iPhone ve vazgeçilmez için en iyi ücretsiz uygulamalar


özgür ve eleştirel uygulamaların seçimi iPhone keyfini indirmek için.

uygulama olmadan bir iPhone kullanarak düz lastiklerle aracı çalışmak gibidir: Bir çok almaz. 1,3 milyondan fazla uygulama mevcut, App Store mobil uygulamalar büyük katalogları birini sunmaktadır. Size akıllı telefon POMME kullandığı kaldıraç yardımcı olmak için en iyi ücretsiz uygulamalar ve temel bir seçim için gerçekleştirilir.

Sosyal ağları ziyaret

Akıllı telefonların patlama ölçüde çoğu cep siteleri ziyaret sosyal ağlar katkıda bulunmuştur. liderler arasında, yenilmez vardır Facebook geçtiği kolayca arkadaşları ve tanıdıkları ile takip edebilirsiniz. Uygulama arkadaşlarıyla özel konuşmaları, sağlanan indirmek için izin verir Facebook Messenger, sosyal ağ tarafından görevlendirilmiş anlık mesajlaşma uygulaması.

Genellikle karmaşıklığına ve iPhone pil ömrünü yediklerini eğilimi nedeniyle eleştirilen resmi uygulama ile vazgeçilebilir. samimi, ücretsiz bir uygulamadır, Facebook sitenin mobil web sürümünü kapsüller. Yani bir uygulama içinde sosyal ağ ve anlık mesajlaşma bulabilirsiniz. samimi Sosyal ağda resmi başvurusu üzerine devamsızlık yapan ek özellikler ekleyerek çok başarılı bir şekilde Facebook arabirimini yeniden şekillendirmek için çaba göstermektedir. Ayrıca Twitter ve Instagram hesaplarını yönetmek için ayrıca çeşitli Facebook hesapları bağlamak, ancak imkanı sunuyor.

Başka aday üst 3 sosyal ağlar katılmak için: heyecan. Eğer retweet senin zaman çizelgesi, sizin takipçileri görüntülemek veya yeni viral video paylaşmak için bilgi her yerde daha hızlı hareket mikroblog sitesi, resmi başvurusunu vardır.

görmezden da zor Instagram, Bir sosyal ağ iPhone'da emekleme döneminde sunulmuştu filtreleri kullanarak fotoğraflarınızı süslemek anlamına fotoğrafçılık adanmış.

gençler tarafından hayrandı, Snapchat Her zaman önemli bir uygulama olmaktan onu engellemedi yetişkinler tarafından anlaşılmış değildir. Ve fotoğraflar, videolar ve mesajlarla çünkü Snapchat kısacık ve açık mesajdan beri (neredeyse) hiçbir iz bırakmak sadece birkaç saniye mevcuttur.

iPhone için Facebook İndir (Ücretsiz)
iPhone için Facebook Messenger İndir (Ücretsiz)
iPhone Dostu için indir (Ücretsiz)
iPhone için Twitter indirin (Ücretsiz)
iPhone için Instagram İndir (Ücretsiz)
iPhone için SnapChat indirin (Ücretsiz)

yakınları ile iletişim

IPhone doğal iletişim neredeyse her şeye sahiptir. iOS gerçekten iMessage fonksiyonunu doğrudan onlara internetten geçmesine yaparak ücretsiz ileti göndermesine izin veren iPhone SMS uygulaması, uygulanan bakıma anlık mesajlaşma bütünleştirir. Elma aynı zamanda ses sistemi entegre etmiştir ve video Kullanımını tamamen ücretsizdir İnternet, FaceTime, üzerinde çağırır. Bu işlevler, ancak, sadece Apple cihaz kullanıcılarla sınırlıdır. Bu durumu düzeltmek için aşağıdakileri yapmanız açabilirsiniz Skype Kısa mesaj göndermek için izin değil, aynı zamanda uygulama PC ve Mac hem de tüm mobil platformlarda kullanılabilir beri en yüksek sayı ile ses veya video aramak için.

Google ile ilginç bir alternatif sunuyor Hangouts, ille aramak ve video konferans için, anlık ileti göndermek için izin verir, ancak bir uygulama Gmail hesabı gerektirir. Son olarak, SMS gibi iletileri tercih ediyorsanız, WhatsApp Messenger ideal çözüm olarak ortaya çıkacaktır. tüm mobil platformlarda kullanılabilir Bu uygulama, kişilerinize ücretsiz mesaj gönderme olanağı sunan onlar Internet'e bağlı sağladı.

iPhone için Skype indirin (Ücretsiz)
iPhone için Hangouts'u indirin (Ücretsiz)
iPhone için WhatsApp İndir (Ücretsiz)

profesyonel ağ yönetme

Sosyal ağlarda Sörf arkadaşlarınız veya aileniz takip etmek sadece sınırlı değildir. Profesyonel dünya için Facebook'a benzeyen ancak uzman sosyal ağ gerçekten vardır. Sen, iş arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz, çevrimiçi profil ve özgeçmişinizi oluşturmak ağınızı geliştirmek ve neden olmasın, kariyerinizde yeni bir hayat verebilir yeni iş fırsatları bulabilirsiniz. en çok bilinenidir şüphesiz LinkedIn, Amerikan sosyal ağı tüm dünyadaki profesyoneller tarafından kullanılan ve sizin eski çalışanları tarafından profilinizde yayınlanan tavsiyelerine, örneğin, aracılığıyla becerilerin potansiyel İşverenler bilgilendirebilir.

