Top 10: En iyi Hibrid dizüstü (2017 Ağustos)


Hibrid PC böylece birçok kullanımlara adapte Windows kullanımında daha fazla esneklik sunar. Hangi seçilir? İşte laboratuvar 01net.com tarafından gerçekleştirilen testlere göre anın en iyi on modellerdir.

Windows 8 ile 8.1 gelmeden önce Marjinal, hibrit PC iki yıl içinde aralıkları inşaatçılar işgal etti. Windows 10 ve hareketi hızlandırdı. Nitekim, Microsoft, en son işletim sistemi tasarlamıştır parmak uçlarınızla neredeyse tamamen kontrol edilecek. Yapıcılar ilk kimin ekran Klavyede gezinirken 360 ° döndürmek için izin menteşe üzerine monte edilir cihazları tasarlamak için, Lenovo ve Yoga gibi bir fikir geldi. Kolayca ekran ve tablet tipi kullanımına izin veren, makinenin arkasını bulundu ...

Bundan sonra, mühendislerin bereketli hayal iki dünyanın en iyisi sunmak umuduyla ayrılabilir dokunmatik ekran, yarım tablet yarım bilgisayar ile donatılmış dizüstü doğurdu. Bir bahis az ya da çok hafif model ve markalar bağlı.

Dell 12 birinci nesil XPS- Dell'den ilk XPS 12, kendi pazar arayışında bir melez iyi bir örnek ... ve onun potansiyel alıcılar

o parmağını kontrol True PC?

"4 1'de", "melez" "dönüştürülebilir", "2 in 1" ya da, tüm PC'ler iki ortak özelliğe sahip olup olmadığı. ilk onların dokunmatik ekran, navigasyon için üçüncü tekerlek. Için, bazı tuşların olmadan kullanım birkaç saat parmakları altına almak sonra, düzgün kavramak ve hızlı bir şekilde uzun metinler imkansız olduğu açıktır. Dokunmatik Bir tablette olduğu gibi, onun yarar internette sörf ya da arkadaşlarınıza fotoğraf ve video gösterdiği zaman bulur.

Bütün bu makinelere Ortak İkincisi, koşu mükemmel şekilde temel uygulamalar, Hatta bazı referanslar için aynı anda hız kesmeden.

genellikle Core i7 düşük tüketime Intel Core i3 ile donatılmıştır Ancak, büyük fotoğraf düzenleme veya video programları için, en üst seviye modellerde odaklanmak gerekir. açgözlü dönüştürülebilir bir Atom veya Core m entegre ederse, seçenekler daha sınırlıdır.

Dayanıklılık o PC'lerin değil basit raflar kalır

Son olarak, hassas sorunu çözmek özerklik. Android tablet veya iPad endişe etmeden ondan fazla saat tutmak için gelirseniz, bu genellikle sevgili, Windows melezler durum böyle değildir. Büyük ilerleme bu form faktörü başlangıcından beri yapılmış ancak birkaç tanesi bazı Ultrabooks en yönetmek.

Biz daha yüksek veya daha düşük aydınlatma şiddeti ve ağ borsalar, ya da çok az destekle, makinede gerçekleştirilen tüm farklı aktiviteler taklit çeşitli testler, davranış. Sonuç, ayrılabilir çoğunlukla taşınabilir bilgisayar contortionists daha az dayanıklıdır.

Hatta Apple dediği!

küçük "bilgisayar" in bir iPad (Hava ya da değil) ya da bir iPad Mini'yi Transform bir Bluetooth klavye ekleyerek veya entegre klavye ile kapak ile mümkün olmuştur. Ama iPad 9.7 Pro inç ve birlikte yeni iPad Pro onun cihazlarını touting iken sunulan o inkar etse Apple da ... dönüştürülebilir yolunu ödünç 10.5 inç reklamlarında bilgisayarların taklidi. Böylece, onun, Microsoft rakibi klavyesiz "Pro" Cupertino Kitap arduvaz gibi aynı zamanda kalemi olmadan. Her iki aksesuar ekstra satın almak.

