Windows ve vazgeçilmez için en iyi ücretsiz yazılım


Az önce yeni bir PC satın veya sadece makinenizi biçimlendirilmiş? , Windows hakkını başlamak için ücretsiz ve temel yazılımlar bir seçim bulun.

Yeni bir PC satın almış veya tamamen Zaten sahip birini yeniden biçimlendirdikten olsun, doğru uygulamalar yükleyerek geri sağlamak daha iyidir. İşte MHK kaçınmak için makineye yüklemek üst özgür ve temel yazılımlar listesidir

web'de gezinme

, Windows yerel olarak Internet Explorer entegre rağmen, daha güçlü yeni bir web tarayıcısı tercih tereddüt ve daha sık olarak güncellenen yok Mozilla Firefox veya Google Chrome.

Firefox, Mozilla Vakfı tarafından geliştirilen ücretsiz bir web browser. Düzenli güncellemeler sayesinde, navigasyon veri ziyaret ettiğiniz web siteleri tarafından nasıl kullanılacağı seçmek sağlayarak gizliliğinizi korumak için özellikler sunar.

krom Google tarafından geliştirilen bir web tarayıcısı. farklı arama motoru hizmetlerine bağlı olduğundan bu önemli bir avantaj sunar. Gmail tüm cihazlarınızda açık sekmeleri aynı zamanda web favorilerinizi bulmak için akıllı telefon veya tablet olarak Google Chrome kullanarak cihazlar arasında oturumunuzu senkronize edilecek bağlayabilirsiniz.

olarak opera, Aynı adı taşıyan Norveçli firmanın tarayıcı ayrıca Krom işleme motoruna dayanmaktadır. Rakipleri gibi, bu sürece hesap bağlandığı olarak kullanmak hangi farklı cihazlar arasında senkronize tüm navigasyon verilerini tutacak. Dahası, opera Web sayfalarını sıkıştırarak hatta bazı kaygan bilgisayarda daha hızlı tarama için bir Turbo mod da içerir.

Eski Opera Software tarafından geliştirilen Vivaldi arayüz özelleştirme ile ilgili serbest zaman sunarak kullanıcıya yakın olmak istiyor yenilikçi bir web tarayıcısı. Nitekim, Vivaldi kullanıcıya büyük bir özgürlük sağlamaktadır ve ihtiyaçlarına adapte: sekmelerin yönetim A'dan Z'ye yapılandırılabilir kullanıcı tüm menülerin rengini özelleştirmek veya önceden tanımlanmış bir temayı kullanabilirsiniz oluşturmak fare veya klavye veya birlikte kısayol hareketleri yığınlar sekmeleri yeniden düzenlemek. Diğerleri derece iyi özelleştirme seçenekleri böyle bir sekmede kaybolan belirli içeriği aramak için hızlı komutları kullanma yeteneği gibi kullanılabilir hissetti. Vivaldi Ayrıca ekran görüntüleri dahil etmek özellikle olası navigasyon sırasında kullanılan not almak için bir araç sunmaktadır.

Son olarak, Google Chrome ancak daha gelişmiş güvenlik seçenekleri sunan yüksek performanslı tarayıcı için arayanlar için, UR Tarayıcı mükemmel uyuyordu gerekir. AdaptiveBee tarafından geliştirilen bir Fransız şirketi, UR Tarayıcı Krom üzerine inşa ve gizliliğinizi korumak için birçok seçenek içeriyor. İlk başlatmada, tarayıcı gösterilen her motorlu açıklayıcı kart, sonuçların kalitesi hakkında bir not bulunduğu sağlanan bir listeden bir varsayılan arama motorunu seçmeniz sorar o gereç ve gizliliğinizi korumak adına derecesini değerlendirmek için bir not. tarayıcı da ihtiyacınız gizlilik birkaç fonksiyonu navigasyon profilleri seviyesini kullanmayı önermektedir. Güvenli tarama için HTTPS için otomatik yönlendirmeyi kuran ek olarak, UR Tarayıcı onun "Ninja" modunda yoluyla bloklar zararlı siteleri ve izin veren sen, tek pencere içinde geleneksel sekmelerin yanında navigasyon sekmeleri açın.

Mozilla Firefox'u indirin (Ücretsiz)
Google Chrome'u indirin (Ücretsiz)
Opera İndir (Ücretsiz)
Vivaldi İndir (Ücretsiz)
Ur Tarayıcı İndir (Ücretsiz)

PC'nizi koruyun

Sadece PC'nizi bulaştırmak için bekleyen virüs, trojan, malware ve etajer karşı, sen seçebilirler Avast Free Antivirus. Bu ücretsiz antivirüs virüs tehditleri ve kolları güvenlik açıklarını tespit etmek için sisteminizi tarayarak ev ağınızı güvenli algılar. Avast Free Antivirus Ayrıca istenmeyen araç çubukları veya web tarayıcınızın arama motorunu modifiye modülleri kaldırarak büyük temiz sağlar.