Size sunulan başka olasılık: Viadeo. Dünya çapında profesyonel olarak onu sayar Fransız sosyal ağı, KOBİ ve VSE kariyer yapma kullanıcıların büyük Fransız topluluk toplar.

Son olarak, kolayca meslektaşları ile devam eden bir proje üzerinde en son fikir alışverişinde işbirlikçi iletişim aracı arıyorsanız, gevşeklik beklentilerinizi karşılamak gerekir. aracı gerek kamu ve sadece birkaç kullanıcılarla sınırlıdır ikisi de olabilir dizeleri içine değişim dosyalarını görüşmek için izin verir.

iPhone için LinkedIn İndir (Ücretsiz)
iPhone için Viadeo indirin (Ücretsiz)
iPhone için Gevşek İndir (Ücretsiz)

internette sörf

iPhone ve iPad doğal mobil Safari, Apple'ın web tarayıcısı eve bütünleştirir. başarıyla pratik nedenlerden dolayı, eğer mümkünse, kendisine emanet edilen görevleri tamamlanırsa, bilgisayarınızda kullandığınız web tarayıcısı bulmak istiyorum. Örneğin navigasyon ile veri senkronizasyonu keyfini Google Chrome, ya da geç, Firefox. Hesaplarınız bu tarayıcılara Bağlandıktan sonra, iPhone ve iPad tarih, sık ya da başka cihazlarda bile açık sekmelerde bulacaksınız.

olarak Opera Mini, ilk seçenek olarak ve iyi bir neden çözüm için Norveçli tarayıcı firması kendisi iOS sürümü. tarayıcı rakiplerinden olarak az ya da çok aynı özellikleri sunuyorsa, Opera Mini Onları size veri planı kaydetmek için Opera'nın sunucularına aktarmak yaparak web sayfalarını sıkıştırarak yeteneğine onun Turbo başkası, bir nihai varlığa sahiptir.

iPhone / iPad için Google Chrome'u indirin (Ücretsiz)
iPhone / iPad için Firefox'u indir (Ücretsiz)
iPhone / iPad için Opera Mini İndir (Ücretsiz)

Müzik dinleme

Siz veya portföyü 16GB iPhone için tercih ettiyseniz, siz acı cihazınızda seçim senkronizasyon müzik pişman olabilir. iPhone depolama alanı genişletilebilir değil, düzgün akıllı telefonunuzda saklamak istediğiniz dosyaları yönetmek için öğrenmek zorunda. Müzik, fotoğraf ve videolar aslında bellekte üç unsurun özellikle hırslı. müzik için, akış uygulamalara çevirmek neyse mümkündür. En iyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan arasında, liderleri Spotify ve Deezer. Her iki hizmet Bazı reklamlar dinlerken üzerine, istediğiniz müzik, sınırsız özgür dinleyelim.

Ancak, Google ile ilginç bir alternatif sunuyor Google Play Müzik. Bir Gmail hesabı olan herkes tarafından kullanılabilir Bu ücretsiz hizmet Google'dan çevrimiçi depolama bilgisayarınızdan 20.000'e kadar şarkı saklayabilir. Sen değil, aynı zamanda bir web tarayıcısı olan herhangi bir bağlantılı cihazdan iPhone'unuzdan akışı kişisel müzik çalmak kalmayacak.

Son olarak, üzerinden yeni müzik, sevdiğiniz sanatçıların eşsiz parçaları, aynı zamanda yeni şarkıcılar ve gruplar keşfedebilirsiniz SoundCloud'a. Gerçek müzik paylaşım platformu, SoundCloud'a Eğer takip sanatçılar tarafından yapılan haberleri takip ederek bulabilir yayınlanmamış parçaların dolu. Daha sonra sadece arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz nihai çalma listesi oluşturmak zorunda.

iPhone için Spotify İndir (Ücretsiz)
Deezer iPhone İndir (Ücretsiz)
iPhone için Google Müzik İndir (Ücretsiz)
SoundCloud'a iPhone İndir (Ücretsiz)

video izleme

Günün her saatinde, uzun veya daha kısa video izlemek zevk? sektörün devi kaçırmak ardından Zor, YouTube. uygulama en komik videolar komik kediler izle, aynı zamanda onların son videoyu kaçırmayın emin olmak için favori Podcasters abone olmalarını sağlar.

