Yeni bir PC ile iPhone’unuzu senkronize


Sadece yeni bir bilgisayar aldıysanız ve mevcut iPhone (veya iPod, iPad) ile senkronize etmek istiyorum. Cihazınızın sonraki senkronizasyon sırasında, bazı verileri kaybedebilirsiniz çünkü dikkatli olun. Senkronize zaman Nitekim iTunes iPhone tüm içeriğini yedeklemek etmez. müzik kütüphanesi, örneğin, sadece ama ters yönde, iPhone bilgisayarınızdan aktarılır. Yeni PC'de iTunes iPhone saklanan asla şarkıları içerecektir. Eğer akıllı telefon, müzik, medya ve diğer elemanların tam restorasyon böylece yok oldu. Bu sorunları önlemek için, akıllı telefonunuzu (veya tablet) bağlamadan önce yeni PC'ye eski PC'den tüm iTunes veri aktarımı. İşte nasıl.

01 - Eski PC hazırlayın ...

PC'nizde yüklü iTunes sürümü değil son ise, güncelleme ile başlar: o iki bilgisayarda versiyonları aynı olması esastır. Bunun için, iPhone'unuzu bilgisayara takmayın. İkinci olarak, iTunes'u başlatın ve aşağı kaydırma Yardım, Arama güncellemeler. yönergeleri izleyin. o iTunes güncellemek için sadece gerekli olduğuna Not: iPhone yüklü iOS sürümü için gereksizdir. Bu adımdan sonra, ses dosyaları otomatik olarak yerleştirilir emin olun kütüphane.menüsünü açın kontrol etmek Düzenleme, Tercihler. sekmesinde gelişmiş, onay kutuları iTunes Medya klasörü organize edelim ve Kütüphane klasöre eklendi iTunes Medya dosyalarını kopyalama. ile teyit tamam. menüyü aşağı çekin Kütüphane Kütüphane Organize Dosya. Mevcut seçenekleri ve basın edin tamam, Daha sonra iTunes çıkın.

02 - ... ve yeni

(Windows'un 64 bit sürümleri için veya http://t.01net.com/tc48864) yeni site http://t.01net.com/tc27133 gelen bilgisayarda iTunes yükleyin. Yükleme sırasında, otomatik ithalat ses dosyalarının dışında kalmayı ve adım tüm manipülasyonlar yinelemek 01, Daha sonra iTunes çıkın. Dosya Gezgini'ni kullanarak, klasörü silin iTunes yerleştirilen benim Müzik.

03 - Transfer dosyaları

Eski PC'den, bir USB sürücü, çıkarılabilir bir sabit disk veya yerel ağ üzerinden kopya kullanarak, dosya C: \ Users \ {adınız} \ AppData \ Local \ Apple Computer \ iTunes \ aynı konumda yeni PC'de. Yeni PC'de kopyalarken, tarafından teyit evet zaten mevcut dosyalar üzerine. klasörü kopyalayarak da tüm müzik kütüphanesi kendisi aktar Müziğim \ iTunes \ yenisine eski PC'den (dosyaları da dahil olmak iTunes Library.itl ve iTunes Music Library.xml). Son olarak, iPhone ayarları korunur için, aynı şekilde dosyayı kopyalamak C: \ Users \ {adınız} \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \. Uygulamalar ve tüm yedekleri aktarılacaktır.

04 - Lansman iTunes

Yeni PC, fırlatma iTunes tüm dosyaların doğru kopyalanan varsa, aynen eskisi gibi aynı ortamı, özellikle tüm müzik kütüphanesi bulmalıyız. USB ile iPhone bağlayın: hayır mesaj iTunes'da görünür ve normal (iTunes üzerinden) kendi içeriğine erişmek. Bu nedenle, eski PC'ye iPhone fiş asla. Son olarak, ikincisi üzerinde, iTunes'u başlatın ve aşağı kaydırma Mağaza, bu bilgisayarı yetkisini kaldır : Daha sonra (yeni PC'ye ek olarak) dört diğer bilgisayarlar müzik ve spesifik hakları ile korunan uygulamalara aktarabilirsiniz. sorun olması durumunda, ayrıca yazılımın seçebilirler Kopya Trans Ayarlama Swift (15 Euro http://fr.copytrans.net) otomatik olarak bütün bu işlemleri gerçekleştirir.

Windows XP, Vista veya 7, iTunes iPhone (veya iPod touch, iPad) çalışan iki PC'ler

3

30 dakika