PC'nizi korumak ileri gitmek için, ek olarak kullanabilirsiniz IObit Malware Fighter. yarar bulup adware, trojan, casus yazılım, rootkit, keylogger ve hatta Ransomware kaldırmak için bilgisayarınızı tarar sağlar. IObit Malware Fighter Ayrıca size makineye bağlanmak çevrimiçi içerik hem de USB depolama aygıtlarını indirmek dosyaların ayrıntılı gerçek zamanlı analizini çalışır. Son olarak, program sizin bilginiz olmadan görülmez sağlanması PC'nizin kamerası yetkisiz erişime karşı koruma sağlar.

indir Avast Free Antivirus (Ücretsiz)
Windows için IObit Malware Fighter İndir (Ücretsiz)


Temizleyin ve PC'nizi korumak

PC Decrapifier makinenizin kullanımının ilk saatlerinde kullanılır. Bu araç kullanmayın ve bu yavaşlamasıyla PC'nizin düzgün işlemesini engelleyebilir önceden yüklenmiş yazılımları silmenize olanak verir.

AdwCleaner Avast ek olarak kullanılabilecek bilgisayarınızın içeriğini tarayabilir. Bu araç algılamak ve sinsice web tarayıcınızın ana sayfasını değiştiren reklam, istenmeyen programları, araç çubukları ve diğer Hijacker kaldırmak için PC'nizi tarar.

Buna paralel olarak, zaman zaman gerçekleştirmek ile makinenizi tarayabilir MalwareByte Anti-Malware, Bir alet zararlı yazılım izlemek ve Truva atları hem silin.

Sisteminizin genel bakım ile yapılabilir CCleaner. Bu temizleme ve optimizasyon programı gezinme veri web tarayıcıları ve geçici dosyaları olarak sabit diskinizde yer kaplar gereksiz dosyaları kaldırır ve Windows kayıt hataları üstesinden gelir. CCleaner Ayrıca açıldığında başlayacak yazılımını devre dışı bırakmak ve makinenizi yavaşlatmak yapabiliyor.

sürücü Booster büyük yardımı olacak makinenizin tüm bileşenlerin güncel olduğundan emin olmak için. Bu yardımcı program sorumlusu tarayıcı etkinleşir eskimiş cihaz sürücüleri tespit etmek makinenizi olduğunu. biri bulunursa, yazılım tek bir tıklamayla tüm basitçe indirir ve sizin için otomatik olarak yükler.

Artık belli yazılım kullanmak ve bunları kaldırmak için etkili bir yol arıyoruz? IObit Uninstaller sizin için fırsatlar geçidine bilgisayarınızda kalır ve gereksiz yere sabit disk işgal olabilecek tüm kalıntı dosyaları silerek herhangi yazılımı kaldırmak için. Program gerçek yönetici ve yazılım olarak düzenlenmiştir de kalıcı amaçlı yazılım veya doğal Windows kaldırma modülü üzerinden kendilerini kaldırmak reddetme holdouts kaldırmak için kullanılabilir.

indir PC Decrapifier (Ücretsiz)
AdwCleaner İndir (Ücretsiz)
Malwarebytes Anti-Malware Free İndir (Ücretsiz)
indir CCleaner (Ücretsiz)
indir sürücü Booster (Ücretsiz)
IOBit Uninstaller'ı İndir (Ücretsiz)

PC performansını izleme

PC'nizin performansını dikkat etmek, ciddi sorunları önlemek yardımcı olabilir. işlemcinin Çok yüksek bir sıcaklık kadar sorun yaratan olabilir, makinenizin kalbi şeklinde kalmasını sağlamak için daha iyidir. senin işlemci ve çeşitli kalplerin sıcaklığını izlemek amacıyla için yönünüzü Gerçek Sıcaklık. Bu yardımcı program hemen minimum ve maksimum sıcaklıklar ve veri toplanmıştır hangi zamanlarda dahil olmak üzere CPU oluşturan farklı çekirdek, sıcaklığa gösterir. Gerçek Sıcaklık aksi takdirde veriler, test edilen göbeklerin her biri için durumunu gösteren normal açık olup olmadığı. Anormal aşırı ısınma durumunda, yardımcı hiçbir koşulda ihmal edilmelidir bir alarmı harekete geçirmektedir.

doktorun gereçlerinin tamamlamak için, SpeedFan aynı zamanda makinenin sıcaklığını izlemeye olanak sağlayan bir yazılım makinenizin fanlarının hızını doğrudan etki edebiliyor beri işlemciye biraz hava verecektir. Anlık olarak daha hızlı ekipman soğutmak için PC'nizin fan hızını hızlandırmak için çok kolaydır. Normal sıcaklıklar restore edildiğinde, SpeedFan Eğer güç tüketimini azaltmak için izin fan hızını azaltmak, ancak üretilen gürültü üstünde olabilir.