Eğer video akışı izlemek için adil kullanım verilerini öldürmek istemiyorsanız Ve, yine iPhone yerel olarak saklanan videoları izleyebilirsiniz VLC. Ancak, iPhone için bilgisayarınızın sabit diskinden videoları aktarmak için senkronizasyon pencerede bulunan Paylaşımı uygulamaları Dosya iTunes geçmek zorunda beri videoları izlemek için ekstra bir çaba ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Son olarak, onların TV'siz yapamadı olanlar, molotof Onları canlı otuz kanalları görüntülemek için ücretsiz sunuyor. Uygulama hızla ayrılan ve zaten başlamışsa, baştan bir program devam eder, hatta edilebilir bir arayüz dayanmaktadır. temel formülü uygulama ücretsiz kalırsa, bir kullanıcı hesabı oluşturmak ve iPhone'da TV keyfini kendilerine katılmaya gerektirdiğini unutmayın.

iPhone'a YouTube'u indirin (Ücretsiz)
iPhone için VLC indir (Ücretsiz)
Molotof iPhone İndir (Ücretsiz)

postanızı kontrol edin

iPhone'da Oku e-postalar günde en çok zaman alan bir sürü görevlerden biridir. Posta Eğer yerel iOS istemci çok kapsamlı ama küçük kusurları ücretsiz değildir. Kullanıcılar hesapları Gmail örneğin resmi uygulamayı tercih edebilir Gmail Google tarafından sunulan. Bu birden fazla hesap yönetebilir Gmail çok kolay ve arayüzü hizmet, onların alışkanlıklarını değiştirmek sevmiyorum olanlar için iyi bir noktaya web sürümünün tüm kodları alır. Google'ın uygulama, ancak, yalnızca Google hesapları için ayrılmış kalır.

Yahoo Posta Farklı sağlayıcıdan birden fazla posta kutularını yönetmek gerekiyorsa alternatif bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır. Uygulama belli ki Gmail, Outlook, AOL ve Yahoo ile uyumludur. Uygulama arayüzü iyi posta kolayca güçlü bir arama motoru kullanarak hızlı erişilen akıllı görüş ve mesajları ve ekleri ile sıralanabilir, düşünülmüş.

Son olarak, görünüm Muhtemelen en eksiksiz yüz Apple Mail uygulaması biridir. Microsoft'un posta istemcisi Exchange Office 365 Outlook.com, iCloud, Gmail ve Yahoo Mail destekler! Tamamen geleneksel bir arayüz yanında görünüm otomatik olarak en önemli vurgulayarak, gelen e-postaları sınıflandırır, ama her şeyden uygulama takvimi entegre ve randevularınızı ve toplantılar hatırlatır. eklerin bu yönetimi de unutmayın görünüm büyük ölçüde basitleştirilmiştir. Uygulamaya onedrive hesapları, Dropbox'ı bağlanır ve Google Drive, iPhone yerel olarak saklamak dahi herhangi bir boyutta dosya eklemesine olanak verir.

iPhone için Gmail'i indirin (Ücretsiz)
iPhone için Yahoo Mail İndir (Ücretsiz)
iPhone için Outlook İndir (Ücretsiz)

Yolunuzu bulma

Dürüst olalım, Apple Maps, Apple'ın harita uygulaması, hala rekabete karşı bazı boşluklar vardır. Çoğu zaman, komşu bir sokak arayan, uygulama, Apple inatla size 300 km uzaklıktaki aynı adlı sokak sunuyoruz. bu nedenle tam olarak memnun değilseniz, size açabilirsiniz Google Haritalar. doğruluk ve sağladığı bilgilerin kalitesi Google'ın harita uygulamasının itibar bulunmamaktadır.

Araba ile seyahat için ve gerçek zamanlı trafik ayrıntılı durum bilgileri almak, Waze Muhtemelen en iyi çözümdür. Bu topluluk uygulama size gerçek zamanlı trafik durumunu anlatmak ve kapatılması durumunda alternatif bir yol sunmak için, çevrimiçi kullanıcı ve olayların raporlarının dayanmaktadır.

Ayrıca seçebilirler burada WEGO, Gömülü Nokia haritalama GPS uygulaması. Ayrıca iyi araba ve yayalar için GPS olarak hareket yapıyor, burada WEGO Eğer ülke iPhone'da yerel olarak depolamak ve size ücretsiz kullanımı internet izin vermek istediğiniz eşler indirmenize olanak sağlar. Uygulama yan adım navigasyon ve sesli rehberlik kaliteli bir eşleme vardır ve hatta toplu taşıma araçları ile yolculuk kontrol etmenizi sağlar.

Yeşil vicdan taşımak pedal için itmek Son olarak, size bisiklet yol gösterecek özel bir çözüm olduğunu unutmayın. Géovélo, Adı bu, bisiklet gezisi hayranları için özel olarak geliştirilmiş bir harita hizmeti ve yolları olduğunu. Uygulama Paris, Tours, Caen, Nantes, Toulouse veya Rennes gibi büyük şehirlerde yolları sunar ve özel olarak bisikletçiler için uyarlanmış çeşitli yolları önermek bile mümkün kanıtlıyor.

iPhone için Google Maps İndir (Ücretsiz)
iPhone için Waze'i indir (Ücretsiz)
WEGO iPhone İşte İndir (Ücretsiz)
GéoVélo Paris, Lyon, Touraine, Caen, Nantes, Toulouse, Rennes iPhone İndir (Ücretsiz)

Geniş ekranı sayesinde iPhone 6 ve iPhone 6 Plus hareket halinde çalışmak için kullanmak artık daha kolay. hızlı bir belgeyi düzenlemek gerekiyorsa sözcük veya, hızlı bir toplantı zabıtları Sayfalar, kelime işlemci, Apple mükemmel yol arkadaşı olacak. Eğer bir son iPhone'unuz varsa uygulama Apple ücretsiz olarak indirilebilir. Bu bir Mac kolay erişim için iCloud üzerinde oluşturulan dosyaları kaydetmek için izin verecektir.

