İndir: ilk on yazılım ve haftanın uygulamalar


Yazma yeni yazılım uygulamaları ve güncellemeleri haftalık yelpazesi sunar. 14 Nisan 2017 sürümü için programı: Opera, Ubuntu 17.04, Düellosu Pokemon, Dragon Ball Z Hyper ...

1. Opera

Norveçli firma Opera Software, tarayıcı için bir güvenlik güncelleştirmesi yayımladı opera. Programda, sadece yazılımın önceki sürümünde bulunan üç sorunları çözmek yenileyin. 44.0.2510.1218 damgalı Bu yeni sürüm, kullanıcı tarayıcı penceresi resized sonra yeni bir sekmede Hızlı Erişim sayfasını yeniden biçimlendirme etkilenen bir sorunu çözer.

Bu güncelleme doğru boyutta değildi yeni bir tarayıcı sayfası açarken ekran sorunu çözmek için bir fırsattır. Son olarak, ne zaman VPN moduopera aktif, tarayıcı aşırı bellek kullanımı eğilimindeydi. geliştiriciler tüm sürümlerinde giderilmiştir sorulara cevap bulmayıopera.

Windows için Opera İndir (Ücretsiz)
Mac için Opera İndir (Ücretsiz)
Linux için Opera İndir (Ücretsiz)

2. Paint.NET

görüntü düzenleme ve çizim yazılımı Paint.NET sürüm 4.0.15 geçer. Bir hatırlatma olarak, Paint.NET, serbest olan, sezgisel bir arayüz göre ve tabakaların kullanımını destekler. Program sonsuza gerçekleştirilen son işlemleri geri almak için izin verir ve Adobe Photoshop gibi yazılımlarla rekabet edebilecek araçları düzenleme sayıda profesyonel kullanıcılara sunmaktadır.

Bu güncelleştirme Paint.NET esas olarak düzelticidir. Kullanıcının sihirli değnek aracını kullanarak zaman yazılım çökmesine neden oluyordu bir sorunu çözer.

Windows için Paint.NET indir (Ücretsiz)

3. Ubuntu 17.04

Canonical onun Ubuntu Linux dağıtımının son sürümünü duyurdu. Ubuntu 17.04, Ayrıca kod Zesty Zapus Ubuntu 18.04 LTS çıktı GNOME lehine terk edilmelidir şimdi Birlik masaüstü ortamı için korur olarak da bilinir. şimdilik Ubuntu 17.04 Intel çipleri Kaby Gölü için AMD işlemciler Ryzen ve iyileştirmeler ile Linux çekirdeği 4.10 sağlayan uyumluluk kullanımını açtı.

yeni yüklemeler için, Ubuntu 17.04 şimdi takas dosyası yerine bir takas bölümü kullandığını unutmayın. İşletim sisteminin bu yeni sürümü hem belirli Şoförsüz çalışabilen Wi-Fi veya USB aracılığıyla bağlanan birçok yeni yazıcıları destekler. Bu her yerde örnek uyumlu yazıcılar IPP veya Apple AirPrint için geçerlidir. Yeni bir yazıcıyı ayarlama sürüm notlarını gösterir artık "USB anahtarını bağlamak kadar kolay" dır.

gömülü uygulamalar için olduğu gibi, Ubuntu 17.04 LibreOffice 5.3 şimdi GNOME tarafından sağlanan uygulamalar sürümü 3.24 güncellendi, çoğu için ise yararlanır.

32 bit - Ubuntu 17.04 indirin (Ücretsiz)
64 bit - Ubuntu 17.04 indirin (Ücretsiz)

4. Wireshark

Wireshark Ağınızdaki paketlerini analiz etmek için ücretsiz bir yazılımdır. Böylece program mikroskobik ölçekteki ağınızda neler olduğunu görmek için izin verir. yarar protokollerinin derin yüzlerce incelemek ve daha sonra çevrimdışı içeriğini analiz etmek için ağınızın etkinliğini canlı kaydetmek için kullanılabilir.

çoklu platform, Wireshark Bir paket analizi kriter aracıdır, sadece bunu anlamak için kolay bir kullanıcı arayüzü sunuyor, çünkü, aynı zamanda çok güçlü olduğu için. araç, aradığınızı bulmak çok çeşitli filtreler içeriyor.