PC asi kanıtlayacak, muhtemelen performansı üzerinde aktif bir göz tutmak için bir yol istiyoruz. Ne iyi neden tam adanmış Widget? Intel Güç alet Makinenin güç tüketimi, işlemci çalışma frekansını ve sıcaklığı: Mümkün bir PC bileşenlerinin devletin gerçek zamanlı izleme görüntülemek için yapar Intel Core işlemcileri kullanarak makineleri için tasarlanmış bir yardımcı programdır. Bu verilerin anında değerleri daha sonra kolayca bu test edilen komponentin türüne bağlı olarak bu maksimum değerler ile karşılaştırılabilir.

Windows için Gerçek Temp İndir (Ücretsiz)
Windows için SpeedFan İndir (Ücretsiz)
Windows 32bit için Intel Güç Gadget İndir (Ücretsiz)
Windows için Intel 64 bit Güç Gadget İndir (Ücretsiz)

Sevdiklerinizle ayak uydurmak

Arkadaşlarınızla dokunuş tutmak için basit ve eksiksiz bir çözüm arıyorsun? Skype Muhtemelen en eksiksiz bir çözümdür. Bir hesap gerektir Skype veya Microsoft hesabı (e-posta adresi Live Hotmail, veya Outlook), Skype, anlık ileti göndermek, sesli aramaları ve gruplar halinde daha iyi görüntülü görüşme yapmanızı sağlar. Bu çözümün ana avantajı, bu en fazla olan temas tutmak için yeterli neredeyse tüm internet bağlantılı cihaz (PC, Mac, tabletler, akıllı telefonlar), kullanılabilir.

Skype için ciddi bir alternatif, Viber , Sevdiklerinize anlık ileti göndermek, onları aramak veya bir video konferans yapmak için de izin verir. Skype gibi, Viber Tüm platformlar, PC, Mac ve mobil kullanılabilir.

Ancak, zaten kullanıyorsanız WhatsApp Akıllı telefonunuzda, PC'nizde uygulamayı bulmak için mükemmel mümkün olduğunu biliyoruz. anlık mesajlaşma servisi mükemmel bilgisayardan bağlanmak için gereklidir telefonunuzla senkronize edilir. masaüstü sürümünde WhatsApp ne fazla ne eksik mobil uygulamanın bir uzantısı daha, anlık mesajlaşma cep telefonu numaranızı bağlamanız gerekir. Yani sonuçta cebinize sıcak kalabilirler mükemmel bir telefon ile senkronize PC rehber ve mesajlar üzerinde bulabilirsiniz. Ancak unutmayın WhatsApp , Windows sınırlıdır yalnızca metin mesajlarına ve ailenizi arayabilir veya onunla görüntülü arama yapmak istiyorsanız cep çizmek gerekir.

Fakat birçok durumda herkesle konuşmak edebilmek için anlık mesajlaşma çeşitli hizmetlere bağlanmaya gerek anlamına gelebilir sevdiklerinizle temas halinde tutmak. tarayıcıda yeni bir sekme ayrılmış bir istemci yüklemeden veya açmak oldukça mümkün değilse, bu çözüm tüm görüşmelerinizi izlemek için uzak pratik değil. Franz Eğer tek bir arayüz içinde kullandığınız tüm anlık haberciler aramak için izin vererek sorunu çözer. Program Hangouts, Facebook Messenger ve Skype bağlanabiliyor değil, aynı zamanda WhatsApp Telgraf, Slack, wechat ve daha fazlası. Bu nedenle arkadaşın tutkal pota mesajın gelişini kaçırmış gibi yapmak mümkün olacak.

Skype'ı indirin (Ücretsiz)
Viber İndir (Ücretsiz)
Windows için WhatsApp İndir 32 bit (Ücretsiz)
Windows için WhatsApp İndir 64 bit (Ücretsiz)
Franz 32bit İndir (Ücretsiz)
Franz 64bit İndir (Ücretsiz)

Gönder ve e-postaları almak

daha fazla insan kendi e-posta sağlayıcısından webmail kullanmak içerik varsa, e-posta istemcileri mesajlarınız ek işlevler çevrimdışı tek bir arayüzden tüm posta kutularına erişimi veya fayda kontrol etmek çok faydalıdır .

