Android ve vazgeçilmez için en iyi ücretsiz uygulamalar


Telecharger.com smartphone'unuzun yeteneklerinden azami yararlanmak en özgür ve eleştirel uygulamalarını seçti.

Sadece kutudan Android akıllı telefon? Eğer yeni uygulamalar indirerek paldır küldür atlamak önce, auspiciously Android'i kullanmaya başlamak için sizin için en iyi ücretsiz ve kritik uygulamalar bir seçim yaptı.

Sosyal ağları ziyaret

Zor sosyal ağlar, akıllı telefonlar için ve genellikle en fazla indirilen uygulamalar arasında en çok ziyaret edilen web sitelerini kaçmak için. Facebook Eğer meslektaşları hesabınızı kontrol edebilir ve yeni arkadaşlar, aileniz yapmak ve neden olmasın olanak verir.

Akıllı telefon kolayca biraz fazla ağır uygulamalar ayı ise dönüp Facebook Lite, 4G yanı o Edge'i işleri resmi uygulamada daha hafif bir versiyonu.

cıvıl cıvıl Fanlar, sırayla, uygulamayı kullanabilirsiniz heyecan resmi. Bu sizin son takipçilerinin tweetleri görmek için değil, aynı zamanda haber ve paylaşım içeriği takip sağlar.

Eğer daha fazla fotoğraf iseniz Instagram resimsel sosyal ağın rakipsiz lideri gereklidir. Uygulamaya bebek fotoğrafları, sevimli hayvanlar, sayısız filtrelere havuz ve Burger sayesinde bacaklar güzelleştirir. Daha sonra abone yargısına sonucunu gönderebilirsiniz.

Son olarak, Snapchat, gençler ve genç yetişkinler arasında sosyal ağların yıldızı, metin, fotoğraf ve eşinizin mesajınızı açtı beri tahrip videoları göndermenizi sağlar. 24 saat erişilebilir hikayeleri ile dengelenen ticaretin geçici doğasına göre bir kavram.

Android için Facebook İndir (Ücretsiz)
İndir Facebook'tan Lite (apk) Android için (Ücretsiz)
Android için Twitter indirin (Ücretsiz)
Instagram İndir Android için (Ücretsiz)
Android için SnapChat (apk) indirin (Ücretsiz)

yakınları ile iletişim

Akıllı telefonlar dramatik biz iletişim yolu değişti. Birkaç yıl önce rağmen mobil ilk aramamızı ve güncel cihazlar ve geniş ekranlar tam bir klavye görüntüleme yeteneğine sohbet için mükemmeldir T9 tuş takımını kullanarak zorlukla SMS göndermek için izin vermedi anlık ileti uygulamaları ile. Google yaptığı ev yapımı çözüm ile bir kez daha göstermektedir Hangouts Ayrıca, sohbet dosya paylaşımı ama ses görüşmesi yapmak.

Skype ve WhatsApp Hem meşru alternatifleri, onların güçleri ile her vardır. Skype, hangi benzer işlevler sunanHangouts, PC, Mac, Android, iPhone ve iPad erişilebilir. WhatsApp İnternete geçen o gönderilen mesajları dışında, bir SMS uygulamasında daha yakın olduğu için, farklı bir modele dayalı olduğunu. tüm mobil platformlar ve masaüstünde Temin, WhatsApp Skype tek bir eposta adresi memnun olduğunda kullanmak üzere telefon numarası gerekir.

Bir unutmaz haberci, Eğer tüm Facebook kişilerle iletişim geçtiği anlık ileti hizmeti. Çakmak, uygulama Messenger Lite Akıllı telefon sahiplerinin yaşlanma hedefine bulur. Her iki durumda da, metin, fotoğraf, video alışverişi ve kolayca bir ya da daha fazla gruplandırılmış kişiler ile bağlayın.

Yükleme Hangouts Android için (Ücretsiz)
İndir Skype (apk) Android için (Ücretsiz)
İndir WhatsApp (apk) Android için (Ücretsiz)
Android için Messenger İndir (Ücretsiz)
Android için Messenger (apk) Lite İndir (Ücretsiz)

internette sörf

daha Fransız internete bağlı bir bilgisayar ile donatılmıştır gibi, herkesin web tarama onun küçük alışkanlıklarını sahip olduğu açıktır. Şimdi iyi web'de kullanma şeklinizi uygun tarayıcıya geçiş yaparak Android cihazınızda bulabilirsiniz Alışkanlıkları.

kullanıcı hesaplarını senkronize etmek ve akıllı telefonunuza veya tabletinize bilgisayarınızdan veri almak için yapmanız açabilirsiniz krom ve Firefox. itibar iyi kurulmuş olup, bu uygulamalar sağlayacak tarayıcıların Mobile sürümleri eşiniz profiline bağlamak için. Yakın zamanda olursa olsun sörf hangi cihazın, sekme veya formlar kapalı, tüm tarih, yer imleri, parolalar ulaşır.

