en iyi ücretsiz yazılım PC’nizi temizlemek için


Bilgisayarınıza düzen getirmek için serbest yazılım bizim seçeneklerini keşfedin.

Kişisel programları başlatmak için mücadele eden ve web sayfaları yavaş belirir? Eğer yavaş bilgisayar hissediyorum? yüklemeler, yazılım yüklemesi, web tarama, vb: Sabit sürücü muhtemelen geçici ya da daha çok kullanılan günlük faaliyetleri sırasında oluşturulan dosyaların binlerce birikimi nedeniyle aşırı yüklü

Gerek büyük bir temiz atılmak bahar beklemek! Özgür yazılımın Bu seçim kayıt temizlemek, size dosyalar arasında sıralamak için, eski dosyaları ve gereksiz programları kaldırmak vb yardımcı olacaktır Sabit diskin durumunu ve PC kullanıcı konforu için Birçok temel işlemler.


CCleaner: Internet tarama ve gereksiz sistem dosyalarının temiz izleri

çok fonksiyonlu, CCleaner İsviçre bıçak temizleme ve PC optimizasyon gereklidir. Gereksiz dosyaları kurtulacak Able programı, kullanıcılarının gizliliğine vurgulamak unutmaz, geçici dosyalar ve belgeler listesi son açılan bulunmaktadır. sayısız web tarayıcıları ile uyumlu, bu tarih, kurabiye ve önbellek sabit disk boşaltma, tarama tüm izlerini ortadan kaldıracak.

bir diğer büyük avantajı CCleaner makinenize kalıcı hasar riski olmadan kayıt defterini temizlemek için yeteneğidir. aracı kolları eksik DLL, eski programları, geçersiz tuşları ve varolmayan yolları kaldırın. Her ne kadar gereksiz veri sistem yığılan ve bilgisayarınızı yavaşlatabilir.

Windows için CCleaner İndir (Ücretsiz)
Windows için CCleaner Portable İndir (Ücretsiz)

AdwCleaner: istenmeyen yazılım ve reklam programları kurtulmak

CCleaner geçici ve gereksiz dosyaları kaldırma konusunda uzmanlaşmış olsa da, ancak istenmeyen programları kurtulmak mümkün değildir. enfekte ise, yardımıyla makinenin tarama çalıştırmak gerekirAdwCleaner. programın avantajı taşınabilirliği yatmaktadır. Nedenle zaten nefessiz bilgisayarınızda henüz başka yazılım yüklemeye gerek yoktur.

tarafından gerçekleştirilen analiz AdwCleaner hızlı, PC'nizde yüklü hedefli kategorilerde adware, PUP / LPIS (potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar), araç çubukları ve diğer tarayıcı korsanları tarafından düşüyor. Bu kimin tarayıcı ana sayfası sürekli aktarılır veya kimin birden görünüşleri ve can sıkıcı pop-up reklamlar acı olanlar için özel bir çözümdür. AdwCleaner Ayrıca tanımlanan sorunları ortadan kaldırmak için kaldırma bir yolu vardır. Eğer sistem yeniden başlatıldıktan sonra bilgisayarınızı rahatlatmak gerekir büyük bir temizlik başlamadan önce kaldırmak için öğe seçtiğinizde.

, Windows AdwCleaner için indir (Ücretsiz)

Malwarebytes Anti-Malware: malware ortadan kaldırmak

AdwCleaner kanıtlanmış etkinliği rağmen, aracı olacaktı ki istenmeyen yazılım inatçı İleri karşı güvende değiller. Nedenle şiddetle kullanarak uyanıklık taramada başlaması tavsiye edilir Malwarebytes Anti-Malware. serbest versiyonda program diskteki dosyaların miktarına bağlı olarak birkaç dakika sürebilir sabit diskinizdeki tam bir analizini gerçekleştirir.

Malwarebytes Anti-Malware PUP ve AdwCleaner atlatmış reklam ve trojan, rootkit ve diğer casus olarak bilgisayarınızda yüklü herhangi bir zararlı yazılım belirtiyor. Varsayılan olarak, tespit edilen zararlı elementler karantinaya alınır. Onların tehlikenin mevcut belirlemek ve bunları silmek özgürdürler. onun titiz doğası sayesinde Malwarebytes Anti-Malware Olduğu gibi güçlü virüsten koruma için iyi bir müttefiki olduğunu.