Opera Mail, posta istemcisi Opera'nın hafiflik, hız ve özelleştirme seçenekleri ile tanınır. Bu okuma ve bunu kolayca birinden diğerine gitmek için ayrı sekmelerde aynı anda birden fazla iletileri açmak için yeteneği gibi mesajlarınızı yönetmek kolaylaştırmak için düşünceler işlevleri sunar. E-postalarınız hızlı konuyla ilgili geri almak için bir konuşma önceki mesajları görüntüleyebilirsiniz geçtiği oğul tartışmaya akıllıca düzenlenmektedir. Opera Mail Ayrıca düzenlemek ve otomatik olarak gelen kutunuza gelen e-postaları sıralamak için kurallar oluşturmanıza olanak sağlar. E-posta istemcisi aynı anda birkaç posta kutularını barındırmak ve gelen kutunuzdan ayrılmadan favori siteleri takip etmek için bir RSS okuyucu entegre edebilirsiniz.

eM Müşteri Opera Mail'e alternatif seçenek olarak ortaya çıkmaktadır. İki posta kutularına serbest versiyon up işleyebilir ticari olmayan kullanım için ücretsiz Bu posta istemcisi. gayet rafine bir arayüz yararlanarak, eM Müşteri Gmail, Exchange iCloud veya Outlook.com gibi çoğu e-posta servislerini de destekliyor. Program üçüncü e-posta istemcileri veri içe yeteneğine sahiptir ve kolayca randevuları yönetmesine izin bir takvim dahil erdemine sahiptir. eM Müşteri Ayrıca gerçek bir iletişim yöneticisi vardır ve kişileriniz sohbet edebilmek için bile Hangouts ve Jabber gibi anlık mesajlaşma servislerine bağlanabilirsiniz.

İlk iki öneri tatmin edici olmasa Son olarak, her zaman arayabilirsin Thunderbird, e-posta istemcileri dünyasında bir referanstır Mozilla Vakfı tarafından geliştirilen açık kaynak e-posta istemcisi. Ve yazılım bir Outlook karşılaştırılabilir net ve kolay anlaşılır, basit bir arayüz, sunduğu çünkü. genellikle Basitçe kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz çünkü bir posta kutusu ayarlama çocukça, Thunderdird Şarj otomatik yapılandırma ayarlarını alacaktır. Bu Posta kutunuzu yapısı, gelen kutunuzun içeriğini değil, aynı zamanda tüm dosyaları bulacaksınız. Thunderbird Ayrıca olayları ve diğer randevular dahil etmek için bir takvim içerir. Son olarak, bir modül kişilerinizle canlı sohbet sağlayacak sağlanmaktadır çoklu IM hizmetleri (Hangouts, Facebook, Twitter vs.) bağlamak için.

Opera posta Yükleme (Ücretsiz)
eM Client İndir (Ücretsiz)
Thunderbird indir (Ücretsiz)

çalışmak için bir ofis paketi gerekiyor? çekinmeden git LibreOffice, Bir anahtar kelime işlemci, Excel, bir tür PowerPoint sunum aracı erişmek için bir veritabanı modülü eşdeğer, benzer bir çizim aracı ile uyumlu bir elektronik tabloya dahil olmak üzere birçok yazılım entegre bir ofis tam serbest paketi yayıncı ve matematiksel denklemler editörüne.

Ek kurulum güçlük istemiyorsanız İlginç alternatif Microsoft bir Microsoft hesabı (Hotmail, Canlı veya Outlook) olması koşuluyla, çevrimiçi Şirketin Office paketine bazı araçlar sağlar. mesajlaşma hizmetinin yanı sıra Outlook.com olarak, office online Eğer herhangi bir tarayıcıdan çevrimiçi Word, Excel PowerPoint ve OneNote kullanmak ve oluşturulan dosyalar onedrive hesabınızda bulunan Microsoft Cloud, kaydedilmiş her yerde beri çalışmalarınızı bulacaksınız sağlar.

Ve Bunun yerine kendi otobiyografisini yazmaya daha kod satırları yazmaya tercih ediyorsanız, Notepad ++ mutlaka kod editörü olarak göze çarpıyor. Bu aç kaynak değil C ++ Kodlu, birden çok dili destekler ve bu tür dizim, sekmelerde birden fazla dosya açmak için yeteneği ya da bir işlev için olarak saygı herhangi bir geliştirici takdir özellik sağlar aynı anda aynı dosyanın iki sürümlerinde çalışır.

İndir LibreOffice (Ücretsiz)
Kullanım Office Online (Ücretsiz)
Windows için Notepad ++ İndir (Ücretsiz)

PDF oku

Sumatra PDF Muhtemelen kullanmanın en basit arasında PDF okuyucu. Bir USB çubuk üzerinde hızlı ve ultra taşınabilir, bu kurulum gerektirmeyen ve okumak ve baskı PDF istenir tam olarak ne yapar etmez. o e-Kitap (ePub, Mobi) ve hatta çizgi roman (CBZ, CBR) okumak mümkün olduğunu da unutmayın.