Yukarıda belirtilen iki behemoths bağımsız kalmayı tercih ederseniz, seçebilirler Opera Mini. web deneyimini geliştirmek üzere tasarlanan uygulama Opera Software böyle tüm cihazlarınızda, tarayıcı özelleştirme içeriğinizi senkronize sık kaydederek, ya da rakiplerinin daha eşit gelişmiş özelliklere sahiptir tamamlanan indirme daha da konsolidasyon. gerçek yararıOpera Mini Eğer sorgu verileri sıkıştırarak içinde ziyaret ettiği web sayfası yüklenmesini hızlandırır onun Turbo özelliğidir.

Android için Google Chrome'u indirin (Ücretsiz)
Android için Mozilla Firefox indirin (Ücretsiz)
Android için Opera Mini İndir (Ücretsiz)

e-postaları oku

postalarınıza erişmek için bir Internet bağlantısı olan bir bilgisayara ellerine almak için beklemeyin. Birçok uygulama bugün akıllı telefonunuza doğrudan e-postanızı kontrol sağlar.

esansiyel arasında, düşüyor Gmail ve görünüm, Kullanıcılar tarafından iki en çok kullanılan mesajlaşma hizmetleri. muadilleri webmail ile aynı özellikleri ile donatılmış olan her iki uygulama gelen kutunuza doğrudan erişim, kolay okuma, yazma ve gönderme e-postalar sunuyoruz. Hesaplarınızı, uygulamalarınızı senkronize yanı sıra Gmail ve görünüm Kategorilerinizi ve özel etiketler atılmak.

ile Gelen Kutusu, Google, geleneksel posta istemcisi bir alternatif sunmaktadır. Uygulamanın kullanıcı deneyimini inceltme sadece seçenekleri korumak için Gmail'i dayanır. Yeni tematik grupları oluşturma imkanı ile - promosyonlar, alışveriş gezileri - Mesajlar kategorilere göre sıralanır. gelen kutusunda ekran e-postaları derhal bu tür çevrimiçi satın alma izleme teslimi gibi önemli bilgileri görüntüler. hatırlatmalar yönetimi de rezervasyonlarınızla için otomatik olarak Google Arama bilgilerini içeren revizyonlar, faydalanır ve yerlere giderler.

Eğer bağımsız bir mesajlaşma servisi Google ve Microsoft dönecek tercih ediyorsanız, Mavi Posta tam ve işlevsel bir araç olarak sunmaktadır. Gmail, iCloud, Yahoo! ile uyumlu ve hatta Office 365, uygulama, farklı gelen kutularını eşzamanlı yönetimini kolaylaştırır. reel faiz Mavi Posta Eğer temas ile e-postaların listesini görüntüleyebilir olarak yönetim mesajlar ve rehber yatıyor. Başka bir özelliktir: Bir kişinin avatar seçin mutlaka arama alanına başvurmadan bir konuşma bulmak için böylece daha kolay alışverişlerinin detaylı seti de erişebilirsiniz.

Android için Gmail'i indirin (Ücretsiz)
Android için Inbox by Gmail'i indirin (Ücretsiz)
Android için Outlook'u (apk) indirin (Ücretsiz)
Android için Mavi Posta indirin (Ücretsiz)

profesyonel ağ yönetme

gibi kişisel sosyal ağ uygulamaları yanında LinkedIn kariyerinize odaklanmak ve size Facebook'ta eklememiş kişileri ağınıza kabul sağlar. senin eski meslektaşları ya da mevcut çalışanlarla bağlantıyı sürdürmek ek olarak LinkedIn Eğer temas parçalarına, iş fırsatları çarparak birleştirme ve ağınızı uzanan bağlanır. Etkileşimli, Uygulama ayrıca ağınızın üyeleri tarafından hazırlanan önerilerin bir sisteme dayanmaktadır. Özgeçmişinizi olarak Faydalı bu öneriler ağda profesyonel güvenilirliğini ve görünürlüğünü güçlendirmek.

Eğer fikirlerle dolu ve iş arkadaşları veya diğer varlıklar ile paylaşma ihtiyacı hissediyorsanız, dönüp gevşeklik. Aynı ekip içinde ticareti teşvik için tasarlanan aynı şirket veya dağınık işçilerin ağı, bu işbirlikçi aracı fikirlerin paylaşımı veya öneriler diğer herhangi bir şekilde bir platform olarak hizmet vermektedir. Sen ele ve yetkili katılımcılar temalarına dayalı kamu ve özel gruplar entegre olacak ve aynı zamanda alışverişi belgeler olduğunu konuşabilirler.

