Snapchat, 4 Aralık tarihinde şeyi başına gelen değişecek güncelleme


Uygulamanın yeni arayüzü erken Aralık görev olmalıdır. Herkes tarafından kullanımı daha kolay, misyon eski kalabalık ile Snapchat popüler hale getirmek için olacak.

Yeni Snapchat yaklaşıyor. Uygulamanın gözden geçirilmiş hali İş Insider gelen bilgilere göre, 4 Aralık tarihinde satışa sunulacak. Bu, mevcut sürüme kıyasla derinden yenilenen arayüzü önereceğini. Yapış A.Ş. çalışanları içten haber verildi.

Uygulamanın açılışında, düzenli kullanıcılar ise çok şaşırmış olmamalıdır. Kamera böylece istişare yerine paylaşımını teşvik hala bir öncelik olarak açıktır. Buna karşılık, sol ekran bütün arkadaşlarının içeriğini, hem "enstantane" özel "hikayeleri" kamu derlemek. Bu bölümde Şu anda, sadece özel mesajlar.

Facebook'tan Esintileri

arkadaşlarının hikayeleri hafifletmiş sağ ekran arada Facebook'tan yeni "Fil Explorer" eşdeğer bir türüdür. Biz karmakarışık (futbol maçları konserler) kullanıcı etrafında gerçekleşecek olaylar sırasında yapılan videolar, aynı zamanda kategori Discovery şu anda BuzzFeed ortakları tarafından yapılan içerik bulmak gerekir. Buna ek olarak, biz de doğrulanmış hesapla ünlü yayınları görmelisiniz.

Bu iş parçacığı sonsuz bir yer olması ve içerik Snapchat tarafından geliştirilen bir algoritma dayalı olarak görüntülenir teklif etmeli. Aynı zamanda biraz Facebook'un operasyon haber akışınızı hatırlatır. kişi Evan Spiegel, çekin Inc.'in CEO'su aynı zamanda yatırımcılar ile konferans görüşmesi sırasında, bu kabul edilmesi stratejidir, 7 Kasım'da söylemişti.

Üçüncü çeyrekte 2017 yılında 443 milyon kaybı ile çekin Inc yeni gelir kaynakları bulmak için ama bir seçim şansı yok. Bunlardan biri sadece şu anda 178 milyon, Snapchat kullanıcı sayısını artıracaktır. Bunun için, uygulama şu anda kimin kullandığını çok genç daha geniş bir hedef hedef çaresi yok.