En iyi veri kurtarma yazılımı


Telecharger.com kayıp verileri kurtarmak ve / veya yanlışlıkla silinen denemek için yazılım olarak seçimini sunar.

Kötü kullanım, sabit disk arızası, virüs saldırısı ... kimse veri kaybı karşı bağışık değildir. Panik yapmayın! belgeler, fotoğraflar, müzik, mesajlar, şifreler - - Bizim seçim yazılımı, verilerin en geri verir bakılmaksızın depolama ortamı: Dahili veya harici sabit disk, USB sürücü, hafıza kartı, iPhone, iPod ... Daha iyi: bazı Web Uygulamaları doğrudan büyük çevrimiçi hizmetler üzerinde saklanan veri yedekleme sunuyoruz. çözümler işe yoksa, kurtarma garantili% 100 asla.

acemi veya deneyimli bir kullanıcı, tüm verileri almak

RecuvaRecuva- Recuva

basit ve verimli bir veri kurtarma programı Recuva, mükemmel başlayanlar için uygundur. Uygulama vb belgeler, fotoğraflar, videolar, müzik dosyaları, e-postalar dahil olmak üzere dosyaları her türlü geri yapabiliyor sabit diskler, harici sabit disk, USB sürücü, hafıza kartı, iPod, MP3 çalar, vb: Recuva depolama farklı türlerini destekler
uygulamanın, sihirbaz kullanımını kolaylaştırmak için Recuva Eğer silinen dosyaları kurtarmak yardımcı amaçlamaktadır. Bunun için sadece basit birkaç soruya yanıt ve Recuva gerisini halleder. Eğer (resim, müzik, belge, video sıkıştırılmış veya posta dosyaları) kurtarmaya çalıştığınız dosyaların türünü seçin. Ayrıca kazanılabilir dosyaların her türlü görebilirsiniz. Sonra dosya konumunu seçmek zorunda kalacaktır. Recuva Özellikle silinmiş tüm çıkarılabilir sürücülerde dosyaları, kullanıcıların belgeler klasörüne veya çöp arayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar üzerinde bakabilirsiniz.
Bu adımların geçmiş sonra, butonuna tıklayın "başlangıç" Aramayı başlatmak için. Arama sonunda bulunan dosyaların bir listesini göreceksiniz Recuva. Basitçe kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin ve butonuna tıklayın "kurtarmak".
Kurtarma sihirbazı kullanmak istemiyorsanız Recuva, basitçe düğmeye basın "iptal" kullanmak Recuva Daha deneyimli kullanıcılar için gelişmiş modda.
Bir önceki analiz dosyalar için arama başarısız oldu, daha fazla analiz etkinleştirebilirsiniz. Bu büyük sürücüler için birkaç saat sürebilir unutmayın.

indir Windows için Recuva (Ücretsiz)
indir Windows için Recuva Portable (Ücretsiz)

DiskDrillDiskDrill- DiskDrill

Eh Mac kullanıcıları tarafından bilinen, DiskDrill PC'de kullanılabilir. basit ve sezgisel bir arayüz, tüm ulaşılabilir: Bu veri kurtarma programı bir avantajı vardır. Harici depolama cihazları gibi iç sürücüleri (USB çubukları, hafıza kartları ve hatta iPod) hem algılama DiskDrill Birkaç kurtarma algoritmaları vardır ve tüm kurtarılabilir dosyaları bulununcaya kadar, hızlı bir tarama ve gerekirse ayrıntılı bir analiz gerçekleştirir. Analiz tamamlandıktan sonra, sadece o dosya kurtarma başlatmak için "Kurtar" düğmesini tıklayın yedek dizini seçeceksiniz.