Android için LinkedIn'e indirin (Ücretsiz)
Android için gevşekliği (apk) indirin (Ücretsiz)

Müzik dinleme

Android cihazınızda yerli müzik çalar sizi tatmin etmiyor mu? Play Store az ya da çok inandırıcı alternatifler doludur. Among the best, DoubleTwist Oyuncu, Android için referans oyuncularından biri, bütün mükemmel rafine arayüzde, akıllı telefonunuz belleğinde yerel olarak saklanan müzik çalma sorumludur.

Eğer cihazınızda saklamak için yer yok çok daha fazla MP3 varsa, tüm müzik akışının dinleyebilirsiniz bir hizmete açmak için daha iyi olabilir. İlk çözüm Google'la önerilmiştir Google Play Müzik. Bu hizmet Google hesabına yaklaşık 50.000 şarkı, sınırsız boşluk olarak saklanmasını sağlar. Daha sonra herhangi bir Web tarayıcısından da akıllı telefonunuzdan Akış şarkıları, ancak.

Sadece çok az sayıda parça var olanlar için, bir hizmet gibi Spotify veya Deezer muhtemelen en iyi seçimdir. Eğer müzik akış hizmeti bilmiyorsanız, onlar birkaç reklam dinleyerek veya istediğiniz sanatçının rastgele oluşturulmuş çalma listelerini aşağıdaki aracılığıyla ücretsiz müziğin keyfini sunuyoruz biliyoruz.

bilinmeyen yeteneklerini izini isteyen kullanıcılar için daha spesifik konuşan SoundCloud'a müzikal kültürünün yenilenmesi için bir çözüm sunmaktadır. profesyonel ve amatör müzisyenin büyük bir topluluk Karıştırma, platform, farklı türler arasında gezinmek ve bazı nadir ve bağımsız boncuk bulmanızı sağlar. Uygulama dikkatlice organize çalma listeleri oluşturmak için gerekli araçlara sahiptir ve size bir Wi-Fi veya 3G / 4G olsun her yerde keyfini çıkarmanızı sağlar.

İndir DoubleTwist Oyuncu Android için (APK) (Ücretsiz)
Google Play Müzik indir Android için (Ücretsiz)
Spotify İndir Android için (Ücretsiz)
Android için Deezer'a (apk) indirin (Ücretsiz)
Android için SoundCloud indirin (Ücretsiz)

video izleme

kendi Mobil videoları izlemek için en iyi yolu nedir? Yine, soru akıllı telefon yeterli depolama alanı sahip olup olmadığıdır. Bu durum söz konusu değilse, bir video yayın servisi olarak geri düşmek iyidir YouTube veya dailymotion.

Akıllı telefonunuzda dahili hafıza videoları çok sayıda saklayabilirsiniz Ancak, daha iyi kullanılabilir iyi bir oyuncu olması. daha çok yönlü arasında bulacaksınız MX Player veya VLC, Her iki uygulama bugünün biçimlerinin en ve bu destek altyazılı uyumludur.

YouTube'u indirin Android için (Ücretsiz)
Android için Dailymotion İndir (Ücretsiz)
İndir MX Oyuncu (apk) Android için (Ücretsiz)
VLC İndir Android için (Ücretsiz)

fotoğraf çekimi

Android cihazların yerel uygulamalar fotoğrafta boşlukları doldurmak için, Google kendi evinde uygulamasını sunmaktadır.Google Kamera Bazı gelişmiş özellikler ihmal etmeden kontrol altına almak için basit bir arayüze sahiptir. Bu odak etkisi ile alan derinliği üzerinde oynamaya izin verir ve panoramik çekim kalitesini yapma fırsatı sunuyor.

Kamera 51 Eğer mükemmel çerçeveli portreler yapmak istiyorsanız alternatif bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır. uygulama ekranından Fotoğraflarınızı başarılı olmak neredeyse emin yolu bindirilmiş görünür bir rehber ile en iyi çerçeveleme göstermektedir.

Başka bir ücretsiz ve etkili bir çözüm: Açık Kamera, Kendi ana kamera tarafından sunulan olanakları çarparak bir kamera. kendinden sabitleme, çok noktalı dokunma yakınlaştırma, otomatik odaklama veya pozlama olan geleneksel seçeneklerine ek olarak, Açık Kamera Böyle yere paralel ve hedefin yönünü belirleyen harici mikrofon ve çerçeveleme araçları için sola, destek için yapılandırma gibi ilginç bonus özellikleri çıkar.