Windows için Malwarebytes Anti-Malware İndir (Ücretsiz)

PC Decrapifier: Yerli programları ve dosyaları kaldırmak

Yeni bir PC satın alma temiz bir sistemi tüm programları sağlamalıdır. Şimdi, üreticilerin makinelere yazılım ve istenmeyen uygulamaları entegre olduğu nadir değildir. Etkili bu yerel öğelerle kurtulmak için, mobil uygulamayı kullanmayı unutmayın PC Decrapifier.

Bir kere başlatıldığında, sabit sürücüyü ve kaldırmak için listeleri programları tarar. aracı akıllı algoritma dayanmaktadır ve toplum davranışlarına göre dosyaları silme önerir unutmayın PC Decrapifier. Bu nedenle açıkça güvenle silmek için öğelerin uyarıldı ve bu dikkatle ele almak. Tüm bu önlemlere rağmen bir yanlış manipülasyon yaparsanız, PC Decrapifier sistematik yanlışlıkla silinen verileri kurtarmak için geri yükleme noktalarını ayarlamak için önermektedir.

Windows için PC Decrapifier İndir (Ücretsiz)

Unchecky: Otomatik olarak istenmeyen fırsatları işaretini kaldırın

Çok hızlı gitmeye çalışırken ederek, yine biz yazılımın yüklenmesi sırasında bazı küçük kutular okuyup işaretini unutmayın olur. Sonuç: Biz ihtiyatlı olduğu düşünülüyordu olarak kendimizi hızla üçüncü taraf yazılım, araç çubukları ve adware tarafından boğulmuş bulabilirsiniz. sersemlemiş can damarı, Unchecky otomatik tesadüfen kurulum sihirbazları kaymış tüm istenmeyen ek teklifler takas işi sizin için yapar.

Ayrıca sadece butonuna tıklanır Kabul teklifler yanıltıcı ilgiliydi. acele olarak, şartlara ve koşullara uymak düşünüyorum. Sadece aslında kaldırmak zor böyle bir zahmetli araç çubuğunun kurulumu için onay verebilmek için. Bu durumlarda, Unchecky anında aynı zamanda çok geç olmadan geri çekmek için yeteneği sunan reklamın yapısıyla ilgili sizi uyarır.

, Windows Unchecky için indir (Ücretsiz)

Autoruns: Windows ile aynı anda başlayan programları yönetmek

Eğer diskten virüs ve diğer zararlı yazılımlara tüm izlerini ortadan var. Ancak, bilgisayarınız hala bazen tamamen işlevsel bir masaüstü arayüzü sunan geçmeden dakika karıştığı Başlamak için mücadele ediyor. Bu belki de sistem önemli ölçüde makinenizi yavaşlatmak etkisine sahiptir aynı zamanda başlayan bir taşma hizmetleridir.

gibi pek çok program Autoruns Windows ile aynı anda başlayan tüm süreçlerini yönetmek için öneriyoruz. Sen, kategorilere göre kusurlu uygulamaları sıralamak Windows yerli girdileri gizlemek tanımlanan yazılımın otomatik yürütülmesini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak ve sipariş işleme sürecini kontrol edebilirsiniz. Autoruns Açıkçası dikkatle ele. Windows'un düzgün işlemesi için gerekli bir girdi devre dışı bırakırsanız, bilgisayar düzgün yapmayabilir.

Windows için Autoruns indir (Ücretsiz)

CleanMem: RAM

tren PC genellikle RAM Aşırı yüklenme kurbanıdır. Gizli ama etkili CleanMem gereksiz yere tek bir tıklama ile tekeline kaynakları kurtararak, sorunlarına çözüm bulmak. Yazılım bir temizleme aracı, bir mini monitör ve RAM bırakıldığında nasıl özelleştirmek isteyenler için bir parametre kutusundan oluşmaktadır.

