar için erişilebilir yararlanarak, ancak en motive sahiptir. popüler ve gizli biçimlerde mükemmel yönetim buna müzik yayın çevreye bakmakta bugün zor kapsamlı bir araç yapar. Saygıdeğer ses (96 kHz / 32-bit kadar) kalitesinin yanı sıra dönüştürülen biçimlerinin kayıtlarını söz unutmadan.

Sadece güçlü olarak alternatif sahibi, Sound Forge örnekleme • Kalıplama ve kompozisyonlar geri hem de gösterilmektedir. Onun mükemmel yapısal arabirim kullanımı anlaşılabilirliğini, uygulama hızı ve nihai sonucun kalitesinin birleştirerek, verim rakipleri. Ancak, süre oküstahlık tutkulu bir izleyici becerikli giderir, Sound Forge açıkça hedef profesyonel ve yarı profesyonel iddia. az deneyimli montajcılar için Sony Creative Software, yazılım paketinin bir sulandırılmış versiyonu belirledi Forge Audio Studio Sound. beklenti ve genel kamu sınırlı yetkileri karşılamak için sınırlı sayıdadır rağmen, temel özellikleri ses düzenleme içermektedir.

Neredeyse eşleşen Sound Forge, WaveLab yaş galası ve onun yayıncı üne sahiptir. Steinberg ve bir erkekten, Philippe Goutier çalışmalarının meyvesi tarafından 1995 yılında tanıtılan bu düzenleme programı çok bilgili kamuya prensipte hedeflenmiştir. Onun birçok özellik bu 384 kHz / 32-bit kayan nokta da dahil olmak çalışabilir profesyoneller için vazgeçilmez bir araç haline getirmektedir. WaveLab Ayrıca, çok-kanallı yönetimi, spektral düzenleme, biçim ve EBU standartlarının tam entegrasyon gibi onun çok beceri başarmıştır. tarzında Sound Forge, WaveLab onun bir yazılım daha erişilebilir ve daha az komple versiyonu ile sunuyor elementler.


Windows için Audacity İndir (Ücretsiz) 
Mac için Audacity İndir (Ücretsiz) 
Linux için Audacity İndir (Ücretsiz) 

Windows için Sound Forge Pro İndir (Gösterim) 
Mac için Sound Forge Pro İndir (Gösterim) 
Windows için Sound Forge Audio Studio İndir (Gösterim) 

Windows için WaveLab Pro İndir (Gösterim) 
Mac için WaveLab Pro İndir (Gösterim) 
Windows için WaveLab Öğeleri indirin (Gösterim) 
Mac için WaveLab Öğeleri indirin (Gösterim)


Mikserler

Yazarlar bilgisayarda kendi müziğini yapmaya yönelik artık mümkün değilse, DJ'ler de ışık seyahat ederken bunları düzgün çalışması için izin yazılım çözümleri yarar. en başarılı araçları arasında yer alır Virtual DJ Amerikan şirketi Atomix Productions tarafından yayınlandı. dijital seslerin sanal mikser ve destek sunarak disk jokey ekipman yerine tasarlanan Virtual DJ Ayrıca MIDI kontrolör veya geleneksel karıştırıcı kullanarak yazılımın yararlanabilirsiniz purists gereksinimlerini karşılamaktadır. en başarılı karıştırma yazılım gibi, Virtual DJ karışımın tam bilgi gerektirir ve doğal olarak oldukça halka daha uzmanlara hitap etti. programı professionalizing Görünümüne rağmen toplumu tarafından büyük destek görüyor. A beri göz ardı edilmemelidir verir Virtual DJ sürekli uygulamalarına programı adapte, yatırım kullanıcılara kendi iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri çoğu vardır. En Sonuç olarak deriler ve etkileri açık kaynak vardır. Tescilli lisans rağmen, Virtual DJ kişisel kullanım için ücretsizdir.

alternatif ve serbest çözelti Mixxx Bir yarı profesyonel ve profesyonel kamuoyuna aynı adres. Dikkate açık kaynak muadili Virtual DJ, Program iTunes kütüphanesi entegrasyonu, 80'den fazla MIDI denetleyicileri karşılar ve HID cihazlar ile uyumludur destekler. Açıkçası, dış denetçiler tarafından sunulan özelliklerden yararlanmak için gerekli değildir Mixxx. Şaşırtıcı değil, desteklenen formatlar MP3 Ogg Vorbis, WAV ve FLAC aracılığıyla AIFF arasında değişir. çeşitlendirmek ve işinizi geliştirmek için, Mixxx akşamlarınızı tutuşması için tasarlanmış etkilerin bir sürü içerir. Ne sabaha kadar dans pisti yaşamaktadır.


Windows için sanal DJ İndir (Ücretsiz) 
Mac için Virtual DJ İndir (Ücretsiz) 

Mixxx 32-bit Windows İndir (Ücretsiz) 
Mixxx 64 bit Windows İndir (Ücretsiz) 
Mac için Mixxx indir (Ücretsiz) 
Linux için Mixxx indir (Ücretsiz)