, Windows DiskDrill için indir (Ücretsiz)
Mac DiskDrill için indir (Ücretsiz)

PC Inspector File Recovery FAT 12/16/32 dosya sistemleri ve NTFS (sabit diskler, USB bellek, vb) verilerinizi kurtarır. Önyükleme Sektörü - - veya dosya ayırma tablosu eksik veya zarar görmüş Bu önyükleme sektörü bile, otomatik olarak bölümleri bulur. Onların tarih ve menşe zamanla - DOC, AVI, EXE, GIF, HTML, LZH, MID, MOV, PDF, RTF, TAR, WAV, ZIP ... dahil - dosya biçimleri çok sayıda geri yapabiliyor. PC Inspector File Recovery , Silinen dosyaları aramak kayıp dosyaları kurtarmak ve son olarak bir disk almak: Üç kurtarma yöntemleri sunmaktadır. Not: aynı zamanda bir ağ sürücüsüne verileri yedeklemek imkanı sunuyor.

PC Inspector for Windows File Recovery indir (Ücretsiz)

UndeleteMyFilesUndeleteMyFiles- UndeleteMyFiles

UndeleteMyFiles profesyonel Adından, tamamen ücretsiz yazılım rağmen vardır. Program arayüzü silinen verileri (sabit disk, USB anahtar, vb) kurtarmak istediğiniz bulunduğu birimi seçebilirsiniz File Rescue tıkladıktan sonra ayık olduğunu ve UndeleteMyFiles Pro Hızlı bir tarama başlatır. o tamamlandığında, bir pop-up görünür ve doküman sayısı o kurtarmak mümkün olduğunu bulduk gösterir. Buraya erişmek için daha sonra basitçe o zaman Kurtar tıklayarak alabilirsiniz dosyaları seçin ve ardından bir hedef klasörü seçin sol sütunda hacmini seçin. Basit ve etkili.

Windows için Pro İndir UndeleteMyFiles (Ücretsiz)

PandoraPandora- Pandora

Pandora Recovery baştan elinden alır. Nitekim, paldır küldür dosya kurtarma dalmadan önce, yarar size asistanı aracılığıyla bazı sorular sorar. Sen sola bir sütun tespit cihazlarının (sabit diskler, USB sürücüler, bellek kartları, vb) listesini bulabilirsiniz. medyayı seçtikten sonra eksik olan iz veri üzerinde Pandora Recovery kazanılabilir verilerin hızlı bir tarama gerçekleştirmek için taahhüt eder. Önemli olan, resimler gibi uyumlu dosyalar için, sadece üzerine tıklayarak yazılım penceresinin alt kısmında yer alan bir önizleme görebilirsiniz. Daha sonra gerekli tüm belgeleri seçip kırmızı ok yaprakları bir çöp ile temsil kurtarma simgesine tıklayın ve ardından veri ile olarak yeniden ortaya için bir yedekleme dizini belirtmek zorunda büyü.

Windows için Pandora Recovery İndir (Ücretsiz)

Puran Dosya Kurtarma, Bu arada, hala FAT12 / 16/32 ve NTFS olarak bir sabit sürücüye veya harici depolama aygıtı (USB flash sürücüler, bellek kartları, vb) üzerinde kurtarıldı tüm dosyaları bulmak için derinlemesine araştırmalar gerçekleştirebilir. Kullanımı çok basit, Puran Dosya Kurtarma Sadece, dosyalar silinmiş hangi depolama ortamını seçmek sonra gerçekleştirmek için arama türünü seçmek istiyoruz. Hızlı bir ilk analiz yaptıktan sonra, aracı kurtarıldı bulundu öğeleri görüntüler. Daha öğeleri bulmak için uygun kutuyu işaretleyerek daha fazla analiz canlandırmak için oldukça mümkündür. Araştırma Bu tür Açıkçası uzun klasik analize göre, ancak veri kurtarma şansınızı çarpar. Daha sonra bulunan kazanılabilir dosyaların listesini programının alt penceresinde görüntülenir. Bu onların doğal ağacı bulunan dosyaları görüntülemek, bu amaç için sağlanan kutuyu işaretleyerek, da mümkündür.

Kurtarma yedeklemek ne seçip ardından düğmesine Al tıklayarak, çok kolay o olduğunu.