Microsoft, geçtiğimiz günlerde iPhone üzerinde kendi Office paketini arttı. Sen kullanabilirsiniz sözcük hangi not almasına veya hızlı e-posta yoluyla alınan bir dosyayı düzenlemek için. Google araçlarının bir kullanıcı iseniz Son olarak, bu videoda firma teklifler olduğunu Google Dokümanlar, oluşturmak veya belgeleri düzenlemek için kullandığı, uygulama zaten Google Drive'da depolanan.

Eğer bilmeyen bir dilde yazılan belgelerle çalışmak zorunda başına Ancak varsa, kullanabilirsiniz Microsoft Translator sana yardım etmek. Microsoft'un çeviri uygulaması basit bir resim çekerek, başka bir dilde yazılmış veya dikte sinek metin üzerinde çevirme becerisine sahiptir. Uygulamaya anlık konu girdiğinde, içeriği analiz ve görüntü üzerinde bindirilmiş çevirisini yazar.

iPhone için Sayfalar indirin (Ücretsiz)
iPhone için Microsoft Word İndir (Ücretsiz)
iPhone için Google Dokümanlar indirin (Ücretsiz)
iPhone için Microsoft Translator indir (Ücretsiz)

Açık belgeler

Android aksine, Apple hala inatla iPhone'da adına layık dosya yöneticisi entegre etmeyi reddeder. Açma, kaydetme veya e-posta yoluyla alınan birçok ekleri düzenlemek, o bir uygulamayı kullanmak gerekecektir. Orijinal İsviçre Çakısı iPhone Belgeler 6 Zip formatında metin, PDF, ses, fotoğraf, video ve hatta sıkıştırılmış dosyaları: çeşitli biçimlerde dosyaları açmak yeteneğine sahip evrensel bir çözümdür.

PDF dosyaları, sizin için kullanılabilir iki çözümden sopa istiyorum. ilk iBooks, okumak ve e-kitapları indirebilirsiniz Apple'ın eKitap okuyucu, ayrıca yönetmek ve açmak onun kütüphane PDF dosyalarındaki tutmak mümkün değildir. İkincisi, çok daha eksiksiz, olduğu Adobe Reader. Onu açık sayesinde açıklama ve tüm PDF dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

iPhone 6 için İndir belgeleri (Ücretsiz)
iPhone için İndir iBooks (Ücretsiz)
iPhone için Adobe Reader indirin (Ücretsiz)

dokümanları

iPhone'un kamera çok iyi bunlardan anlık alarak belgeleri taramak için kullanmak mümkündür, yapılır. Çeşitli uygulamalar da konu olarak uzmanlaşmış Genius Scan hangi anında çekilen tek görüntüden, dosyanın bir dijital versiyonunu yaratmak için. Belgenin fotoğraf kolayca sınırlarını gösteren kulplu kesilmiş olabilir. Güçlü algoritmalar kullanarak, uygulama taranan belgeyi giderilmesi, aynı zamanda masaüstü tarayıcı onu kıskandırmak için rahat okunması için oluşturulması sürecini iyileştirmek üzere sorumludur. Genius Scan Ayrıca iradesiyle yeniden düzenleyebilirsiniz çok sayfalı belgeleri tarama yeteneğine sahiptir. Tüm taramalar e-posta yoluyla daha sonra paylaşılacak JPEG veya PDF biçiminde dışa veya harici bir uygulamada açılabilir.

Alternatif olarak, seçebilirler Ofis Mercek. Redmond devi uygulama böyle OneNote, onedrive, Word, PowerPoint veya Outlook gibi diğer Microsoft araçları ile büyük bir entegrasyon var mercek Taramaya dosyaları göndermek yapabiliyor. Ofis Mercek Ayrıca size Microsoft hesabınıza bağlanmak şartıyla PDF formatındaki belgelerinizi ihracat önermektedir. Aksi takdirde iOS fotoğraf kütüphanesi biçime doğrudan PDF e-posta ile göndererek tarama veya JPEG dışa aktarmayı seçebilirsiniz.

Eğer gümüş görüntüleri canlandırmak istiyorsanız Son olarak, size dönüp tavsiye Google PhotoScan. Mountain View şirket özel arkadaşlarınızla paylaşmadan önce eski fotoğrafları tarayarak kolaylaştırmak için bu uygulamayı yarattı. Araç aynı zamanda anıların zaman Harm korunmasına yardımcı olur. kavramak son derece basit, PhotoScan kırpmak değil, aynı zamanda bunları geliştirmek için ve doğru yönde otomatik olarak döndürmek için, yansıma olmadan eski klişeleri dijital ortama aktarmak için bir söz verdim. Google PhotoScan Ayrıca sizin fotoğrafları doğrudan Google tüm taranmış fotoğraf göndermek mümkündür çünkü yok olma riski olmadan tek bir yerde anılarınızı korumak için harika bir yol sunar.

iPhone için Genius Scan indirin (Ücretsiz)
iPhone için Ofisi Lens indirin (Ücretsiz)
Google PhotoScan iPhone İndir (Ücretsiz)

Banka hesabınızı danışın

mali yönetme çeşitli bankalarda hesapları olan, özellikle çocuk oyuncağı değildir. Neyse ki, bugün Eğer maliyesi üzerinde bir göz tutmak için, ve keşfedilen ya da daha yüksek artırımı durumunda uyarılacak izin uygulamalar vardır. bankin kısmen ve tek bir arayüz içinde tüm günlük bankacılık hesapları senkronize sağlar. Uygulama 350'den fazla finans kurumları ile uyumludur ve otomatik olarak para giriş ve çıkışlarının ilgili analizi oluşturmak için sorumludur. gerçek bir mali sihirbaz olarak faaliyet gösteren bu daha önce keşfedilen uyaracak veya olağandışı numune alındığında akıllı bildirimler ayarlamanızı sağlar.

