WhatsApp iOS üzerinde tekrar tekrar ödeme olacak


yayıncı yılda bir dolar abonelik tabanlı fiyatlandırma tanıtacak. Zaten Android platformları, BlackBerry, Nokia ve Windows Phone olduğu gibi.

0,89 € mütevazı toplamı için App Store'da mevcut, WhatsApp anlık mesajlaşma uygulaması yakında CEO'su Jan Koum görüşülen TechCrunch göre, yinelenen bir abonelik temelinde kullanılmayacaktır. fiyat yılda $ 1 veya yaklaşık € 0.77 olacaktır: eğer panik için hiçbir neden yoktur. Üç Nespresso kapsülleri bile fiyatı. Ve ilk yıl, kullanımı ücretsizdir.

WhatsApp zaten nerede bu diğer platformlarda uygulanan için iOS'ta fiyatlandırma hizaya mümkün olacak CEO'su göre "kesinlikle bu yıl" bu değişikliğin etkili olacak ne zaman bilmiyoruz, ama olacak yıllık abonelik olarak kullanılabilir.

Yılda Bir dolar küçük görünebilir ama günde ele 18 milyar mesajlar ve yalnız Android'de 100 milyon kullanıcı ile, WhatsApp en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından biri olduğunun farkında olabilir. Abonelik modeli dolayısıyla yayıncı kasasına rahat ve yinelenen bir gelir kaynağıdır.        

 Ayrıca Oku:

Madde TechCrunch
Uygulamanın "WhatsApp" 29 Ocak 2013 yayınlandı kullanıcıların gizliliğini, ihlal etmekle suçlanan