TEST iPad Mini 3, bir Dokunmatik Kimliğin sensörü ile iPad Mini 2, daha pahalı …


iPad Mini 3 küçük tabletler Apple formatının yeni kralıdır. Tek sorun, bu yapılandırma veya performans ol, ama Apple tarafından bu aralığın yetenekli kompozisyon tarafından vermedi.

"Ve ayrıca Dokunmatik Kimlik ile donatılmış bir iPad Mini'yi 3 sahiptir. teşekkür ederiz. Hoşçakal. " Burası 16 Ekim'de, iPad ayrılmıştı açılış sırasında küçük boyutlu tablet Apple yeni nesil verildi biraz ani özetidir.

Bir az şey bıraktı olmayan olay şeklinde bir duyuru konferansına katılan şaşırtmış. Kuşkusuz, iPad mini kısa tarihinin, bu bir ilk oldu ...

Küçük zaman yolculuğu

Ekim 2012'de düşük bir maliyetle iPad hayal söylentiler ay sonra Apple iPad mini, bir 7.9 inç ekran ile donatılmış ilk tablet "Küçük" yayınladı. form faktörü başarılı olursa, yapılandırma iPad 2 eşdeğerdir tarihli, slab değil Retina, mini iPad kesinlikle bizim oyunuz için küçük bir şey yoktu olmasıydı.

Bir yıl sonra, o yapıldı, Apple'ın küçük tablet Retina ekran ve iPad Air, onun Tablet serisinin yeni amiral gemisi eşdeğer bir konfigürasyona sahip. Hem iPad biçimleri, kullanıcıların kendi zevklerine, kendi kullanımlarına ve araçlarına göre ekran boyutunu seçin, ardından aynıydı.

süreklilik değişiklik yok

Neden geri çağırma? İki nedeni var. 2014 yılında Apple, satılık iPad mini ilk iki kuşak korumaya karar verdiğini çünkü Birincisi, sadece Android tabletlerde daha ucuz karşı savaşa girmek. Sonra, üçüncü nesil iPad 7.9 inç, şirket Tim Cook karar çünkü başka bir yaklaşım seçin. iPad Mini 3 onun büyük kardeşi iPad Air 2 eşit değildir, ama bir iPad Mini 2 reappointed ve parmak izi sensörü, Dokunmatik Kimlik ile donatılmış. Çünkü bir NFC çip olmaması, sadece tabii, iPad erişimin güvence rolüne ek olarak, Apple mağazasında çevrimiçi alışverişler için kullanılacaktır.

iPad Air ile karşılaştırıldığında rafine ve akıcı olmuştur iPad Air 2'ye aksine, iPad Mini 3 selefi dıştan ve içten kopyasıdır. Her zaman keyifli ve rahat hala her zaman çok dağınıklığı olmadan oynamaya elverişli e-kitapları veya sörf okumak için hoş işlemek için ...

Birkaç benchs için

biz yaptık testlerde bulduk Güçlü benzerlik. her durumda anlamlı farklar ile sonuçlarda büyük farklılıklar olmadan iPad Mini 2 ve elinde 3 diyarıdır.

Mini 3 vs iPad Mini 2: Basemark OS II | bilgi grafikleri oluşturmak

Böylece, beyaz bir sarık ve beyaz kapağı karşılaştırmaya benzer Geekbench 7.9 inç veya BaseMark ile bu iki iPad nesillerin sonuçlarını karşılaştıran. Ya da, yeni bir renk kombinasyonu gelişini, bir altın kap veya şapka altın selamlıyorum ...

iPad Mini: Üç kuşak mücadelesi | bilgi grafikleri oluşturmak

Ancak bu sonuç, iki şeyi göstermek için hak var. Birincisi, zaten 2012 yılında tarihli iPad Mini birinci nesil, daha çok bugün. Sadece fiyatı ilgilenen hak noktada.
Sonra iPad Mini 2 ve 3 bunların ölçülen performans eşit olduğunu bulmak. Bu nedenle ne ayırt edecek fiyat dışındaki faktörler ve bir ya da diğer lehine ölçekler ucu olacak?

iPad Mini ne tercih edilmeli?

İlk cevap, en belirgin Dokunmatik Kimlik bulunmasıdır. Pratik o modeller 16GB Mini 3 ve 2 tarafından görüntülenen sensör 100 Euro fark hak ettiğini, çıkıyor gibi gibi? Şüphe iletmek mümkündür. ikinci eleman özerklik olabilir. iPad Mini 2 onbir dakika önce teslim oldular iken Yeni agresif pil testleri 8h bataryada iPad Mini 3 teslimiyet görmeye yol açtı. Bir pipet.
Şimdi iki iPad Küçük arasında kullanılabilir depolama alanını bekletin. Deneyim 64 GB tür cihazları kısıtlamadan keyfini minimum miktar olduğunu bize öğretmiştir. Bu nedenle, iPad Mini 3 şüpheli seçim sahiptir. tek fiyat / kalite oranı için iPad Mini 2 tavsiyelerde eğilimi rağmen. Varsayılan olarak değil, nakavt ile bir zafer. Umarım iPad Mini 4 kayıt düz sunacak ...

Değerlendirme: 4/5

bulmak
iPad mini 3'ün detaylı özellikleri.
Bizim iPad Air TEST 2 Oku: biraz daha az özerklik ama çok daha fazla güç