Turuncu unutulmuş ADSL için 4G kutusu başlatacak


görevdeki Pazartesi 6 Mart bir ay 36,99 Euro bazı müşterilerine bir teklif 4G Ev test edilir. Bu 4G mobil ağdan kablosuz aracılığıyla sabit bağlantı sağlar.

Kırsal alanlar operatörlerin iştahını kabartmak başlıyor. Bouygues Telecom ve Kutu 4G 20 Ocak'ta başlatılan sonra, mobil şebeke dayalı sabit internet olan bir kutu üzerinde kat Orange dönüş oldu. görevdeki kullanıcıların bir avuç Pazartesi 6 Mart'tan itibaren bir teklif ayda 36,99 € arasında bir fiyata boyunca ayda verilerin 40 GB 4G Ev sahiptir. ilk ay aboneleri geri çekmek için izin vermek serbesttir. Durumları sitede iGeneration tarafından ayrıntılı edildi bir deney.

Bir Flybox BOUYGUES karşı

4G Yalnızca ev satın almak ve kiralamak kullanılamaz Flybox konut ile çalışır. Toplamda, onu elde etmek için 74,90 Euro'ya mal. "Biz aya göre 3 Euro kutusunu ödemek tutarlar 24 ay, yayılmış bir toplamı" Orange sözcüsü açıkladı. kutu ev Wi-Fi üzerinden sabit bir bağlantı keyfini 4G ağ Orange bağlanan bir SIM kart ile donatılmıştır. verilerinin 40 GB ek olarak, akış sınırlıdır. Ama oranları açıklanmamıştır 3 ve 10 GB doldurulmasına satın almak mümkün olacaktır. Flybox 32 cihaza kadar bağlayabilirsiniz. dikkatle bakarak, biz Turuncu kutu destek sayfalarında bu söz bulabilirsiniz.

4G Ev Kutusu ile 4G karşılaştırılması, avantaj açıkça 3 Euro kutu kiralama eklenmelidir ayda 29.99 avroya kadar ucuz bir çözüm sunar Bouygues Telecom, tutarındadır. Ama her şeyden önce, teoride, aynı veri sınırlama uygulamada, operatör ağ tıkanıklığı durumunda akışını azaltmak hakkını saklı tutar ise, yoktur.

Turuncu onun 4G kitlesel kutusunu dağıtmaz

4G Ev Mayıs ayı içinde satılan edilmelidir. Şimdilik, müşterilerine bazıları ve bunları çağırmak seçer operatörüdür. Turuncu dahası, tamamen Bouygues Telecom stratejisini durmak, tutar.

"Kitlesel 4G Ev ile topraklarını kapsayacak bir şüphe yoktur. Abonelerin ADSL acı olduğunu bir dava üzerinde hedefleyen, bu internet TV'ye uygun olmayanlar demek ki, "Turuncu sözcüsü söyledi. Haziran 2016 onun Turuncu Bölgeleri Bağlı programı açıklandı ISP göre, kırsal alanlarda bağlantı geliştirmek için üç çözümler karışımına dayanan: Fiber ucunda dağıtımını ucuna, FTTN (Düğüme fiber) ve 4G üzerinden ADSL iyileştirilmesi, ADSL hızı daha az ya da 10 Mbit / s eşittir ve mobil ağ yeterli olduğunda, sadece göz önüne. Ama 4G 2019 evlerde sonuna kadar 2.5 milyon internet hızını artırmak için bu daha geniş bir projenin sadece bir tuğla olduğunu.

Ve operatör Avrupa'da başka bir yerde slayt ve Almanya'da, ağ bazen 4G kutu kötüye tarafından doyuruldu. ayın sonunda 10 milyon hak müşterileri hedefleyen ve 2018 için daha Bouygues Telecom risk olur bir kriz.