, Benzer işlevleri sunan Linxo 150 bankalardan uyumludur ve hesapların her türlü işleyebilir. Büyük bir masraf veya kredili mevduat riski algılandığında Yine bildirimler gönderilir. Tüm işlemler otomatik kilit nokta en önemli harcama kalemlerini belirlemenize yardımcı olmak için, kategorize edilir.

iPhone için bankin İndir (Ücretsiz)
iPhone için Linxo İndir (Ücretsiz)

Online dosya saklayın

Biz iPhone'un olmayan genişletilebilir bellek hızlı bir 16GB modeli (gerçek depolama alanı 13 GB) tercih etmiş, özellikle sorunlara neden olabilir, yukarıda belirtilen. Daha iyi çevrimiçi depolama alanı için büyük dosyaların bazılarını sınırdışı etmek. Birçok çözümler mevcuttur ve ücretsiz fazla veya daha az depolama sunar. En kullanıldığı arasında, bulacaksınız Dropbox. hizmet yalnızca bir serbest hesabınızdaki alanınız 2GB sunmaktadır, ancak veya 3 ekstra GB alacak iPhone, uygulamayı yükleyerek yeni tavsiye ederek boşluk miktarını genişletir .

onedrive, Microsoft'un çözüm ücretsiz depolama 5GB sunar ve otomatik fotoğraflardan oluşan bir yedek tutmak için ideal bir film rulonuzdan fotoğrafları, senkronize edebilir, ancak cihazda yer yapmak özellikle .

Google için, uygulaması olarak Google Drive Belgelerinizi saklamak için boş 15 GB depolama alanına sahiptir.

iPhone için Dropbox'ı indirin (Ücretsiz)
iPhone için onedrive İndir (Ücretsiz)
iPhone için Google Drive'ı indir (Ücretsiz)

fotoğraf çekimi

Bu akıllı telefonlar, dünya kameralarının en çok kullanılan haline gelmiştir tesadüf değil. artan performans geliştirme cihazları, hemen bir klişe, cihazların minyatürleştirme, aynı zamanda fotoğraf sensörleri iyileşme ve mobil görüntünün tedavi inanılmaz ilerlemesini görüntülemek için yeteneği büyük ölçüde terk katkıda bulunmuş smartphone yararına kompakt cihazlar. Bu cihaz yerel iPhone fotoğraf yetersiz yüz yaratıcılık için susuzluk haline geldiğini olabilir. Bu sorunu çözmek üzere VSCO fotoğraf ve rötuş bir uygulama, aynı zamanda en iyi fotoğraf yayınlamak için paylaşılan bir alan hem sunarak kameraya bir sosyal boyutunu vermek sunuyor. VSCO Eğer yüceltmek için çekim ayarlarını sağlayan birçok hazır ayarları içermektedir.

Size sunulan başka olasılık iOS için yerel uygulamayı değiştirmek için Retrica. Bu uygulama yakalama sırasında gerçek zamanlı olarak uygulanan yüz önceden tanımlanmış filtreler daha az içeren bir kamera modülü sağlar. Retrica Ayrıca tüm görüntüler içeren bir kitapçık oluşturmak için peş peşe birkaç el yakalamak mümkün gerçek eski okul fotoğraf kabin iPhone döner.

Son olarak, siyah ve beyaz size uzmanlaşmış ederek fotoğrafçılık becerilerini egzersiz yapabilirsiniz Lenka. Siyah beyaz fotoğraf uygulamasına Bu tamamında yalnızca resim çektirmek için konuyla ilgili gerçek zamanlı olarak ayarlamaları uygulamak yapabiliyor. Sen, parlaklığını değiştirmek odağı ayarlamak seçebilir siyah ve sıcak beyaz veya resmin renk sıcaklığını değiştirerek serin veya kontrast oynarlar.

iPhone için VSCO İndir (Ücretsiz)
iPhone için indir Retrica (Ücretsiz)
iPhone için Lenka indir (Ücretsiz)

Kaydedin ve fotoğrafları senkronize

bir şey yapmak, ya da hemen hemen zorunda kalmadan iPhone'unuzdan tüm fotoğrafları kaydetmek için güvenli bir yol mu arıyorsunuz? Google Fotoğraf iPhone ile çekilen fotoğraflar ve videolar için merkezi depolama için bir uygulamadır. cihazınızda yüklü sonra, çekim ve klipler hesabınızda otomatik olarak çevrimiçi yedeklenir. bunlar yüksek kalitede saklanır zaman orijinal boyutunda depolama alanı 15 GB ile sınırlı olacaktır ederken fotoğraf ve video sayısında herhangi bir sınırlama, empoze edilir. Google Fotoğraf siz ve iPhone'da depolama alanını boşaltır, fotoğraflarınız ve videolarınız bir Internet bağlantısı ile her yerden erişilebilir ve daha da iyisi, uygulamanın içerikten otomatik animasyonlar ve video montajı üretir .