Wireshark 32-bit Windows İndir (Ücretsiz)
Wireshark 64 bit Windows İndir (Ücretsiz)
Mac için Wireshark'ı indirin (Ücretsiz)
Linux için Wireshark'ı indirin (Ücretsiz)


5. çekiliş

Google bu hafta açıklayacağı çekiliş'i, akıllı tasarım için yeni çevrimiçi araç. Güçlü yapay zeka ile birlikte, çekiliş'i İlk çizimlerden, senin doodle geliştirilmiş bir versiyonu önermek ve bilir. AIçekiliş'i Gerçek zamanlı sizin çizimler tarama ve otomatik sunduğu öneri günceller. Elde edilen tasarımlar kesinlikle basit, ama genellikle doğuştan sanatçı değilken o fare ile neler yapabileceğini daha düzenlidir.

Servis ayrıca, çizgi rengi seçmek geometrik şekiller veya metin ekleyebilir veya farklı renklerle tasarım öğeleri yerine getirmek için mümkün olduğu bir araç seti içerir. Başyapıtınız sonra PNG yerel olarak kaydedilir veya çevrimiçi paylaşılan önce genişlemiş ve döndürülebilir. çekiliş'i herhangi bir web tarayıcısından çalışır ve hatta bir akıllı telefon ve çalışma arayüz hizmeti, görüntülendiğinde hangi ekran boyutuna adapte edildiği bir tabletten kullanılabilir.

Çekiliş'i ile Çizim (Ücretsiz)

6. Çocuk filmleri

yağmurlu bir hafta sonu için çocuklarınızı almaya baktığımızda, ancak aynı etkinlik öncesi odaklanmış uzun süre kalmak asla? Çocuklar için Filmler 3-9 yıldır tasarlanmış kısa formatta birçok film ve çizgi film, oluşan bir online platformdur.

üretici ve "artistik uygulamalar hakkında çocukları eğitmek" isteyen kısa film yönetmenleri tarafından tasarlanan Çocuklar için Filmler şiirsel ve eğitim filmleri arayışı içinde hem ebeveynler ve öğretmenler hedefleniyor. Yaş grubuna göre sınıflandırılır, ekoloji veya dostluk gibi çeşitli katalog endişe gibi çeşitli konularda mevcut çalışır. şort sessiz çoğunluğun için mevcuttur ve 1955 den günümüze kadar uzanan filmleri bulmak mümkündür çünkü her yaştan bulunmaktadır.

sitede yer alan tüm kısa filmler ücretsiz ve YouTube gibi genel platformlarda yaşlarına için yavruları uygunsuz videoları önlemek istiyorsanız mükemmel genç izleyiciler, kalite ve özellikle güvenlik garantisi uygun olarak hazırlanmıştır.

Çocuk filmleri Ziyaret (Ücretsiz)

7. My Hood

Eğer türün daha korkuyorsan, size bir partiden sonra yalnız yürümeye aldığımda her 10 saniyede dönmek, neden bazı copiétonnage mı? benim Hood, Bu uygulama adanmış bir mobil uygulama, tek başına dönmek isteyen ve kim yürüyerek veya toplu taşıma araçlarıyla yolculuk paylaşmaya hazırız olmayan kullanıcıları bağlamak için önermektedir.

copiétonnage paylaşmak ve tartışmak için bir fırsat ise, gönül rahatlığıyla eve gitmek için harika bir yoldur de bu. Uygulama ayrıca iyi Hood sizin hizmetler sunan daha chaperoned edilmesini sağlar. akşamları yürümek planlıyorsanız Yani, önceden aynı yolu ödünç olurdu biriyle geri yolculuk sağlamak için oldukça mümkündür. İyi dostlar ödenen ve edilmektedir ek bir yinelenen gelir elde etmek istiyorsanız, benim Hood Eğer Chaperon Özel adanmış bir profil oluşturmuş olmayı sağlar.