Puran Windows için File Recovery indir (Ücretsiz)

bir çok dosya sistemleri (NTFS, FAT EFS, vs.) Destekleyici Glary Undelete her ikisi de PC ve USB sürücüler, harici sabit diskler veya hafıza kartlarının dahili sabit diskinde, sıkıştırılmış veya şifrelenmiş olsalar bile verileri kurtarmak yapabiliyor. Eğer bir çalışma başlatmak için dosyaları kurtarmak istediğiniz depolama cihazını göstermek için yeterlidir çünkü Onun operasyon herkes etmektir. Araştırma tarafından yürütülen Glary Undelete Potansiyel olarak geri kazanılabilir dosyaların sayısı tespit gerçek zamanlı olarak görüntülenir. araştırma sürecinin sonunda, yazılım tarafından bulunan tüm öğeleri programın ana bölmesinde bir listede görüntülenir. Belirli bir dosya veya dosya türü için arama kolaylaştırmak için sonuçları filtreleyebilirsiniz. Ardından program kurtarmak ve kayıp verinin geri gönderilmesini başlatmak için düğmeye "geri" tıkla öğeleri seçmek isteyecektir.

Windows için Glary Geri Al indirin (Ücretsiz)

Kim bir veri kurtarma aracı temin etmek depolama cihazları üreticisi daha iyi? Transcend kendi programını ile mükemmel bir gösteri yapar RecoveRX, halka yönelik kolay kurtarma yazılımı kullanımı ve en önemli. sabit diskler SSD hafıza kartı ve diğer USB sürücüler hem uyumlu, RecoveRX resimler, videolar, belgeler, vb: dosya biçimleri her türlü kurtarmak yapabiliyor Başlıca varlık sürecinin çeşitli adımlarda size kılavuzluk gerçek kurtarma sihirbazı içeren sezgisel bir arayüz. Gerçekten de, ağızdan, RecoveRX Silinen dosyaları aramak mümkün olduğu tespit cihazlarının listesini görüntüler. Bir sonraki adım, her dosya türü için öncelik aramak için dosya uzantılarını seçmenize olanak verir. Tüm kurtarıldı öğeler tarafından RecoveRX otomatik olarak adlandırılan Kurtarılan dosyalar dizininde PC'nizin sistem sürücüsünün kök kaydedilir. Ama bir dizin ya da yeniden yazma önlemek ve silinen dosyaları kurtarma olasılığınızı iptali için risk almak için farklı bir yedekleme aygıtı sistem diski seçmek unutmayın.

, Windows RecoveRX için indir (Ücretsiz)
Mac RecoveRX için indir (Ücretsiz)

Basit bir USB anahtarı veya harici sabit disk olsun, Tokiwa DataRecover sistem diski dahil olmak üzere makineye bağlı tüm depolama aygıtları, içeriğini analiz edebilmektedir. Bu programın ana avantajı kurulum gerektirmez ve bu amaçla adanmış bir USB anahtarından açılabilir. Tokiwa DataRecover algılar ve kolları, örneğin, kısıtlamak dosyanın belirli bir türü için arama için bir filtre ayarlamak için ayrılan derinlemesine tüm silinmiş dosyaları bakmak disklere hızlı erişim imkanı sağlayan. Basit dosya kurtarma onu kurtarmak için elemanlarını vurgulamak için yeterli olduğundan, düğmesini tıklayın aksi takdirde "kurtarmak "Sonra Kurtarılan veriler depolanacağı klasörü gösterir.

Windows için Tokiwa DataRecover İndir (Ücretsiz)

kurtarma programı Wise Veri Kurtarma PC'nizin sabit sürücü ve USB bellekler, hafıza kartları ve harici sabit sürücüler gibi harici depolama cihazları hem veri almak yapabiliyor. mükemmel Sezgisel arayüzü sayesinde kullanımı çok kolay, Wise Veri Kurtarma her tür dosya üzerinde çalışır.

