Windows’un ücretsiz en iyi video düzenleme yazılımı


Telecharger.com Windows için en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımı seçmiştir.

Adının dudaklarda duyulur. Adobe Premiere video düzenleme mali her ay taahhüt etmeleri amatör ve profesyonel zorlayarak pazarında hakim. ücretsiz teklif genellikle dikkate her düzeyi alarak, ödenen çözümlerin benzer işlevsellik sunan, henüz çevre video düzenleme devamsızlık değildir. Telecharger.com başlayanlar ve daha deneyimli ihtiyaçlarına serbest sizin için en iyi Windows video düzenleme yazılımı seçmiştir.

openshot

Başlangıçta Linux için geliştirilen openshot video düzenleme yazılımı manzara ününü biliyorduk. FFmpeg kütüphanelerinden Çizim, aracı multimedya formatları codec, çözünürlükleri, filtreler, çoklayıcılar dikkate değer sayıda koyabilirsiniz.

Bu içinde takdir openshot berrak arayüzü. Hızlı bir öğretici onun en önemli özellikleri tanımak yardımcı olur. yöneticisi medya dosyalarını zaman çizelgesi ve önizleme penceresini: Ana pencerenin yapısı zaten bildiklerini benzer. sonsuz bakım kanallı onların seviyesine sel aksesuar seçeneklerinde başlayanlar assemblers boğmak için değil maksimum basitleştirilmiştir. ya video ya da ses kaynaklarını orada takıldığınıopenshot gibi tespit ve belirlenen üst üste sırasını düzenlemeye göre yöntem. geçişler, başlıklar ve diğer etkiler blender motoru dayalı çağrıyı cevaplama, kalite kefil bitirir.

gelişmiş özellikleri hakkında daha fazla eğiliyoropenshot, Biz çok yüzeysel çözümü yazılım yapmak parametreleri keşfeder. Numune özelliklerinin, menkul editör, 3D animasyonlar için destek profil değişiklikleri belirleme, yazılım başlayanlar dikkat edilmesi gereken onurlu çok deneyimli amatör editörler gereksinimlerini karşılar, ama yine de pratik eksik kullanıcıların durumunu iddia yarı profesyonel.

Windows için indir openshot (Ücretsiz)

shotcut

shotcut öncelikle başlayanlar amaçlı zorlayıcı montaj çözümü sunar. Spartan görünüm, aracı aslında Modüler yapısı gücünü çekiyor. Sadece ihtiyaç ve gereksinimlerine uyum ana pencereye entegre edilebilir faiz panelleri bulunuyor.

ilginç Özgünlük: shotcut Bir video yükleme yapmak için iki yol sunar. Çalma listesine sayesinde, kullanıcılar zaman çizelgesi inceliklerini rahatsız etmeyin. Bu amaç için sağlanan blok taşındığı sekansları sırasını değiştirmek ya da birbirinden bağımsız olarak düzenlemek için seçenek, bağlanır. daha deneyimli montajcı geleneksel kanallı zaman çizelgesi için yarar. daha teknik usta olsa da, son video için belirli bir katma değer getiren, ses efektleri, geçişler veya başlıklar ekleme imkanı sunmaktadır.

Proje kodlama ve ihracat koşulları FFmpeg arşivlerine bağlı bulunduğu shotcut dayanır. Yani nadir istisnalarla, tüm yazılım tarafından desteklenmektedir, endişe küçük uyumluluk codec vardır.

Windows 32 bit shotcut için indir (Ücretsiz)
İndirme 64 bit Windows shotcut (Ücretsiz)
Windows Mobile shotcut 32 bit indir (Ücretsiz)
shotcut mobil 64 bit Windows İndir (Ücretsiz)

VSDC Video Editor

VSDC Video Editor anında kullanıcılara kolaylık. Onun ana sayfası daha az bir bakışta, kendilerine sunulan tüm düzenleme seçenekleri kucaklayanlarınız, deneyimli rehberlik edebilir. Ayrıca çevrimiçi anlaşılabilir öğreticiler atıfta programın ana özellikleri sıraladı.

Yeni bir proje oluştururken, VSDC Video Editor adı, telif hakkı, çözünürlük, saniyede kare, sıklığını, arka plan rengini: gelecekteki tesisatın tüm teknik özelliklerini öğrenmek davet ediyor. İthalat ve ihracat biçimleri size mutluluğu bulması için yeterlidir.

ergonomi açısından, VSDC Video Editor Bir sade modüler arayüz ama pratik vardır. kaşif nesneler belirli bir projeyi oluşturan sahneleri, geçişler, efektler ve başlıklar organizasyonu elleri sağladığında Proje Gezgini sürüyor senin düzenleme ayrıntılı içeriğini yerleştirin. Ana blok zaman çizelgesi ve önizleme penceresinde etrafında geleneksel olarak yapılandırılmıştır. genel araç çubuklarının overrepresentation tarafından verilen biraz kalabalık da hızla dağıtacağını birer özelliği koaksiyel öğrenir bekliyoruz.