Bir başka olasılık, fotoğraflarınızın güncelleştirilmiş gerçek zamanlı yedek tutmak Flickr. fotoğraf paylaşım sitesi hesabınızda göndermekten sorumludur bir uygulama sunuyor Flickr Tüm fotoğraflarınızı ve videolar. Eğer iPhone dahili depolamayı bırakın ve Cloud üzerinde film tutabilir Flickr ücretsiz depolama 1 TB sunan.

iPhone için Google Fotoğrafları İndir (Ücretsiz)
iPhone için Flickr İndir (Ücretsiz)


Düzen ve Düzenleme Videolar

Aksine görüntülemek asla iPhone film üzerinde kayıt videoları saklamak daha küçük filmler monte etmek birkaç dakika sürebilir niye, aile ve arkadaşlar ile paylaşmak için? iPhone'da video düzenleme uygulamaları bol ve daha tecrübeli hem amatör kameramanların hitap. Bu alanda referans uygulaması kuşkusuz iMovie.
Zaten Mac kullanıcıları için tanıdık, iMovie Son zamanlarda tüm iOS cihazları için resmen serbest hale geldi. Son derece eksiksiz, mükemmel rafine bir arayüz beri uygulama teklifi, ille konuda teknik bilgiye gerek kalmadan filmleri düzenleyin.
iMovie Ayrıca size son video oluşturmak için kullanabileceğiniz önceden tanımlanmış şablonlar sağlar. düzenleme araçları işlemek ve bir video neredeyse sezgisel olduğunu monte etmek çok basittir. iMovie Eğer, her klip geçiş efektleri arasında insert, esansiyel sadece tutmak önemli filmler müzik parçalarını zenginleştirmek veya kendi ses yorum eklemek için kolayca klipleri kırpmak için izin verir. monte edilmiş Filmler iMovie Sonra posta veya posta ile kolayca paylaşılabilir, fotoğraf kütüphanesine kaydedilir ve YouTube, Vimeo ve Facebook gibi çevrimiçi platformlarda paylaştı.

GoPro tarafından önerilen ek yeri IMovie zorlayıcı alternatif olarak yer almaktadır. Uygulama ayrıca ele almak kolaydır ve üretime eklemek çok kolay erik klipleri sunar. ek yeri Ayrıca filmin bir müzikal altyapı sağlamayı diğer ses parçaları ithal veya sadece kendi ses yorum eklemek için önermektedir. uygulamanın işleme infantil ve bir montaj gerçekleştirilmesi IMovie gibi, sezgisel gerçekleştirilir. ek yeri Ayrıca klipleri için filtreleri uygulamak için izin verir, ama aynı zamanda oryantasyon veya arka plan rengini ayarlamak için veya işinizi düzene geçiş efektleri uygulamak. Birlikte oluşturabilir filmleri ek yeri YouTube, Instagram, Facebook ve Vimeo paylaşılabilir, aynı zamanda, mesaj ve daha gönderilecektir.

Son olarak, özel bir video düzenleme gelişmekte saatlerce dalmak istemeyenler az cesur için, size tam olarak adanmış bir çözüm olduğunu biliyoruz: Quik. GoPro tarafından tekrar Önerilen Quik herhangi bir çaba gerek kalmadan profesyonel video düzenleme isteyenler içindir. o sadece Kendi filminde görünmesini istediğiniz klipleri ve resimleri ifade ettikten sonra, Quik Bir kesinleşmiş hazır paylaşılacak düzenleme üretme yeteneğine sahiptir. Uygulama siz gönderdikten görüntüleri analiz eder ve bu Timeline ekler sadece en iyi anları tutar. Geçiş efektleri otomatik olarak eklenir ve son çıkış bir parmak kaldırmak zorunda kalmadan seçilen müziğin ritmine senkronize edilir.

iPhone için iMovie indirin (Ücretsiz)
iPhone için Splice indir (Ücretsiz)
iPhone için Quik İndir (Ücretsiz)

denetleme hava

Eğer gardırobunda sırt üstü koyacağız seçmenize yardımcı olmak için, o gün için hava tahmini kontrol muhtemelen isabetli olmuştur. iOS doğal fonksiyonel hava uygulaması sunuyorsa, o verilen bilgilerin miktarında sınırlı kalmaktadır. gün veya ertesi günün hava durumuna ek bilgi için, kalbini atabilir Météociel.
Onun basit melodileri altında bu uygulama son derece kapsamlı ve kontrolü ve günün tahminleri derhal görünürlük sağlayan almak için basit arayüz sağlar. Météociel Üç saat gökyüzü, sıcaklık, basınç, nem, yönü ve rüzgar hızı ve daha görünümü ile her artışlarla sağlanır çıkıntılar.

Alternatif olarak, uygulama The Weather Channel. Çok tam uygulama Fransa genelinde hem de en evvel işaret edecek şehirler için genel hava durumunu gösterir. The Weather Channel İki kapsamlı haber size haftalar sunar ve hatta videoda günün hava raporu izlemek için bir fırsat sunmaktadır.

