Hotmail İpucu: Tek kullanımlık adresleri oluşturmak


Microsoft, şimdi Hotmail hesabından, kişiselleştirilmiş, ikincil adresleri oluşturmanızı sağlar. Onların sayesinde daha kolay gelen kutunuzun içeriğini sıralayabilirsiniz. Ama diğer kolayca şimdiye kadar Hotmail hesabınızı yok etmek zorunda kalmadan, artık istediğiniz bir adresi silmek için ilgi çekicidir.

Bir tüccar sitesi ile bir hesabı açmak ya da bültene abone olmak olsun, e-posta adresi genellikle aranır. Bir Hotmail hesabı kullanıyorsanız, şimdi adlandırılmış takma adlar, ifadeler tamamen size bırakılmıştır, beş ek adresleri oluşturabilirsiniz. Bu, hızlı bir şekilde e-postalarınızı sıralamak gerekirse bir takma ad kaldırarak bir bültenden çıkmak için emin olun ve hatta sizin izniniz olmadan adresini sağlayacaktır vicdansız siteleri belirlemek sağlayacaktır.

E-postanıza ilk 1. Log Hotmail.
2. bağlantısının yanında fareyi hareket ettirin gelen kutusu dişli çark şeklinde ikonuna. Açılan menüden, onu tıkla ve seçmek bir Hotmail takma adı oluşturma.
3. Artık ek adresi tanımlayabilirsiniz. alışveriş için örnek Karine-VPC çevrimiçi, Haber bültenleri için Karine-posta: Eğer yapacak kullanmamayı neden bağlı olarak, seçtiğiniz adını İcat
5. tıklayın bir takma ad oluşturun onaylamak için.

gelen kutusu sonra görüntülenir ve bir bindirme pencere otomatik onun adını taşıyan bir klasörde bu diğer gönderilen tüm e-postaları yönlendirmek sunuyor. Kabul tıklayın bitmiş. Yeni adreslerine eklenen dosya Gelen Kutusu'na altında (ekran görüntüsü), sol sütununda görünür. 

Eğer takma silip istediğinizde bu nedenle yönlendirme kuralı iptal ya da bir klasörün adını değiştirmek istediğinizde, sadece kelimenin üzerine fareyi kayıtlar, ve sol sütunda tıklayın dişli çark. Açılır menüde, o zaman seçim Klasörleri yönetme veya Kurallar yönetme, Yapmak istediğiniz şeye bağlı olarak.

bir takma ad gönderdikten sonra, adres oluşturulduğunu ve nasıl kullanılacağını size duyuran Microsoft e-posta almak. Eğer takma silmek istediğiniz gün kullanışlı - o da e-posta adreslerinin yönetim sayfasının bağlantısını içerdiğinden dikkatlice tutun.

Bu bağlantıyı kaybederseniz, menüler arasında adreslerinin listesini bulabilirsiniz seçenekleri, Hotmail ana sayfasındaki ve diğer seçenekler açılır menüsünden, daha sonra Hesap Ayrıntıları ve son olarak E-posta adresleriniz. Uf!

Şimdi Hotmail bu adresi nasıl kullanılacağını görelim.

Yeni takma e-posta göndermek için, öncelikle tıklayın yeni Daha sonra mesaj adresinin üst, liste tüm adlar göstermek için. istediğiniz birini seçin. İşte bu kadar!

Uyarı: Hotmail bağlanmak için bu yeni adresleri kullanamaz. Sen her zamanki şifre kullanmanız gerekir.