Sen söz konusu desteğin analizini başladıktan sonra çok kolay bir şekilde belgeler, fotoğraflar, videolar kurtarabilirsiniz. Bu veri kurtarma doğru bir şekilde yürütülmesi için, Wise Veri Kurtarma Eğer hiçbir veri tehlikeye dosyaların kalıcı kaybına yol açacak kaynak aracı, yazılabilir olmasını sağlamak için, silinmiş verileri kurtarmak için diğer depolama ortamı kullanmak gerekir. Son olarak, not eğer Wise Veri Kurtarma tek tek silinen dosyaları kurtarmak için olanak sağlar, aynı zamanda tüm dizinleri kurtarma yapabiliyor.

Windows için Wise Data Recovery (Ücretsiz)
Windows Mobile için Wise Data Recovery (Ücretsiz)

WiFi Şifreleri Kurtar

Böyle bir akıllı telefon, tablet veya bir el gibi bir mobil cihaz bağlamak için arzu edildiğinde Genellikle tek evde Wi-Fi şifresini unutabilir. Windows üzerinde Kablosuz şifresi bulmak mümkün değilse, almak için manipülasyon sezgisel olmaktan uzak bulunmaktadır.
Sonunda şifreyi bulmadan birden bağlantı ayarları menüsüne girip ekranda açıkça göstermek gerekir. Bunu önlemek için, çok hızlı bir şekilde giriş şifresi kurtarmak için yük araç daha var. Bu neler, örneğin, bir yardımcı programdır WiFi Şifre Revealer.
Açıldıktan sonra program tüm WiFi şifreleri girip makinenizde kurtarabilecek (WEP / WPA) bulma sorumludur. WiFi Şifre Revealer Hatta uzatma şifreleri hayal etmek kullanılmaları halinde doğrudan bağlantı için, ancak, güvenlik garantisi kullanışlı, giriş doğrudan pencereye yapıştırmak için seçilmiş bir şifre kopyalama sağlar.


İndir Kablosuz Şifre Revealer, Windows (Ücretsiz)

Bir diğer olası alternatif Wi-Fi için şifreyi kurtarmak için: WirelessKeyView. Bu ücretsiz yarar Kablosuz şifresi Revealer ile aynı şekilde çalışır. WirelessKeyView Ayrıca PC bağlantısı ayarlarında kayıtlı tarihin Kablosuz ağ şifrelerini kurtarmak için bilgisayarınızın inceliklerini içine doğrudan çekecektir.
Kullanımı kadar çocukça WirelessKeyView doğrudan makine üzerinde depolanan tüm giriş ve şifreler görüntüler. Eğer giriş doğrudan pencereye yapıştırmak için gerekli şifre kopyalama sonra var. Eğer Kablosuz şifreleri fiziksel bir kopyasını tutmak istiyorsanız, WirelessKeyView Sonra yazdırabilirsiniz bir metin dosyasına dışa sunuyor. herhangi bir tatsız sürprizlerle önlemek için hassas verilerin depolanmasını sağlamak için ancak dikkatli.

Windows için WirelessKeyView indirin (Ücretsiz)

şifreler ve yazılım seri numaraları Kurtar

ÇA/IRMAÇA/IRMA- Hatırlama

ÇA/IRMA şifreleri kurtarma ve yazılım seri numaraları konusunda uzmanlaşmış bir yazılımdır. Yine programın neredeyse her şeyi halleder bir sihirbaz sağlayarak elle götürür. tuşları kayıt yazılım durumunda, bilgisayarınız tamamen analiz edilir ve tüm kazanılabilir öğeleri uygulaması, geri kazanılmış hesap ve şifre giriş kimliğiyle adıyla bir listede görünür ve bu yükleyip bilgisayarınıza tekrar aktive edecek. Tüm veri bulunamadı sonra, ÇA/IRMA Daha sonra gözden geçirilebilir bir dosya (metin, html, csv, vs.) bunları ihraç sunuyor.

Windows için Hatırlama İndir (Ücretsiz)


Google hizmetlerindeki verilerinizi yedekleyin

Google araçları kullanıcıların tüm verilerini yedeklemek için bu çevrimiçi hizmet sunmaktadır. Google Paket Bilgisayarınızda, verileri yedekleyin aşağıdaki ürünlerden tutmak istiyorum oluşturur: Google +1, Google+ Çevrelerindeki, Kişiler, Sürücü, Sık, Fit, Google+, Google Voice veya YouTube profili besleyin. arşiv indirmek için hazır olduğunda Google Paket e-posta ile size bildirir.