Eğer estetik ve modern bir arayüze sahip olurken yerli hava app sadelik tutmak istiyorum Son olarak, dönüp Yahoo Hava durumu. Uygulamanın iPhone yerleşik olduğu için görsel olarak oldukça yakındır, ama hava koşulları hakkında daha fazla ayrıntı içerir. Bir bakışta bölgenizde çarpıcı görseller yerleri veya anıtlar içeren duvar kağıtları aracılığıyla yerel hava durumunu öğrenmek mümkündür. Basit bir jest yukarı günün bülteni ayrıntılarını açıklayacak verir. Yahoo hava gün saat tahminleri saati vardır ve 10 güne kadar eğilimleri gösterir. Ayrıca gün boyunca yağış tahmini farkında değil, aynı zamanda hız ve basınç ya da doğumu ve gün batımı rüzgar olacak.

iPhone için indir Météociel (Ücretsiz)
iPhone için Yahoo Hava İndirme (Ücretsiz)
iPhone için Hava Kanalı indirin (Ücretsiz)

Bir restoran bulun veya teslim odayı

Aç almak ve arkadaşları ile unutulmaz bir akşam için iyi yiyecek arayan? yürüyüşe gidiyor havlama, Eğer kullanıcı tarafından derecelendirildi çevreleyen kurumları aramak ve fiyat, yer ya da mesafe popülerliği dolayısıyla sonuçları filtreleyebilirsiniz. Aynı şekilde, lafourchette Size en iyi fiyat tabloları bulma sorumludur. uygulamanın bu yana yapılan bir rezervasyon faturada% 50'ye varan almak için etkinleştirebilirsiniz.

acele güvenebilirsiniz HungryNow o anında hızlı yiyecek yakın bulur. Son olarak, tembel tür daha fazla iseniz, Alloresto Bu hizmet evde yemek dağıtımında uzmanlaşmıştır beri size doğrudan restoran getirmek için özen gösterin.

Ancak favori restoranda öğle veya akşam yemeği için arzu çok güçlü, ancak motivasyon çok karışık taşımak Eğer menünüzü teslim etmek için, her zaman seçebilirler UberEATS. Paris'te (ve dünyadaki diğer büyük şehirlerde) saat Temin, uygulama rekor sürede en iyi restoranlar teslim sunuyor. Uygulama anında teslim edilebilir günlük yemekler sunmaktadır.

iPhone için LaFourchette İndir (Ücretsiz)
iPhone için Alloresto İndir (Ücretsiz)
iPhone için Yelp indirin (Ücretsiz)
iPhone için indir HungryNow (Ücretsiz)
iPhone için UberEATS İndir (Ücretsiz)

Around Town alınıyor

Sen büyük bir şehri ziyaret planlıyorsanız ve toplu taşıma araçları ile taşımak istediğiniz? CityMapper Paris, Barselona, ​​Londra, Roma, Berlin ve New York gibi birçok şehirde çalışır. Bu gerçek zamanlı bilgileri size sunarak toplu taşıma kolayca rota bulmak için izin verir.

Eğer taksi ile hareket etmek daha türü ise, dövmek Kolayca ihtiyaçlarınız Fransa (Paris) dahil olmak üzere beş ülkede ve o (kredi kartı, WiFi, bebek koltuğu, vb ... ile ödeme) 'e göre seçmek için özellikle taksi bulabilirsiniz. Ayrıca sürücüsü ile bir VTC hizmetine bu taşıma araçları sevk edebilir. lideri Uber, yakındaki bir sürücüyü bulmak ve yayınlandıktan sonra otomatik ödeme için kredi kartı kaydedilmesini sağlar. elli ülkede faaliyet gösteren Uber peşin sağlar, size birçok sürprizler kurtaracak yarışın fiyatını tahmin ediyoruz.

Eğer cep telefonunuzdan satın almak için yarışın kolaylık gibi varsa, o da bir taksi, bir VTC ile olduğu gibi sipariş etmek artık mümkün olduğunu biliyoruz. Fransa'da boyunca hizmet veren Tako topraklarının tamamında dağıtılan 50.000'in üzerinde taksiler uygulamasından akıllı bir taksi sipariş size sunar. Bağımsız ve Özgür, Tako Eğer sürücü adresinin yarışı ödemek zorundadır farkla VTC var ne benzer bir hizmeti almak için vaat ediyor. Uygulama size ve çevrenizdeki mevcut taksiler belirten önce sizi geolocates. biriyle çalıştırmak kontrol edilir tıklayın ve sürücü sayacına 0 Euro ile ulaşacağını kesinlik var.

iPhone için indir CityMapper (Ücretsiz)
iPhone'u yendi indir (Ücretsiz)
Uber iPhone İndir (Ücretsiz)
Tako iPhone İndir (Ücretsiz)