Office paketinin anımsatan onun genel görüntü için, VSDC Video Editor daha başlayanlar sekmeler arasında sakince yelken açabilirsiniz güvencesini verir. Ayrıca, en yaratıcı montages iltifat bazı video ve ses efektleri erişen bu gereğidir.

Windows için VSDC Video Editor İndir (Ücretsiz)

Lightworks

Onun ünü Önceki Halleri, Lightworks Uzun Film profesyoneller arasında officiated etti. Ucuz Roman armatürleri veya Departed gibi onun kült filmler arasında. 2012 yılında basitleştirilmiş versiyonu halka açık olan yazılım yine deneyimli kullanıcılar için karmaşık bir araçtır.

Lightworks Tamamen özelleştirilebilir modüler yapısını görüntüler. Bu, gizlemek, kilit, hareket pencerelerin işlevselliğini artırmak yeteneği ile kendi ihtiyaçlarına ve alışkanlıklarına göre çalışma alanını oluşturur. Hala bir kesinlikle profesyonel bakış açısı, yazılım onun "odalar" ile öne çıkmaktadır. Bunlar izole alanlar tamamen bağımsız olarak bir projenin bileşenleri tedavi edebilir. Bir böylece ses ayarları, kalibrasyon için biri veya veri yönetimi için henüz başka bir oda oluşturabilirsiniz. Bir odaya Tüm değişiklikler genel projesini zarar verme korkusu olmadan silebilir ve irade de bunları yeniden sağlayan bütün düzeneği üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Biçimleri desteklenir Lightworks o kodlama yapmadan Avid DNxHD için ProRes olarak ithal etmek mümkün olacak şekilde bir yelpazeyi kapsamaktadır. İhracat günü, doğrudan YouTube'a işinizi upload yeteneği ile ücretsiz sürümü için MPEG4 / H.264 720p güveniyoruz.

Windows 32 bit Lightworks için indir (Ücretsiz)
Lightworks indir 64 bit Windows (Ücretsiz)

HitFilm Ekspres

HitFilm Ekspres çift ​​kapak taşımaktadır. Kapsamlı bir video düzenleme yazılımına ek olarak, özel efektler için üçüncü taraf programı aracılığıyla dönmenizi engelleyen birçok birleştirme araçlara sahiptir.

arayüzeyHitFilm Ekspres Minimalist olsa rahattır. Önizleme penceresi yayıncılık planlarının bununla yan yana ve ünlü zaman çizelgesi üstesinden edilir. Çoklu parça yönetimi fırsat için sağlanan iletişim kutusundan değiştirilen sesleri, geçişler ve diğer menkul entegrasyonunu kolaylaştırır. özel efektler entegrasyonu daha da düzgün render 3D destekleyen yazılım aracılığıyla doğrudan yapılır. HitFilm Ekspres Yeşil diğerleri arasında ekranda, youtubeurs dahil sadece 350 üzerinde hazır ayarları ve ücretsiz özel etkileri vardır.

ile tam uyumlu da fayda youtubeursHitFilm Ekspres sosyal ağlar ile doğrudan montages yüklemek için onun YouTube hesabını ilişkilendirmek mümkündür çünkü. Bunun dışında özellikten, yazılımın kullanıcıları 8 bit ile sınırlı bir tek renk derinliğine lokal Ultra HD 4K projelerini aktarabilirsiniz.

HitFilm Ekspres Çok aç kaynak kanıtlıyor. Çalıştırmak ve programı kullanmak için yeterince güçlü bir bilgisayara sahip olmak gerekmektedir.

Windows için HitFilm Express İndir (Ücretsiz)

DaVinci Çöz

DaVinci Çöz kurulum, kalibrasyon ve birleştirme imkanı verir kapsamlı bir çözüm sunar. özelliklerinin çeşitliliği programı profesyonelleri öncelikle amaçlı olduğunu ima eder. Aksi takdirde, son derece anlayışlı meraklıları bir yazılım kullanımını deneyebilirsiniz.

Kurulum açısından, DaVinci Çöz Eğer ölçeklenebilir değil çünkü ana gereken delik deşik arayüz seçenekleri sunar. Çok yönetimi belli ki dahildir ve karmaşık projelerin gerçekleştirilmesini teşvik yüksek verimli multicam destek yararlanır. video ve ses parçaları senkronizasyonu başarılı şekilde sonuçlanacağını garanti, ses dalgalarının otomatik analizini sahiptir. OpenFX eklentileri ile yazılımın uyumluluk belirteci hızlı ve korunmuş görüntü kalitesi, bir üçüncü taraf çözümü geçmeden birleştirme görevleri meşgul sağlar.

O hatırlamak iyidir DaVinci Çöz Bir kalibrasyon yazılımı, öne çıkmaktadır bir alan esas olan. Renkler ve parlaklık kolayca gömer güçlü araçlarla ayarlanır. renkli jantlar - asansör, gama, kazanç, ofset - ek bir modül resmin belirli alanlarında tahsil düzeltmelerini yaparken, birincil düzenlemeler yapmaktadır.

serbest versiyonunda, DaVinci Çöz Ultra HD formatında ihracat projelerini sınırlamak ve kalibrasyon HDR veya 3D desteklemez.

Windows için DaVinci Resolve indirin (Ücretsiz)