Çevrimiçi hizmete Google Paket kullanın (Ücretsiz)

Kurtar ve / veya onarım bölümleri kayıp veya bozuk

MiniToolMiniTool- MiniTool

Yanlış tahliyesi bu dram, sadece yanlışlıkla sabit diskinizde bütün bir bölümü silin. Ancak, kolayca kullanarak kurtarabilirsiniz MiniTool Bölümü Kurtarma. Bu yardımcı program geri dönüp değerli verilerinizi yeniden kazanmak için, size birkaç tıklama sağlayacak, hasarlı veya erişilemez, silinmiş bölümleri kurtarma konusunda uzman. Çabucak eksik bölümleri bulmak için, (İngilizce) yazılım sihirbazı tarafından sunulan adımları izleyin.

Windows için MiniTool Partition Recovery İndir (Ücretsiz)


Bir önceki yazılım farklı nedenlerle bir sonuç elde edemedik zaman TestDisk yarayacak. Ama bunun için sabır ve tekniğini göstermek gerekecektir. gelişmiş veri kurtarma programı TestDisk öncelikle gelişmiş kullanıcılar ve uzmanlar için tasarlanmıştır.
Uygulama sabit diskler ve özelliklerini (LBA büyüklüğü ve CHS geometrisi) tespit etmek için, BIOS veya işletim sistemi sorgular. TestDisk Tablonun puanlarında hataları tespit etmek, disk yapısının hızlı bir denetim gerçekleştirir. Tablonun puanları hatalar varsa TestDisk onarabilir.
uygulama verileri kayıp bölümü alır veya bir sabit disk, USB sürücü, hafıza kartı, vb dosya sistemini onarmak TestDisk Bir pencerede çalışır "Ms-Dos". Uygulamanın lansmanında, seçmek "oluşturmak" Bir dosya oluşturmak için "kütük" hangi tarafından üretilen çeşitli teknik bilgileri ve sonuçları içerir TestDisk. Disk kayıp verilerle burada yatıyor bölümü seçin. bölümleme tablosu türünü seçin, genellikle varsayılan çünkü iyidir TestDisk Bir otomatik algılama gerçekleştirilmiştir. seçmek "gelişmiş" veri kurtarma uygulamasına erişmek için. disk ve alt menüsünü seçin "Undelete" son silinen verileri görüntülemek için. Son olarak, kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin. iyileşme şansını arttırmak için, başka bir bölüm (USB, vb çıkarılabilir kart, ikinci disk) dosyaları kurtarmak için tavsiye edilir.

Windows için TestDisk İndir (Ücretsiz)
Mac için TestDisk İndir (Ücretsiz)
indir TestDisk Linux (Ücretsiz)

Size sunulan diğer olasılık, GParted. Bir sabit diskte bölümleri yönetmek için Linux kullanıcıları bilinen program, aynı zamanda kayıp bölümleri kurtarmak yapabiliyor. Ve Canlı sürümü geçer CD veya USB sürücüsünden önyüklenebilir sürümünü anlamak kullanabilirsiniz GParted Canlı yanlışlıkla silinen bölümü kurtarmak veya hasarlı bölümü onarmak için. Sadece karşılık gelen ISO disk imajı kullanarak CD veya USB bootable oluşturmak ve daha sonra üzerinde bilgisayarınızı başlatmak zorunda. GParted Canlı Daha sonra kendi ortamında çalışır ve işlemek için bölüm tabloları görüntülemek için izin verir.