Android için My Hood İndir (Ücretsiz)
Benim Hood iPhone İndir (Ücretsiz)

8. Yuka iPhone

Uygulama puanlama ve ürün tavsiye Yuka Sadece önemli bir güncelleme tadını çıkarın. Zaten bu uygulamayı bilmiyorsanız, sadece ürünün iyi ya da değil sağlık için olup olmadığını, genellikle tüketmek ürünlerin barkodunu tarayarak, izin verir.

Yuka ürün etiketleri çözer ve besin kalitesi, katkı maddeleri varlığında ve bunların olası biyolojik boyutuna göre değerlendirmek. Bir renk kodu ve takdir şeklinde sağlanan sonuç: mükemmel, iyi, orta veya kötü. Eğer tüketmek ürünlerin değerlendirilmesi olumsuz olursa, uygulama, daha az şeker, yağ veya katkı ile benzer ürünler puan öneriyor. Bir ürün tarama her zaman, uygulamanın geçmişe eklenir ve size yeme alışkanlıkları evrimini görselleştirmek için izin son 30 gün içerisinde bir analizini oluşturur.

Açık veritabanı açık gıda gerçeklerden verilere kısmen dayanarak, Yuka Ayrıca sunduğu bilgilerin zenginleştiren sorumludur. Bu gerçekten sadece tanıtıldı 1.2 güncelleme noktalarından biridir. basitleştirilmiş bir ürün ekleme, uygulama otomatik olarak içindekiler listesinde basit bir resimden katkı maddelerinin varlığını tespit edebiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda daha sonra uygulama ekibi tarafından doğrulanır yaprak spot hataları düzelterek veritabanının geliştirilmesine katılabilir.

Yuka Ayrıca katkı olarak dayandığı depo güncelledi. Eskiden UFC Que Choisir o dayalı uygulama artık yeni kılavuz katkı kullanır, gıda katkı maddeleri adanmış bir kitap geçenlerde ortaya çıktı. Son olarak, 18.000'den fazla yeni ürün tabanına eklendi Yuka Birçok Katkıda bulunanlara teşekkürler.

iPhone için Yuka indirin (Ücretsiz)

9. Pokemon Düello

Oyun Fransa'da resmi olarak hala mevcut olmasa da, Niantic sadece Pokémon Düello güncelleyin. Pokémon git bir ters akışlı, pokemon Düellosu Eğer daha sonra yetenek ve her seviyesine göre güverte ayarlamalıdır küçük yaratıkların benzerlik taşıyan heykelcikleri toplamak zorundadır tepsiye beri bir oyunun tüm malzemeyi bir araya getiren bir rol yapma ve stratejidir.

mükemmel bir kombinasyon oluşturun ilerleme her zaman yeni nadir Pokémon ve her zamankinden daha yüksek seviyede bulmak götürecek, özellikle strateji ve eğitim gerektirir. Eğer savaş alanlarında meşgul önce Ancak, onları küçük yaratıklar geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için vazgeçilmez nesneleri almak için eğitim merkezlerimize göz edecektir. Eğer nihai güverte sahibi olduğunda, bir takım katılabilir ve rakibinizden önce düşman kampa ulaşmak amacıyla bir plato üzerinde hareket eden, tüm gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışırlar.

Android için Pokemon Düello (APK) indirin (Ücretsiz)
iPhone için Pokemon Düello indirin (Ücretsiz)
(Mevcut App Store ABD üzerine)

10. Hiper Dragon Ball Z

Sıfırdan fanlar yönettiği Hiper Dragon Ball Z Street Fighter gibi Capcom oyunları kullanımı dahil render motoru 2D adanmış Mugen dayalı bir 2D dövüş oyunu. Oyun ünlü manga kahramanları patlayıcı savaşlarda şımartmak için oynamak sunuyor.

böylece, Hiper Dragon Ball Z Eğer Saiyan Goku, Gohan, Piccolo, Frieza, Babidi, Vegeta, majin Vegeta, yoksa Bay Şeytan syper, sırayla Goku olarak oynamak ve hasır için rakiplerinizi koymak için kendi özel hareketleri kullanmanızı sağlar.

Hiper Dragon Ball Z , Yedi farklı oyun modu sunuyor bilgisayarınızda hiçbir kurulum gerektiren ve özel bir denetleyici ile klavyenin yanı sıra çalınabilir.

Windows için Dragon Ball Z Hyper İndir (Ücretsiz)