Xiaomi tarafından tasarlanan Mi5c gemi ilk işlemci


Xiaomi onun ev işlemcisi, Surge ilk sürümü ile donatılmış yeni bir akıllı telefon sunuyor.

Bu yıl, Xiaomi MWC mevcut değildir. Ama bu yeni akıllı telefon, Mi5c tanıtmak için Çin üreticisine engellemez. Bu cihaz olduğuna göre, neredeyse yeni, E5 bir varyasyonu İspanyol gösteri geçen yıl başlattı.

Bu akıllı telefonun büyük bir yenilik onun işlemcisi. Surge S1 gerçekten Xiaomi tarafından tasarlanan ilk. marka olan bağımlılığını vis-à-vis Qualcomm azaltmak için umut ediyor. Bu aynı zamanda daha iyi gelecekteki cihazların gelişimini kontrol etmek ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilir olmayacak yeni özellikler dahil etmek bir yol olacak.
Elma bazı yıldır bu yolu takip etmeye başladı ve sık sık Çin'in Apple lakaplı Xiaomi, bir kez daha o bu atama hak ettiğini kanıtlıyor.

Oku: Apple ve Huawei izinde, Xiaomi kendi ARM işlemciler geliştirirMi5c dört çekirdek Cortex A53 1.4 GHz saat hızına 2,2 GHz ve dört ARM çekirdek Cortex A53 saat hızında ARM gömer. Bu Twitter'da Xiaomi tarafından bir kriter yayınlanan bugün açıkça görüldüğü ... Dolayısıyla son Qualcomm işlemci ile rekabet yok ama Snapdragon 625 veya MediaTek Helio P20 yerine daha fazladır.

Deneyler? Siz karar verin. # SurgeS1 pic.twitter.com/dZ1RoVbKl5

- Mi (@xiaomi) 28 Şubat 2017

MI5c Dalgalanma S1 RAM 3 GB tarafından desteklenmektedir. akıllı telefon biz gezinme düğmeleri ve parmak izi okuyucu bulmak altında 5.15 inç IPS LCD vardır. Bu depolama 64GB sunar ve ayrıca iki ışık sensörleri 12 ve 8 Mpix yararlanır palto evin MIUI 8. sahip Android Nuga çalışır. Sonunda bu cihazda bir 2860 mAh pili ve hızlı şarj teknolojisi bulundu.

Xiaomi-

Xiaomi Mi5c üç renk (pembe, altın veya siyah) içinde 1499 yuan (cari fiyatlarla 206 Euro) bir fiyata yakında Çin'de satışa sunulacak. Fransa'da vardı olmak için, bir ithalatçının geçer.

kaynak:
Xiaomi