Google Kamera indirin Android için (Ücretsiz)
İndir Kamera 51 Android için (Ücretsiz)
Android için Açık Kamera (apk) indirin (Ücretsiz)

tarzı ile Rötuş fotoğraflar

çok parlak, istenmeyen bulanıklık, davetsiz misafir nesneler, fotoğraflarınızın bazı iyi görüntü kalitesinde kazanmak için bazı sağduyulu rötuşlar hak. Ünlü Photoshop Mobil meyli Adobe Photoshop Express fotoğraflarınızın bariz kusurları düzeltmek hangi temel araçlar grubuna yükler. Kırmızı göz azaltma, lekelerin çıkarılması, renk geliştirme, gürültü azaltma, düzeltme, Kırpma, uygulama resimlerinizi sanatçıların gerçek resimlerini yapmak için birçok kişiselleştirme filtreleri bütünleştirir. senin projeler Adobe Photoshop Express Creative Cloud hesabı ile senkronize edilir.

Filtrelerin Taraftarlar ayrıca uygulamaları ile onların mutluluğu Snapseed ve Prisma. Google tarafından geliştirilen, ilk, temel düzenleme araçları bir dizi sezgisel kullanım odaklanmak sunmaktadır. Filtreler zahmetsizce parlaklık ve doğruluğu kazanmaktadır fotoğraflarınızı güzelleştirmek. Snapseed fotoğraf düzenleme ile az zengin kullanıcılar tarafından takdir otomatik bir algoritma iyileştirmeler dayanmaktadır.

Prisma, Bu arada, herhangi bir klişe ana boyama dönüştüren sanatsal duyarlılık koydu. Onun yapay sinir ağı akıllıca fotoğraf kompozisyonu analiz derinden yapılarını değiştirir. Munch, Picasso, Hokusai, kimin ilham ressamlar en etkileyici resimsel bir render için Selfie'ler ve tava yatırım Prisma.

Android için Adobe Photoshop Express (apk) indirin (Ücretsiz)
Android için Snapseed indirin (Ücretsiz)
Android için Prisma İndir (Ücretsiz)

Kaydedin ve fotoğrafları senkronize

Çekilen ve düzenlenmiş fotoğrafları kez yanlışlıkla kaybetmemek için düzenli yedeğini almayı unutmayın. Bu size yardımcı olmak için, Flickr web hizmeti reddeder ve mobil uygulama, görüntülemek yüklemek düzenleyebilir ve kullanıcı hesabınıza doğrudan akıllı ile çekilen resim yüklemek için izin verir. Senkronizasyon otomatik veya manuel oluşur ve fotoğraflarınızı depolamak ve telefonunuzdaki yer açmak üzere 1000 GB çevrimiçi bir depolama alanı var.

rakip Flickr ve yakından, Android ile ilgili Google Fotoğraflar Bir senkronizasyon çözümü ve Android cihazınızdan yakalanan yedekleme ortamını sunmaktadır.

Eğer albüm oluşturma, istedikleri gibi tam 1080p HD olarak 16 megapiksel ve videolar kadar fotoğraflar için sınırsız depolama sunan uygulama Google ayrıca, fotoğraflarınızı düzenlemek için imkan sunuyor montages ve etkileşimli hikayeler oluşturabilir veya seçtiğiniz kişilerle belirli içerik paylaşmak için.

Android için Flickr İndir (Ücretsiz)
Android için Google Fotoğrafları İndir (Ücretsiz)

Yolunuzu bulma

GPS ve günlük yaşamlarında diğer uçaktaki navigasyon uygulamalarının patlama yana, onları kullanmadan bilinmeyen bir yere bir yolculuk yapmak artık düşünülemez. eğer Google Haritalar Android cihazlarda bir referanstır, yolunuzu bulmak için aynı derecede etkili eşzamanlı uygulamalar vardır.

Waze, çekirdek topluluktan gücünü oluşturmaktadır hangi olayları yedekleyebilirsiniz diğer kullanıcılara nedeniyle gerçek zamanlı trafik durumunu bildirir. etkili otomatik alternatif rota yeniden hesaplayarak kapaklarını kaçmasına için kullanılan, özellikle karşılama veriler.

Bir başka olasılık: burada WEGO. Bu kapsamlı navigasyon çözümü İnternet bağlantısı bile, aslında yerel olarak size gereken kartları indirmek için uygulama olmadan çalışır.