PDF belgelerini okumak için başka bir yol, lider Adobe Reader, daha tek ünite aynı zamanda daha karmaşık. Adobe PDF Reader işleri oluşturur, özellikle de belgeleri açıklamak veya metin girmek için diğerleri arasında verir.

Son olarak, alternatif bir seçenek olarak Foxit Reader kendisi. Bu hafif bir PDF okuyucu Adobe aracı gıpta var basit ve net bir arayüze sahip ve birçok işlev sunuyor. Bunlar arasında biz standartlarını karşılama PDF dosyaları oluşturmak için programı korur. Bu bir eklenti Office paketi PDF doğrudan belgelerinizi ihracat olarak, örneğin, içerir ve sizin tarayıcı ile doğrudan çalışan bir tarama ünitesi mevcuttur.

indir Sumatra PDF (Ücretsiz)
Sumatra PDF Portable İndir (Ücretsiz)
indir Adobe Reader (Ücretsiz)
Windows için Foxit Reader (Ücretsiz)

video izleme

Nasıl kodlama biçimi hakkında endişe etmeden videoları oynatmak için? kullanma VLC Media Player veya Media Player Classic Ev Sineması. Bu iki video oynatıcılar ek codec yüklemek zorunda kalmadan, biçimi ne olursa olsun, hemen hemen herhangi bir video, okumak özelliği vardır.

Eğer aracılığıyla PC'den tamamen mümkün olduğunu biliyoruz, TV izlemek için ihtiyacı hisseder Ancak eğer Molotov.tv. Bu uygulama DTT geçerli tüm kanallar için bilgisayarınızdan erişmek vermek için yürürlükte arar. Dolayısıyla bunu bilgi zincirini sürekli veya web üzerinde iş hakkında boş iken favori mutfak programı tadını çıkarabilirsiniz. Molotov.tv özgür ve canlı mevcut tüm kanalları izlemek için izin verir. Bir programın başlangıcını cevapsız durumda Ve, molotof baştan Canlı programı devam etmek için izin verir.

VLC 32 bit sürümünü indirin (Ücretsiz)
VLC versio indirn 64 bit (Ücretsiz)
Media Player Classic Ev Sineması 32bit İndir (Ücretsiz)
Media Player Classic Ev Sineması 64bit İndir (Ücretsiz)
, Windows Molotov.tv için indir (Ücretsiz)

Müzik dinleme

MusicBee iTunes veya Windows Media Player gibi müzik kütüphanenizi yönetmek için bir ses oyuncu. Uygulama podcast ve internet radyo destekler ve otomatik internetten indirerek şarkılarınızı gelen bilgiler eksik almak.

Eğer bilgisayarınızda bir bulut müzik yok, her zaman olduğu gibi bir akış çözümüne açabilirsiniz Spotify. Bu online müzik kütüphanesi sevdiğiniz sanatçıların şarkı milyonlarca dinlemek ve bir şey ve tamamen yasal şekilde indirmeden yeni keşfedecek sağlar.


Son olarak, her iki dünyanın en iyi erişmek istiyorsanız, savaş baltası Tamamen seni tatmin edecektir. Bu oyuncu gerçekten de hem PC'nizin sabit diskinde yerel olarak saklanan bir müzik kütüphanesi, YouTube, Spotify, SoundCloud'dan ve hatta Google Müzik gibi birçok kaynaktan gelen bu oyun akışı müzik çalabilirsiniz.


MusicBee İndir (Ücretsiz)
Mobil MusicBee İndir (Ücretsiz)
Spotify İndir (Ücretsiz)
Windows için Tomahawk Player İndir (Ücretsiz)


Fotoğraf Düzenle

Doğru aracı yoksa bir görüntü kırpma, kırmızı göz çıkarmak underexposed bir resmin parlaklığını artırmak, burada yapmak için birçok nispeten basit değişiklikler vardır ama ulaşılmaz. PhotoFiltre ve Paint.NET İki fotoğraf düzenleme için tüm çözümlere kadar güvenilir ve erişilebilir. Hem yazılım fotoğraflarınızı geliştirmek için gerekli tüm araçları içerir ve hatta acemiler tarafından kullanılabilir.

İleri düzey kullanıcılar, bu arada, tercih GIMP, yaratma ve çok güçlü bir resim düzenleme için bir grafik aracıdır. Klasik resim düzenleme modüllerine ek olarak GIMP fark ile tipik Adobe Photoshop gibi profesyonel çözümler bulunan birçok grafik araçları içerir GIMP ücretsiz bir yazılımdır. Bununla beraber, en ayrıntılı photomontages olarak basit değişiklikler yapabilirsiniz.