GParted LiveCD İndir (Ücretsiz)
Gparted LiveUSB İndir (Ücretsiz)

unbootable bir PC'de veri alma

erdem örneğierdem örneği- Paragon

Paragon Rescue Kit Ücretsiz Eğer can çizme PC'ye hayat vermek için izin verir. aracı yedeklemek, bilgisayar ve erişim verilerini boot edebilir bir CD veya önyüklenebilir USB sürücü oluşturur. ücretsiz için uygundur, ancak Yazılımı etkinleştirmek için e-posta ile size bir kayıt anahtarı gönderir onun yayıncısı Paragon web sitesinde, kayıt olmayı gerektirmektedir. inatçı bilgisayar CD veya USB ile başlayan kez Paragon Rescue Kit Ücretsiz, Eğer, sizin diskler verileri yedeklemek disk, bölüm veya birkaç dosyaları geri, harici bir depolama ortamına dosya aktarmak, sistem çizme düzeltmek, kayıt ya da temiz Windows kullanıcı şifrelerini düzenleyebilir herhangi bir kullanıcı şifresini ve yönetici çıkarmadan.

Windows için Paragon Rescue Kit Ücretsiz (Ücretsiz)

Bir Android akıllı telefon veya iPhone'da veri topla

dosya ve veri kurtarma Undeleterdosya ve veri kurtarma Undeleter- dosya ve veri kurtarma Undeleter

mobil uygulama Dosyaları Kurtar undeleter & veri Android'de veri kurtarma konusunda uzmanlaşmış. çalışmak için, bir Android akıllı telefon roote gerektiriyor, ancak akıllı telefonunuzdan yanlışlıkla silinen belgeleri kurtarmak için izin verir. Uygulamanın (dahili hafıza veya microSD kartta) önceden söyledim bir dizin taraması yapar ve kurtarılabilir silinmiş öğelerin listesini görüntüler. serbest sürümde Ancak unutmayın, Dosyaları Kurtar undeleter & veri Yalnızca görüntü dosyaları kurtarmak için olanak sağlar. Daha sonra telefon hafızasına bulunan dosyaları kaydetmek için seçin veya sadece Google Drive ve Dropbox yükleyebilirsiniz.

Dosyalar Undeleter Kurtar indir & Android için Veriler (Ücretsiz)


Başka zorlayıcı bir çözüm bir Android akıllı telefon veya iPhone'da verileri kurtarmak için: MoboMarket. Bu program Cihazlarınızdaki saklanan dosya ve belgeleri yönetmek için tasarlanmış, aynı zamanda özellikle ilginç bir araç kiti vardır. Bu mümkün yeni bir cihaza sonradan transfer için PC'nize onları kurtarmak için akıllı telefonlarda depolanan verileri almak mümkün kılar. "Araç Kutusu " arasında MoboMarket kişileri, SMS, çağrı günlüğünü, fotoğraf, Uygulama ve hatta müzik, bilgisayarlarına onların telefonda saklanan müzik akışı istiyorum özellikle iPhone kullanıcıları için çok uygun bir seçenek: ve yedekleri birçok dosyaları oluşturur . Bunu yapmak için, kaydetmek öğelerin türünü seçin MoboMarket ona adanmış bir dizinde depolar verilerin tam yedekleme oluşturmak işler.

, Windows MoboMarket için indir (Ücretsiz)

Uygun olmayan kullanım Asla güvenli, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde depolanan istemeden değerli fotoğrafları kaldırmak olduğunu ortaya çıkabilir. Merak etmeyin, ancak, hiçbir şey kesinlikle kaybolur. DiskDigger fotoğraf kurtarma Birkaç hızlı adımda yanlışlıkla silinen resimleri kurtarmak için sunuyor.
cihazınızda rooter gerek kalmadan faaliyet DiskDigger fotoğraf kurtarma Akıllı telefonunuzda içeriğini analiz etmek ve daha sonra tespit edilen tüm silinmiş dosyaları görüntülemek ve kurtarmak mümkündür etmek. Resimlerinizi bulmak için, sadece almak ve anlatmak için öğeleri seçin DiskDigger fotoğraf kurtarma Verileri Kurtarmak istediğiniz konumu. Cihazınızın hafızasında birçok dosyaları arasında kesinlikle bulabilirsiniz bir dizin seçmek için özen gösterin.

Android için DiskDigger fotoğraf kurtarma indir (Ücretsiz)

konuşma forumu