Son olarak, bisiklet ile biraz egzersiz ve yürüyüş yapmak isterseniz Géovélo Bir harita hizmetini ve bisikletçiler için tam olarak tasarlanmış yolları sunmaktadır. Paris, Lyon, Nantes, Toulouse, Rennes, Caen, Orleans, La Rochelle ve Touraine şehirler için mevcut uygulama için en uygun rotayı göndermek için gereksinimleri ve spor becerilerini uyan senin geziler. Yine daha spesifik, Géovélo Ayrıca adımları ve yürüyüş yapmak yükseklik farkını ana hatlarıyla sorumludur ve seyahatiniz toplam uzunluğu hakkında bilgi sağlar.

Google Maps İndir Android için (Ücretsiz)
Waze'yi İndir Android için (Ücretsiz)
WEGO İşte İndir Android için (Ücretsiz)
Android için Géovélo Paris, Lyon, Nantes, Toulouse, Rennes, Caen, Orleans, La Rochelle, Touraine indirin (Ücretsiz)

Yönetme ve açık dosyaları

Android sıklıkla sınırlı kanıtlıyor yerel bir dosya yöneticisi içerir. tam memnun değilseniz, her zaman seçebilirler ES Dosya Gezgini veya Astro, iki çok iyi kayıtlar yöneticileri hepsi-bir-arada farklı dosya formatlarını açmak için, ama özellikle Dropbox, Google Drive veya onedrive gibi online depolama alanı bağlanabiliyor.

Eğer PDF dosyalarını açmak açıklama veya düzenlemek için gerekirse, onun yaratıcısına aracını kullanabilirsiniz, Adobe Reader.

(Apk) ES File Explorer indirin Android için (Ücretsiz)
Astro İndir Android için (Ücretsiz)
Android için Adobe Reader indirin (Ücretsiz)

ekranları giderek daha büyük ve dikkat çekici görüntü kalitesi ile, kolayca bir rapor veya rapor yazmaktan bitirmek için ekstra iş istasyonları doğaçlama akıllı telefonlar. Sağlanan, elbette, doğru araçları kullanmak. Google evine çözüm sunuyor Google Dokümanlar çevrimdışı çalışır ve kullanıcıların Word dosyalarını düzenlemek için izin verir.

olarak daha eksiksiz çözümler vardır Microsoft Office Mobile, ve WPS Ofisi açılır ve çevrimiçi depolama alanı üzerinde kaydetmeden önce Word, Excel veya PowerPoint düzenleyin. Bir Microsoft hesabı oluşturma kullanmak için gereklidir Microsoft Office Mobile,.

Son olarak, hiç başka dillerde yazılmış belgelerle uğraşmak zorunda ama sen istediği kadar çok dilli değilse, Microsoft Translator Seni çıkarmak için mümkün olmalıdır. Uygulama basit resimden, kendi çeviri bindirilmiş ekranındaki metinleri tespit yeteneğine sahiptir.

Ayrıca dikte tercüme ederler uygulaması, altmış dilleri ile uyumlu ve İnternet bağlantınız olmadığında bile çalışır.

Google Dokümanlar indirin Android için (Ücretsiz)
Android için Microsoft Office Mobile İndir (Ücretsiz)
Android için WPS Ofisi indirin (Ücretsiz)
Android için Microsoft Translator (apk) indirin (Ücretsiz)

dokümanları

Bazen sahip olduğunuz acil herhangi idareye belgeleri göndermek için. Ne yazık ki, ne evde ne de bir bilgisayara erişmek mümkün. derde deva: o zaman, akıllı telefonunuzdaki kamerayı kullanarak belgeleri taramak seçtiğiniz alıcıya onlara e-posta yetecek kadar gelişmiş özelliklerle el tarayıcıları vardır.

Bu durum özellikle, Minik Tarayıcı, Bükülmüş taranan görüntü düzleştirme yeteneğine tam bir uygulama. Basitçe el sezgisel dokunmatik kontrolleri kullanarak nesne tarama kırpma. belgeler daha sonra PDF biçiminde kaydedilir ve kusursuz arşivleme için özel klasörlerde depolayabilirsiniz. Dahası, bir paylaşma seçeneği uygulamayı çıkmadan e-posta ile dosya gönderme yapar.

Eşit komple Ofis Mercek size belgenin kenarlarının otomatik algılama, düz veya bükülmüş olup olmadığını manuel kırpma tasarrufu. Daha sonra resim çekmek için ve daha sonra taranmış dosyaya erişmek için birkaç dakikanızı bekleyeceğim. Böyle çözünürlük ayarında veya farklı çekim modları gibi bazı ek seçenekler, kendi ihtiyaçlarınıza göre taramaların kalitesini ayarlamak için yardımcı olur. Son olarak, el ile yerel olarak kaydetmeden önce taranan dokümanları düzenlemek için veya Microsoft Word, PowerPoint, OneNote ve onedrive bunları ihraç etmek mümkündür.