Basitçe uygulama dosyasını başlatmak CleanMem Programın varsayılan ayarlar aşağıdaki kaynaklarınızı temizler. Yazılımın ayrıntılı yapılandırma çalışan süreçleri önbelleği temizlemeyi ve durdurmak üzerinde size ellerini verir. mini monitör gelince, o zaman Widget masasında görüntülenen ve kullanılan belleğin gerçek zamanlı olarak haberdar tutan bir türüdür. Basit bir kabarcık çift tıklayın ve kaynaklar sistem çalışmasını etkilemeden sunulur.

Windows için CleanMem İndir (Ücretsiz)

Her şey Arama Motoru: anında adından bir dosya kurtarma

sabit diskler dolup taşıyor, özellikle hızlı daha maceracı vazgeçirmek olabilir onların PC'de içeriği bulun. arama süresi genellikle iki Ebediyet otlatmak ve son olarak da fazla bozukluğu oluşturabilir, masaüstünde parmaklarınızın ucunda onun belgelerini tutmayı tercih etti. Yerleşik Windows arama aracı aksine, Her şey Arama Motoru imrenilen dosya veya dizini kesin olarak belirlemek için hız rekorları kırmaya vaat ediyor. aracı endeksleri hemen bir belgeyi bulmak için izin saniyede yerel veya çevrimiçi depolanan içeriği isimleri.

Programı açtığınızda, tüm endeksli içeriğe erişmek veya yüzlerce dosyaların binlerce olabilir. İstenen belgenin adının tamamını veya bir kısmını girerek Her şey Arama Motoru Anında belirtilen nominal filtreden göre sonuçları sınırlar. Ayrıca yolları, boyut ve son modifikasyon tarihi göstermiştir.

Windows 32bit için her şey Arama Motoru İndir (Ücretsiz)
, Windows 64bit için her şey Arama Motoru İndir (Ücretsiz)

Hızlı Erişim Popup: bir açılan menüde grup dizinleri ve sık kullanılan belgeler

Aksine favori içeriğe kısayollar düzinelerce ofisini yığılan yerine, neden olmasın özel bir menü içine bunları birleştirmek? Bu ne teklifler olduğunu Hızlı Erişim Popup, Fare tekerleği tıklamasıyla erişilebilir kolay bir uygulamadır.

Varsayılan olarak, Hızlı Erişim Popup Program Files dizinindeki \ sürücüsüne, kullanıcı profiline ve favori tarayıcı ile bazı üçüncü parti uygulamalar: C kolay erişim. Sen gereksiz gördükleri olanları yeni girişler eklemek ve silmek için bu SEO değiştirebilir. Gelişmiş uygulama ayarları da düzenli uygulamak daha çabuk açık klasörler ve dosyalar için klavye kısayolları oluşturulmasına olanak sağlar.

Hızlı Erişim Popup Windows'u İndir (Ücretsiz)
Hızlı Erişim Popup Windows Mobile İndir (Ücretsiz)

Temizleyici Yinelenen: algılamak ve çift dosyaları kaldırmak

yinelenen Temizleyici o bir organize listede listeler arama kopyalarda sabit sürücülerin ayrıntılı bir inceleme gerçekleştirdi. çoklu ölçüt arama isim, boyut, yaratılması ve tadil edilmesi tarihinden tek dosya veya dizinin bir bütün ya da özdeş elemanlar işaret edebilir.

gerçek ihtiyaçlara bağlı olarak, bir diske veya belirli bir dizine aramanızı sınırlandırabilirsiniz. yinelenen Temizleyici Ayrıca bir biçime veya uzantısı etrafında aramaları odaklanma fırsatı sunuyor, dosya sayısını sınırlayan aynı zaman anlamak. Analiz tamamlandıktan sonra, sadece, silme taşıma, kopyalama veya yinelenen belgelerin adını değiştirmek dahil, eylemler yinelenenlere uygulanacak seçim yapmak zorunda.

Windows için Duplicate Cleaner indir (Ücretsiz)

Bulk Rename Utility: kez zahmetsiz anda birden fazla dosya yeniden adlandırma

Sadece öğeleri kaldırmak anlamına gelmez PC'nizi temizleyin, aynı zamanda uzun ihmal dosyalar arasında bazı düzeni sağlamak. hızlı herhangi bir çaba olmadan tek seferde birden çok öğeyi yeniden adlandırmak için ideal olan Bulk Rename Utility Saniyede binlerce dosya oranında 100'den fazla 000 girdileri içeren diskler ve dizinleri üstesinden kapsamlı bir araç yelpazesi sunmaktadır. Onun tam arayüz hesaba görüntü ve ses dosyalarının ID3 meta veri EXIF ​​verilerini alarak, istediğiniz sayıda hedef kriterleri gerçekleştirmesini sağlar.