Son olarak, size yazılımı yüklemek için haklara sahip değilsiniz bir makineden bir görüntü rötuş gerekiyorsa gündelik Öyle ya, sen dönüp görebilmesi için fotoğraf düzenlerseniz Pixlr. Bu Webapp herhangi bir web tarayıcısından erişilebilir ve teklifler düzenleme yazılımı rakiplerine karşılaştırılabilir bir arayüz için hassas ve güçlü araçlar kullanarak çekim render düzeldi. Pixrl Eğer Photoshop katmanları gibi profesyonel suitlerde bulmak ve uygulamak istediğiniz her rötuş daha iyi yönetmek için izin veren bir sistem kullanır olan araçlar içerir.

Photofiltre indir (Ücretsiz)
Paint.NET İndir (Ücretsiz)
Windows için GIMP indirin (Ücretsiz)
Pixlr'yi kullanmak (Ücretsiz)

Sıkıştır ve dosyaları sıkıştırıp

dosyaların boyutunu azaltın ve belgeleri sıkıştırmasını, bu budur 7-posta. Bu sıkıştırma ve veri dekompresyon yarar açık kaynak ve yaygın ZIP veya RAR gibi formatları kullanılan sıkıştırılmış dosyaları işleyebilirsiniz.

Bir diğer olası seçim sizin sıkıştırılmış dosyaları yönetmek için Bandizip. Bu çıkarma aracı en yaygın arşiv formatlarını, arşivleri destekler ve kesim sürükle ve bırak destekler alır. o arşivleme ve geri alma için sadece birkaç biçimlere sınırlıysa (Zip, Zipx, 7Z, LZH, TAR, TGZ, ISO, EXE), o diğer yandan birçok formatta arşivlerini oluşturmak bilir.

Son olarak, önceki iki yardımcı programları ikna değil varsa, peazip beklentilerinizi karşılamak gerekir. Program kesilmiş ve arşiv şifrelenmiş sıkıştırılmış dosyaları RAR formatında da arşiv de dahil olmak üzere 150'den biçimleri çıkarma destekler ve destekler.

7-zip indir 32 bit (Ücretsiz)
7-zip indir versiyon 64 bit (Ücretsiz)
, Windows Bandizip için indir (Ücretsiz)
Windows 32 bit için indir PeaZip (Ücretsiz) 
PeaZip 64 bit Windows İndir (Ücretsiz)


Kaydet Çevrimiçi

kaçırmak Sert Dropbox, önde gelen çevrimiçi yedekleme dosyası biridir. Servis Bulut Dropbox hesabına kilitlenme durumunda kayıp veri almak için harika bir yol PC'nizde saklanan dosyaları senkronize sağlayan kendi PC yazılımı sunuyor onun üzerinde depolama alanı ücretsiz 2 GB sunuyor senin HDD.

Google Drive ve onedrive iki alternatif Temel hesap bu iki hizmetler için izin verdiği, eşit inandırıcı ve özellikle cömert Dropbox çevrimiçi dosya 15GB kadar depolama için vardır.


Dropbox'ı İndir (Ücretsiz)
indir Google Drive (Ücretsiz)
indir onedrive (Ücretsiz)

Fotoğraflarınızı kaydetme

onun belgelerini saklamak için yeterli alan sunan ücretsiz online depolama alanı bulma Eğer kolay değildir, fotoğraflarınız için özel bir çözüm için tercih etmek tamamen mümkün olduğunu unutmayın. belgelerinizin ve resimlerinizin yedeğini ayırarak her zamanki hizmetlerinde belgelerinizi depolamak için alan açacak.

Gerçekten de, neredeyse büyüklükte sınırı olmadan çevrimiçi tüm görüntüleri kaydetmeyi teklif çeşitli hizmetler vardır. Bu Google ve ona bağlı hizmet durumdur Google Fotoğraflar hangi fotoğraflarınızı HD 1080 16 megapiksel ve videoyu aşan ve onların orijinal boyutunda 15GB fotoğrafların ve videoların sınırı içinde değil sınırsız ücretsiz mağaza sunmaktadır. cömert olmasının yanı sıra, Google Fotoğraflar Yemekler sen, albüm oluşturmak fotoğraf ve video düzenleme oluşturmak veya sürekli çekim yakaladığı görüntülerden animasyonlar oluşturabileceğiniz ile gerçek bir resim yöneticisi içerir.