Tüm Birden çok özellik ise Minik Tarayıcı ve Ofis Mercek Seni sindirmeye çözümü tercih PhotoScan. Google tarafından geliştirilen bu uygulama yani yakalama ve manuel kırpma, dosyalar araçları taramak için kesinlikle gerekli sunuyor. büyük avantajı PhotoScan temiz parlama kaldırma yeteneğidir. Orijinal belgenin görsel kalitesini koruyarak geliştirdiği fotoğrafları taramak isteyenler için iyi bir yer.

Android için Minik Scanner İndir (Ücretsiz)
Android için Ofisi Lens indirin (Ücretsiz)
Android PhotoScan için indir (Ücretsiz)

Banka hesabınızı danışın

Eğer SMS ile banka hesaplarının bir özetini almak için ücretli abonelik dışarı almak zorunda olduğu dönemler bitti. Şimdi ne olursa olsun ait olduğu kurumların, günün herhangi bir saatinde Akıllı telefonunuzdaki tek bir uygulamadan tüm mali durumunu takip edebilirsiniz.

bütçe yönetimi için referans uygulaması, bankin Eğer gerçek zamanlı işlemlerde için çeşitli dengeleri ve ayrıntıları erişmek istediğiniz kadar çok hesaplarını kaydedebilir. gizlilik açisindan lütfen sentezi için erişim hem temel güvenlik koşulları beri, bir şifre ile korunmaktadır ve veri şifrelenir bankin transferleri destekler. işlemler önemli miktarda kaydedilir zaman giderlerin daha iyi iz için, uyarıları ayarlayabilirsiniz veya hesaplarınız belli bir denge eşiğin altına gittiğinde.

benzer hizmet bankin, Linxo için çeşitli banka hesaplarına eşzamanlı yönetimi için salt okunur bir arayüz sağlar. Kısaca, doğru etiketler, kredili mevduat bildirimleri, bütçe tahmini, uygulama 320'den fazla kurumlar ile uyumludur ve dönüş transferlerinde yasaklayan, banka bilgilerinizin güvenliğini garanti eder.

Android için bankin İndir (Ücretsiz)
Android Linxo için indir (Ücretsiz)

bulutun üzerinde dosya saklayın

Android akıllı telefon hafızası sınırlı ve uzatılabilir değilse, o çevrimiçi depolama hizmetlerinden belgelerinizi tutmak daha iyidir. Eğer akıllı telefondan erişebilirsiniz, ama aynı zamanda bir tarayıcı ile internete bağlı herhangi bir başka cihazdan kalmayıp. Google Drive, mükemmel, Android ile entegre ücretsiz depolama alanı 15 GB sunuyor.

olan itibar iyi kurulmuş olup aynı zamanda mevcuttur diğer çevrimiçi depolama hizmetleri onedrive Microsoft ve ücretsiz depolama alanı olan 5 GB veya Dropbox, sadece 2 GB ile sınırlıdır.

Google Drive'ı indir Android için (Ücretsiz)
onedrive İndir (apk) Android için (Ücretsiz)
İndir Dropbox (apk) Android için (Ücretsiz)

Bakım ve Android'i optimize

Eğer akıllı telefon kullanımının birkaç hafta sonra biraz daha az hızlı olduğunu fark etmiş olabilir? Ev yapmak zamanı gelmiş olabilir. Bunu yapmak için kullanabileceğiniz CCleaner veya clean Master, iki uygulamayla depolama alanı açmak için uygulamaların kapağı çıkarmadan veya arka planda çalışan uygulamalar kapanmaya zorlayarak ve cep küreklidir cihazınızı optimize etmek.

Greenify kış uykusu moduna girmek için arka planda çalışan gereksiz uygulamaları empoze işlemci ve cihazınızın, roote RAM rahatlatır ya da değil. Akıllı telefonunuz veya tablet tam kapasite engellenmemesi amacıyla, uygulama önem derecelerine göre dondurmak için öğeleri seçmek için size olanak verir. kaynakları serbest yardımcı olmanın yanında, Greenify şarjlar arasındaki pil ömrünü uzatır.

Eğer bağlı ağ kalitesi Android cihazınızda doğrudan bağlı değildir, ancak akıllı telefonunuz aracılığıyla geliştirilebilir. etkin hız-test uygulamaları arasında, 01net.com SpeedTest 3G / 4G / Wi-Fi ve önlemleri bant genişliği kalitesi analiz eder. Sen, tepki süresi (ping) ve sinyal gücünü gönderme ve veri indirme hızına önemli bilgilere erişmek. Bu testler o zaman bölgedeki en iyi kapsama alanı sunan taşıyıcı seçmenize yardımcı olacak bir Fransız haritası ağ performansına listelenmektedir.

