Biz Smartflix test, uygulama Netflix küresel kataloğa size erişim sağlar


coğrafi kısıtlama olmaksızın tüm Netflix erişebilmek Smartflix uygulaması ile artık mümkün. Burada düşündüm budur.

Birçok Eylül 2014 yılında Fransa'da Netflix gelişini pekiştirmek bekleniyor Eğer ABD devi VOD mucizeler yapamaz. Bazı ülkelerde veya münhasırlık anlaşmaları mevzuat birçok içerikleri bazen asla, yavaş olduğu anlamına gelir. Bu, örneğin sebebi filmler gibi Amélie ABD kullanıcılar tarafından kullanılabilir, ancak Fransız değil.

değil en önerilir - - Böyle Hola gibi hizmetlerin kullanılmasına rağmen Netflix için yabancı bir ülkeye bağlamak için ya da diğer ücretli VPN, tüm katalogların bir bakış açısını imkansızdı. Bu Smartflix uygulaması ile artık mümkün. Windows ve Mac üzerinde kullanılabilir, bu dünyanın dağılmış 15.000 içeriğine tam erişim sunar. kullanmak için, sadece Netflix hesabını tutun.


Temel bir sunum ama düşünce

Smartflix açarak, yakından istek üzerine hizmet farklı videoyu benzer bir katalog olsun. Küçük resimler, ancak hakkı olmaksızın film, dizi, belgesel kategorileri Netflix kişisel öneriler fiyatla sahip olun. Yazılım sınırladığını kendisi video akışları almak için. Tasarımcı - isimsiz Silikon Valley- çalışmış olanların Ancak, bazı işlevler oldukça hoş ekledi.

01net-


filmlerden birinin üzerine imleci geçirilmesi özeti ve IMDb puanı ve Çürük Domates sayılabilir. Sağ tıklama ile, römork izleyebilir ya daha sonra görüntülemek için kenara içerik koymak. Bizim şifresini Netflix girmeniz istenir sonra bir sol tıklama, filmi başlatacak. Resmin alt kısmında filmin dayanır Netflix katalog belirtilir. Özellikle önemli bilgiler.

01net-

bazen göstergesi "bulursanızNetflix Fransa'yı izlemek"Birçok film - En son da dahil - Kanadalı katalog, Amerikan ya da Avustralya İngilizcesi, bir parçasıdır. (Quebec gerektirir) ilk için, sık sık bizim dilde bir Fransız versiyonunda yanı sıra altyazılar hakkı olacaktır. Diğer üçü için, İngilizce altyazılı içerik olacaktır. Iyi bir yolu ilerleme sağlamak değil, her zaman en rahat yer bir Cumartesi gecesi dinlenmek için. Ancak, bazı çalışmalar böyle bir lükse sahip değiller.

Bazı teknik sınırlamalar 


Böyle Hollandalı olarak katalogları için, Brezilya ve Finlandiya altyazı dili ile sınırlıdır. Tüm film diyalogları anlar tek umut olacak! Kanada için veya Fransızca - - (aşağıya bakınız) dahil arasındadır kataloglar İngilizce altyazıları sunuyoruz unutulmamalıdır.

Engellemeyi kaldır-us-


Ama Japon altyazı yetinmek zorunda Oniki Yıllık Esaret Sadece Smartflix sınırlı değildir. Video kalitesi bazen yapılan bir ortamla sınırlandırılabilir. Smartflix göre, söz konusu bölgelerde Netflix katalog sunulan içeriğin kalitesi doğrudan gelir. kullanılan proxy sistemi - filmler onların "menşe ülkesi" bulunan katman geçmesine - ayrıca birkaç olsalar bile, bazı arızaları bilir. Bizim testte film sırasında dokunulmazlar (Hint Netflix itibaren) bu tür şimdiye başlattı yaptı.

01net-

Bu daha fazla kaynak alacak


Haliyle, kusurlar bazen video kalitesi yaşanan sorunlar dışında çok yetersiz önemsizdir. Ayrıca, daha iyi Belçika'da da varsa Kolombiya'da mevcut bir film için tercih önlemek için, sonuçlarının seçimini optimize etmek kesinlikle mümkündür. Şimdilik, Smartflix beta aşamasında. Herkes indirip kendisi için yargıç olabilir. Ama onun açıklaması zamanda, 8 $ mal olacak. Bu nedenle biraz daha talepkar olmak gelemez. Kesin olan tek bir İngilizce iyi derecede tam keyfi için gerekli olmasıdır. 


oku: Smartflix: App Netflix katalog çarpar

kullanıcı için risk


Kullanılması Smartflix iki riskleri vardır.İlk olarak, "İlk tehlike ikincisi tarafından Netflix kesilir. olacak aslında Kullanım onun Şartları karşı hizmetin coğrafi kısıtlamalarını aşmak için bir sistem kullanın"Usta Alain Bensoussan, BT hukuku konusunda uzmanlaşmış bir avukat geri çağırır.

Üstelik Smartflix kullanımı - sadece bir VPN böyle - bu teknik bir çözüm sağlar, çünkü Makale R335-3 fikri mülkiyet Kanununun 2 ° aykırı bir işin korunmasına zarar. ince de 750 Euro ulaşabilir.