Bir başka olasılık da güzel çekim yedek tutmak, Flickr. Daha güzel görüntüler paylaşımı konusunda uzmanlaşmış, Yahoo hizmet resimlerinizi için depolama alanı 1 TB'a sunuyor. Sadece Google Fotoğraf gibi Flickr Fotoğraf albümlerine oluşturmak resimlerinizi düzenleyebilir, aynı zamanda kolayca sevdiklerinizle paylaşmak için araçlar sağlar.


Google Fotoğrafı Kullan (Ücretsiz)
Flickr kullanmak (Ücretsiz)

CD ve DVD yazmak

onlar bilgisayarlardan azalıp kaybolması rağmen, CD ve DVD yazıcılar yine yardımcı olabilir. Kullanmak için belirli bir yazılım yoksa Bununla birlikte, göreceli bir yarar vardır. plastik levhalar üzerinde belgeleriniz, fotoğrafları veya videoları yakmak için birkaç ücretsiz ve etkili çözümler vardır. BurnAware ve CDBurnerXP İki ücretsiz yazılım çözümleri kolaylıkla bu görevi yerine getirecektir.

indir BurnAware (Ücretsiz)
indir CDBurnerXP (Ücretsiz)

e-kitapları okuyun

E-kitap okuma sadece tablet veya özel okuma ışıkları sahipleri için ayrılmaz. Gerçekten de, PC'nizde e-kitapları okumak için mükemmel mümkündür ve birçok avantajı olduğu hak vardır: her ne kadar, daha rahat okumak için büyük ekran yarar değil, aynı zamanda entegre not alma araçlarını kullanma olanağı kolay bir PC ve bir tablet üzerinde kullanmak.

yönetmek ve PC'de e-kitaplarınızı okumak için, kaçırmamalısınız kalibre. alanında bir referans ol, bu yazılım etkin kütüphane yönetmek için doğru araçları temin ve tabii PC'de eKitaplarınızı zevk için okuma lambası içermektedir. e-kitap formatları (EPUB, Mobi, AZW, CBZ, PDF ve diğerleri) büyük miktarda uyumlu, kalibre e-kitap okurken yeteneğine neredeyse tüm mobil cihazlarla e-kitaplarınızı senkronize edebilir ve hatta can edebilirsiniz diğer biçimlerde kitaplarınızı dönüştürün.

Kindle sahipleri sırayla, Amazon tarafından uygulama önerdiği evine bakabilirsiniz PC için Kindle. Kindle ile kütüphane senkronize etmek Buna ek olarak, Amazon satın alınan e-kitapları redownload aynı zamanda onları okumak için izin verir. kavramak oldukça basit bir yazılım, tüm yorumlarınızı yazabilirsiniz bir not defteri içerir. Tüm imlerinizi de Kindle uygulaması ve Kindle okuma ışıkları ile farklı cihazlarda senkronize tutulmaktadır.

Eğer sadece e-kitaplarınızı görüntülemek gelerek açıklığı istemiyoruz hangi ile basit bir araç arıyorsanız Son olarak, dönüp Adobe Digital Editions. Adobe tarafından sunulan Bu yardımcı program kullanımı çok kolaydır ve hiçbir gereksiz fonksiyonu sunuyor. PDF hem EPUB dosyaları ile uyumlu Adobe Digital Editions e-kitap okuma ışıkları (Köşesi, Cybook, Kobo, Sony Reader, vb) transferi sağlayabilir. yarar tam ekran oynatma moduna sahiptir ve siz metni aramak ek açıklamaları, vurgulamak metin eklemek veya ekleyin sağlar.

İndir Kalibre (Ücretsiz)
PC için Kindle indirin (Ücretsiz)
Adobe Digital Editions İndir (Ücretsiz)

ekran görüntüleri yapın

Windows'un varsayılan ekran yakalama aracı içeriyorsa, sezgisel olmadığı açıktır. Kullanmak için daha basit ve kullanışlı bir araç arıyorsanız, size bir göz alabilir Microsoft Snip. Microsoft Garage'dan Projesi, Microsoft, geliştiricilerin fikirlerini sunan deneysel laboratuvar, Microsoft Snip Basit bir ekran yakalama aracı etkilidir. makinenizde kurulduktan sonra, program her ihtiyaca uygun kalırken bir pencerenin köşesinde azaltılmış ayrık varlıktır.