İndir CCleaner (apk) Android için (Ücretsiz)
Clean Master İndir Android için (Ücretsiz)
Android Greenify için indir (Ücretsiz)
Android için 01net.com SpeedTest İndir (Ücretsiz)

denetleme hava

gökyüzü bu sabah çok mavi idi ve burada sel düşer. Maalesef sizin için uygunsuz giysileriniz filtre yağmur duşlar izin ve sırılsıklam olmuşsun. Bir durum hangi Android cihazınızda bir hava uygulaması yükleyerek kaçmaya başladı. En etkili çözümler arasında, dahil Météociel. verilerin doğru ve güvenilir bilgi garanti Fransa'da bulunan iki yüzden fazla istasyonları Meteo-Fransa dan ve Avrupa'da aldı. muaf tahmini günde dört kez güncellenmektedir, ancak etkileşimli haritalar ile gök çeyrek saatte durumuna genel bir bakış tadını çıkarabilir.

Daha rafine, Yahoo! hava meteorolojik verileri özelleştirme odaklanır. Daha önce belirtildiği kasabalarda on gün tahminleri içerir. coğrafi etiketleme açıldığında, el aramak zorunda kalmadan yerel tahmini olsun. Tüm anahtar bilgiler aynı sayfada gruplandırılmış ve bir bakışta hava özünü kucaklamak için önem sırasına göre sıralanır.

Eğer denize çıkıyor bir alışkanlığı var ya da su ve hava sporları yapmak durumunda Faydalı, rüzgarlı rüzgarlar uzmanlaşmıştır. Uygulama gün ışığında D + 10 tahmini sağlar ve güvenilir ve rekabet aracı yapmak, özellikle H + 3 rüzgarlar hakkında bilgi sağlar. 30.000'den fazla noktalar neredeyse 8.000 hava istasyonları muaf ve karakterize verileri düzenli olarak güncellendi. Bu şekilde, dünyanın herhangi bir yerinde, rüzgar, gelgit, bulut örtüsü enerji ve gerçek zamanlı olarak dalgaların kuvvet farkına varır.

Android Météociel için indir (Ücretsiz)
Yahoo! İndir Android için Hava Durumu (Ücretsiz)
Android için Rüzgarlı İndir (Ücretsiz)

Around Town alınıyor

arabaya Alternatif seçim toplu taşıma şehir sakinleri ve turistler arasında popüler hem de. ile CityMapper, Rotanızı, erişim metro haritaları, otobüs, tramvay, en yakın self-servis çevrimdışı RER bulmak bisiklet istasyonu geliştirmek, kolayca geziler planlamak için şehrinizde bulunan verilere ulaşım şirketleri merkezileştirme . büyük Avrupa şehirlerde Mevcut uygulama da ABD'nin bir bölümünü kapsamaktadır.

Eğer kalabalık alerjisi varsa, daha doğrusu sıra özel şoför hizmetlerine yönünüzü Uber. Mevcut 24h / 24 ve 07/07, bu hizmet arzularını (Aracın seçimi, öncesinden rezervasyon) uyan ve sarhoş bir gece veya toplu taşıma artık dolaşımda sonra idealdir.

her zaman bir taksi alınması unutmayın dövmek, Mobil uygulama olduğunu fonksiyonları geleneksel taksi durağına olarak ve neredeyse nerede olduğunu bağlı bir sürücü aşağı bulmak ve bayrak için izin Fransa'da hem de yurtdışında.

Android CityMapper için indir (Ücretsiz)
Android için Uber'i (apk) indirin (Ücretsiz)
Android için İndir yendi (Ücretsiz)

smartphone'unuzun arayüzünü değiştirme

Android smartphone yerli arayüzü, zamanla, yorucu olabilir. Google mobil işletim sistemi alternatif bir başlatıcısı indirerek akıllı telefonunuza arayüzünü özelleştirmek için özgürlük sunuyor. atarlar, ya da uygulama atarlar, derinden yeni özellikler sunan telefonunuzun arayüzünü değiştirmek ve hatta bazen size daha akıcı ve duyarlı akıllı telefon olmasını sağlayabilir. Go Launcher en çok kullanılan rampaları biridir. Bu, (10.000'den fazla indirilebilir temalar) tamamen özelleştirilebilir bir düzineden fazla widget içerir ve orijinal etkileri geçişler sunar.

uçak kullanmak, Yahoo! tarafından sunulan bir başlatıcısı, ayrıca smartphone'unuzun arayüzünü kolaylaştırır. O günün saatine bağlı olarak gereken uygulamaları görüntüler böylece başlatıcısı ayarlamak için izin vererek kullanımına uyarlar.