Puan kartlarınızı yönetin

Fransızca gibi binlerce, belki de sadakat kartlarının onlarca kapatmak mümkün olmayan noktasında portföyünüzü yığılan orada sona erecek ki. Bu sorunu çözmek için, akıllı telefonunuz içinde sadakat kartları "tarama" ile oldukça mümkündür. önemli ölçüde sadakat kartları kaydileştirilmesi ile cüzdan hafifletmek olacak, ama aynı zamanda ailenizin zevk için fırsat sunuyoruz: Bir çift yarar çekin. sektörün uzman uygulamalar arasında, Stocard belirgin olduğunu. Uygulama yaklaşık 300 ön kayıt kartları içerir ve el başvurulmayan kartları kaydetmenize olanak tanır. Tarama smartphone'unuzun kamera kullanılarak yapılır ve bir sanal kart sahibi tüm kartları bulabilirsiniz. başvuruda kayıtlı Her sadakat kartı, Stocard bunlara bağlı teklifler sunmaktadır. Stocard yedekleme yerel veri ve hiçbir kayıt gerektiriyor. Başka bir cihaza verilerinizi yedeklemek ve geri yüklemek için Facebook veya Google hesabı bağlamak mümkündür.

Alternatif olarak, açabilirsiniz Fidall. Kolayca bakılmaksızın, kullandığınız cihazın bulabilmek için uygulama otomatik olarak tüm kartlarınızı yedeklemek için teklif beri faaliyet gösterme hesabı gerektirir. Stocard gibi, Fidall İyi planları keyfini ancak yerel iOS Cüzdan uygulamasında doğrudan kaydetmek için kupon eklemek için izin vererek ileri gider yapabilirsiniz. Fidall sadece makbuz fotoğrafını çekerek, cari işlemlere dayalı aynı ödeme oranlarını sunuyor.

uygulama FidMe ortak satıcılardan sadakat kartları, indirim kuponları ve indirime, pedleri kartlarına ek olarak, dahil ederek daha da ileri gider. Böylece, size tüccar tarafından sağlanan barkod parladı sonra tamponlar nakit eklenir ile sanal karta lehine geleneksel karton kartı damga kaydedebilirsiniz.

iPhone için indir Stocard (Ücretsiz)
iPhone için indir Fidall (Ücretsiz)
iPhone için FidMe İndir (Ücretsiz)

tasarruf

belki biraz para kazanmak için yollar arıyor, cep telefonunuzdan alışveriş hayranı iseniz. ipuçları Gerçek laboratuvar, Dealabs diğer üyeleri, promosyonlar, flaş satış ve web üzerinde hem de fiziksel mağazalarda bulunan diğer büyük fırsatlar ile payını işleyen bir tüketici topluluğu izci pazarlık olduğunu. En iyi yayınlanır Dealabs fiziksel mağazalarda fiyatlar söz konusu olduğunda, Coğrafi konum gösteren vardır, tüm alanlarını etkilediği ve.

pazarlık dalga binmek devam etmek iGraal 1500 online tüccar gelen her türlü kodlarına kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Ama hizmet uzmanlık beri cok daha ileri gideriGraal platform üzerinden bir tüccar ortağı yapılan her satın, faturanızın toplamının yüzde bir pisi üzerinde geri ödemesi: Bir geri tadını yapmaktır. en az 20 Euro kartı sonra, iGraal Banka hesabınıza veya PayPal hesabına doğrudan para aktarımı isteğinde sağlar.

bu ipuçları araç seti tamamlamak için, Shopmium ve kupon Ağı Alışverişe gitmek ödeyerek günlük alımlar size eşlik eder. Her iki uygulama tüketici ürünlerinin geri ödeme geri çağırmalar sunarak kuponlar kullanımını devrim.

düşük fiyatlarla birçok öğe yararlanmak için, sadece bir geri ödeme kampanyasında sunulan bir veya daha fazla ürünlerle birlikte, alındığı fotoğrafını gönderir. Shopmium ve kupon Ağı Sonra PayPal hesabınızın veya kredi kartına doğrudan tazmin.

iPhone için Dealabs İndir (Ücretsiz)
iPhone için indir IGraal (Ücretsiz)
iPhone için Shopmium İndir (Ücretsiz)
iPhone için İndir Kupon Ağı (Ücretsiz)

Uygulamaların NextRadioTV grubuyla tüm haberleri takip edebilirsiniz unutmayın

NextRadioTV grubun Uygulamalar tüm son haberleri takip etmesine izin. 01net Eğer sitede yayınlanan son haberleri takip değil, aynı zamanda tüm video 01netTV erişmek için yüksek teknoloji haberlerine bağlı tutar.

Genel bilgi için BFMTV Size BFMTV.com yayınlanan makalelerin yanı sıra direkt zinciri yoluyla Fransa'da ve yurtdışında sürekli haberleri takip etme fırsatı sunuyor. Ekonomik ve mali haber uygulamasında o erişilebilir BFM Business hangi temaya göre sınıflandırılmış makalelere erişim sağlar ve zincirin canlı radyo BFM Business ve canlı video izleyin. uygulama RMC Eğer CMJ podcast gösterileri dinlemek, canlı yayınları dinlemek değil, aynı zamanda yazma haber tele erişebilirler. Son olarak, tüm spor haberleri takip edilebilir RMC Sport.

iPhone için 01net İndir (Ücretsiz)
iPhone için BFMTV İndir (Ücretsiz)
iPhone için BFM Business İndir (Ücretsiz)
iPhone için RMC İndir (Ücretsiz)
iPhone için RMC Sport indirin (Ücretsiz)