Karmaşık görünüş olarak, Bulk Rename Utility İngilizce olarak tamamen tasarlanmış olmasına rağmen son olarak, bu sesler daha kolaydır kanıtlıyor. arabirimini korkutuyor ve bir Fransız çözüm aramaya olanlar için, LeRenommeur Benzer çalışma oldukça tatmin edici gerçekleştirir.

Windows için Bulk Rename Utility 32 bit sürümünü indirin (Ücretsiz)
Windows için Bulk Rename Utility 64 bit sürümünü indirin (Ücretsiz)
Windows Mobile için Bulk Rename Utility İndir (Ücretsiz)
, Windows LeRenommeur için indir (Ücretsiz)

Cortex Razer Game Booster: oyun için PC performansını artırmak

kaynak yoğun oyun geliştirme daha ile, oyun sırasında zayıflatıcı gecikmeleri acı nadir değildir. Cortex Razer Game Booster Oyunun paralel ve işlemci ve RAM iyi bir performans engelleyen, aynı zamanda çalışan gereksiz hizmetler ve uygulamalar durdurma yedekleme çözümü otomatik hale sunmaktadır. Size manuel optimizasyon yapılandırmaları kaydetme, yazılım istemeden makinenin düzgün işlemesi için gerekli süreci devre dışı engeller.

Standart tavsiyeler Cortex Razer Game Booster Programın maksimum fayda özelleştirmek isteyenler için kolaylıkla yeniden düzenlenebilir. Aynı zamanda bir birleştirme modülü garantör oyunu kısa yükleme dosyasını belirtiyor. Bu optimizasyon aracı diğer faydaları: otomatik açılışında başlar ve video oyun oturumları sonunda bilgisayarın orijinal ayarlarını geri yükler.

Windows için Cortex Razer Game Booster İndir (Ücretsiz)

Cobian Backup: verilerinizin yedeğini otomatik

sabit diskte yer boşaltarak süre iki katına fonksiyonel yedeklemeler önemli içerik güvenliğini garanti. dönün, işlemi otomatik etmek Cobian Backup, oldukça kolay bir araç kullanmaktır.

yedeklemeler çeşitli (tam, artımlı diferansiyel veya kukla) sunan Cobian Backup Seçtiğiniz harici cihaz ağ veya bir FTP sunucusuna bağlı başka bilgisayarın sabit diskinde dosya ve dizinleri bir kopyasını yapar. elle devam etmek mümkün değilse, istenilen frekansa göre her görevi zamanlamak için bir zamanlama seçeneği sunuyor (günlük, haftalık, aylık, sistem başlangıcında) haftanın istenilen gün ve belirli bir zamanda.

Windows için Cobian Backup İndir (Ücretsiz)

UltraDefrag: A dan Z ye disklerin birleştirme kontrol

bitirmek için birleştirme kontrol etmek isteyenler için, UltraDefrag Kaliteli bir çözelti gibidir. grafiksel, görevleri planlamak için birleştirme kartı konsolunu görmek ve yerli, komut hatlarında karmaşık işlemleri gerçekleştirmek için: Hızlı ve güvenilir, açık kaynak program üç arabirimi bulunmaktadır.

Programı başlattıktan sonra (analiz, dolandırmak, optimize) eylemleri adanmış sekmesi aracılığıyla alınacak seçin. UltraDefrag Böyle birleştirme işleminden sonra almaya eylemler ve açılışta diskin analizine başlatılması gibi birçok yapılandırmaları, ayarlamak için önermektedir. Windows 7 kullanıcıları ve sonraki Windows tasarrufu için güçlü bir araçtır yerli olduğunu unutmayın bir üçüncü taraf uygulaması kullanımı.

Windows için UltraDefrag 32 bit sürümünü indirin (Ücretsiz)
Windows için UltraDefrag 64 bit sürümünü indirin (Ücretsiz)