smartphone'unuzun uyumsuzluk rağmen Android O kadar ayar güncelleme yararlanmak için, düşünün lawnchair. Bu başlatıcısı piksel çözünürlükte bir göz cihazınızı verir ve Google'dan akıllı yanı sıra Android 8.0 güncellemesi için ayrılmış bazı özelliklerinin keyfini yapar. Böyle simgeleri boyutunu değiştirme ve uygulamaları yeniden adlandırma, yapma gibi diğer seçenekler yanında Piksel Hap ve bildirimler Noktalar ekleyerek, uygulamalar panelini, dairesel dosyaları ortaya çıkarmak için yukarı kaydırın lawnchair etkili bir araçtır.

Son olarak, Launcher ok, Microsoft tarafından geliştirilen bir uygulama başlatıcısı, Android'de deneyiminizi kolaylaştırmak için bir çözüm sunar. Pilin ve kaynakların tüketimini sınırlamak için optimize edilmiş Launcher ok ihtiyaçlarınıza adapte edebilmektedir. kullanımınızı incelenmesi, araç otomatik uygulamalarınızı düzenlemektedir. En son belgeler kolay erişim yanı sıra, en sık etkileşim kiminle kişiler için gruplandırılmıştır.

Android için Go Launcher EX indirin (Ücretsiz)
Android için uçak kullanmak İndir (Ücretsiz)
Android Lawnchair için indir (Ücretsiz)
İndir Ok Launcher (apk) Android için (Ücretsiz)

Ücretsiz Wi-Fi Bulma

daha cömert mobil teklifler rağmen birçok kendileri ay sonu gelmeden verilerin azalıyor bulabilirsiniz. gibi uygulamalar Instabridge ücretsiz ve güvenli Wi-Fi noktaları bağlanmak için izin verir. Kullanıcı adları ve şifreler başkalarıyla bağlantısını paylaşmak isteyen topluluk üyeleri tarafından sağlanmaktadır. Kullanılabilir ağlar bir harita üzerinde yer alan ve renk kodu tabi tutulur: hatalı sinyal göstermek için fonksiyonel bir sinyal kırmızı göstermek için yeşil.

WiFi Finder ve Avast WiFi Finder Benzer bir model üzerinde çalışır. toplum tarafından paylaşılan bu ağlarının yanı sıra genel ağların listesi. Her iki durumda da sinyal doğrulanmış ve onaylanmıştır. Her hotspot bağlantı hızı size performansları ve veri ihtiyaçlarına bağlı ağ seçmek için izin kapsamlı bir analiz konusu vardır. Bonus özelliği: WiFi Finder ve Avast WiFi Finder Bütün bir yerel haritalar indir modülünü ikisi de var. Yani hatta özel internet bağlantısı, sen erişim noktalarını çevreleyen yerini danışabilir ve hızlı bir şekilde bağlayın.

Android Instabridge için indir (Ücretsiz)
Android için WiFi Finder İndir (Ücretsiz)
Android için Avast WiFi Finder İndir (Ücretsiz)

Uygulamaların NextRadioTV grubuyla tüm haberleri takip edebilirsiniz unutmayın

uygulaması ile her yere yüksek teknoloji bilgisini alın 01net. Ön sayfadaki haberleri bulun kategorilere göre filtrelemek ve tüm içeriğinin keyfini 01net sürekli bir amatör yazılım, telekom veya medya bağımlısı hayranı. Uygulamanın bakıldığında doğrudan videoları oynatmak ve 01netTV tüm içeriğe erişebilirsiniz.

Genel haberi izleyin BFMTV ve RMC, ve podcast içinde günlük randevuları ve gerçek zamanlı ya da tekrar favori gösterileri bulabilirsiniz. Sezgisel arayüz ile donatılmış, bu uygulamalar size uygun ilgili bilgilere haber beslemeleri ve erişimini yönetmenizi sağlar.

ekonomi meraklıları ile mutluluğu BFM Business, Canlı ekonomik haberleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz geçtiği ilk ekonomik ve mali kanalı.

Sporseverler ilginizi mazlarsa RMC Sport, toplar ve tüm spor haberleri, yorumlar sunar ve gerçek zamanlı olarak analiz uygulaması. RMC Rüya Takım, ipuçları ve tahminler izleyin ve sporun vurguları yeniden akışı için podcast keyfini çıkarın.

Android için 01net İndir (Ücretsiz)
Android BFMTV için indir (Ücretsiz)
Android için BFM Business İndir (Ücretsiz)
Android için RMC indirin (Ücretsiz)
Android için RMC Sport İndir (Ücretsiz)