Windows başladığında otomatik olarak başlatılan, Microsoft Snip Print Screen tuşuna karşılar hem de fare ile manuel olarak tetiklenebilir. aracı önceden tanımlanmış alanı yanı sıra tam bir pencere yakalama ve özel bir kütüphanede her yakalama tutmayı edebilirsiniz. aracıyla tüm mandal nedenle muhafaza edilir ve gerektiğinde yeniden erişilebilir. Bu ekle bu Microsoft Snip sağlayan araçlar kaydedilen yakalar açıklama ve size nihai ekran yakalama uygulaması olsun.

web sitelerinin ekran görüntüleri spesifik durum ile ilgili olarak, bu uygulamaya adanmış Google Chrome, Mozilla Firefox uzantısı var olduğunu biliyoruz. FireShot, O, onun adı ziyaret web sitesinin bir ekran görüntüsü yapmak için, tek bir tıklama, tarayıcı adres çubuğunun yanına bir gizli aşılı düğmeye gerçekleşir ve izin verir.

FireShot Açıkçası bilen bir tanımlanmış alana veya görünür alana yakalar, ama en ilginç kuşkusuz hiç kesim yapmadan, web sayfaları tam yüksekliğini yakalamak için yeteneğidir. Çok kolayca JPEG, PNG ve hatta PDF ihraç bütün bir web sayfasının ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Microsoft Snip İndir (Ücretsiz)
Google Chrome için fireshot indirin (Ücretsiz)
Firefox için FireShot indirin (Ücretsiz)

dosya aktarma

Yeni blogunuza marka yüklenecek dosyaları aktarmak gerekir veya bir çözüm uzak bir sunucuda Belgelerinizi yüklemek istiyorum olsun, FileZilla beklentilerinizi karşılamak gerekir. FTP istemcisi gerçek bir kriter, FileZilla sürükle ve bırak desteği ve kesilen bir dosya aktarımını devam edebilirsiniz.

4GB dosyaları daha işleyebilen FileZilla bütün kimlik ve bağlanmak zorunda sunucuların şifreleri kayıt edildiği bir bağlantı yöneticisi içerir. Alternatif olarak, aynı zamanda açabilirsiniz WinSCP, gibi bir FTP istemcisi açık kaynak FileZilla.

Benzer bir işlev sunan Cyberduck Daha az sade bir arayüz sunar. FTP ve SFTP protokolleri üzerinden uzaktan sunucularından dosya aktarımı mümkün olmasının yanı sıra, Cyberduck ayrıca Amazon S3, Google Cloud Storage, Google Drive veya Dropbox olarak bulut depolama alanı bağlanmak için bilinen. Bir kez daha, uzak sunucuya bilgisayarınızdan belgelerin transferi basit bir sürükle ve bırak kullanılarak gerçekleştirilebilir.

indir FileZilla 32bit (Ücretsiz)
indir FileZilla 64bit (Ücretsiz)
indir Cyberduck (Ücretsiz)
indir WinSCP (Ücretsiz)

Tarama ve Yazdırma Belgeler

Uygun yazılım yoksa, özellikle eğer onlara e-posta veya hızlı bir kabus dönüşebilir bunları yazdırmak için belgeleri tarayın. iCopy muhtemelen en basit ve etkili çözümlerden biridir. yazılım, açık kaynak, birçok kişi tarafından yönetilebilir çok kolay bir arayüz ve tarama ayarları sunuyor. Yazılım belgelerinizi yanı sıra PDF dosyalarından görüntüleri formlarını taramak ve çok sayfalı belgeleri işleyebilir yeteneği sağlar.

Alternatif olarak, seçebilirler NAPS2, Daha gelişmiş seçenekleri sunan tekrar bir program açık kaynak. yarar kullandığınız her cihaz temelinde ayarlar profiller oluşturmak için izin verir ve hatta donanım ile çalışmak için en uygun sürücüyü seçmenize olanak sağlar.
NAPS2, onun meslektaşı gibi iCopy, vb görüntü çözünürlüğü, sayfanın boyutu da dahil olmak üzere, kendi tarama ayarlarını seçmenize olanak verir programı ile tüm taranmış görüntüleri döndürmek ve daha fazlasını kırpmak için yeteneğini de içerir hangi ikincisi doğrudan yeniden düzenlenebilir. metin içeren belgeler için, NAPS2 , O halde kolayca ve ne olursa olsun dosyada kullanılan dilin PDF'nizde bir kelime veya kelime için arama sağlayacak optik karakter tanıma modülü üzerinden metni tanımlayabilir NAPS2 yüzden fazla dil tanıyabilir.

Bunu hızlı, basit bir çözüm arıyorsanız Son olarak, dönüp WinScan2PDF. ultra minimalist arayüz üzerinde programı mimarisi, çok hafif ve hiçbir kurulum gerektirir. Çok kısıtlı hisselerin bir dizi sorma WinScan2PDF sadece ara sıra tarama ihtiyacı olan insanlara ve baskı belgeler için öncelikle tasarlanmıştır.

indir iCopy (Ücretsiz)
indir NAPS2 (Ücretsiz)
İndir WinScan2PDF (Ücretsiz)