Apple iPad Pro 12 inç- Apple iPad Pro 12 inç

Hayır, Mac OS burada X, ancak iOS 10, arduvaz ve marka akıllı telefonlar gibi aynı sistem. Dolayısıyla uygulama parkı App Store ile sınırlı kalır. Şüphesiz uçağın gelişi iPad kullanıcıları tamamen Pro emek gücünü değil, aynı zamanda slate içine bileşenlerin gücünü istismar izin büyük yayıncılar ve bağımsız fikirler verir.

iPad Pro sürümü rağmen, ilk 10 eksik Windows'ta 10 test etmek ve dolayısıyla PC ile karşılaştırma için ortak bir zemine sahip olmak mümkün olmadığından, konvertibl ... sadece PC kalır. Yani burada sadece makinelerin dayalı bizim Top 10 var test edilmiş tarafından bize. Ayrıca referanslar, biz üst dışarı bunları yapmak tüccarlar siteleri açıklıklı (de facto hariç her türlü Piyasa Rehberi) tarafından doğrudan satılmaz andan itibaren hatırlayın.

Son olarak, Samsung Galaxy Kitap ve Microsoft'un Surface Pro yeni sürümü şu anda Labo test ediliyor unutmayınız. önümüzdeki haftalarda taşımak nedenle muhtemel Sınıflandırma.

10. Sıkma Acer 7

Acer Spin 7 (SP714-51-M37P)LM / 01net.com- Acer Spin 7 (SP714-51-M37P)

Hibrid dizüstü olarak, Acer çok üretken olduğunu. konvertibl Spin 7 incelik ve güzel bitirir birleştirerek markanın son high-end kreasyonları, biridir. İlk başta, Spin dizüstü 13.3 inç benzeyen ve standart önlemleri almak. Ama onun yaptığı şey, tüm konfora sahip çalışmak için 14 inçlik monitörü (dokunmatik ders) sunmaktır. maalesef yeterli değil makinenin sayısız kusurları söz anlamlı dikkat testi (SP714-51-M37P) aldı. Şimdi, bazı perakendeciler de aşağıdaki belirtileri 1050 1100 euro arasında fiyatlar sonuçlandı edilir unutmayın.

Not: 5.92 / 10 | Üretici fiyatı: Euro 1400 | okumak Tam testi Acer Spin 7 (SP714-51-M37P)

9. Huawei MateBook M3

Huawei MateBook M3LM / 01net.com- Huawei MateBook M3

Huawei biz PC dünyada bulmak için kullanılan bir marka değil. Çinli üretici gerçekten iyi, Windows 10 ve fiziksel klavye ile mümkün kreasyonları olarak akıllı telefonlar için bilinir. Biz MateBook M3 test ettik merak ve ilgi karışımı ile olduğunu. az ya da çok toplarken, Galaxy S Samsung TabPro kavramı (mevcut sayısı 1), MateBook Koreli melez kadar iyi değildir. Akabinde bitirmek, onun kompakt ve kaliteli ekranı ona sıralamalar dokuzuncu ulaşmasına izin üç nokta vardır.

Not: 6/10 | Üretici fiyatı: yaklaşık 900 Euro. | okumak Huawei MateBook M3 tam testi

8. Şalter Acer Alfa 12

Acer Anahtarı Alfa 12Lionel Morillon / 01net.com- Anahtarı Acer Alfa 12

solunan bir Asus (devam eden karşılaştırmalı onbirinci) Yüzey Pro 4 hemen hemen tam kopyası, ayrıca bir katlama ayağın yanı sıra, Trafo 3 Pro gibi Anahtarı 12 Acer Alpha HP Spectre x2. Oldukça iyi çalışıyor ve ekran, klavye önemli bir eğim ile türün tüm kodları içerir komik karışım levha yazmak için Çıkarılabilir ve hatta bir kalemi (sağlanan). fiyat-performans oranı fiyatı 800 ila 700 avro arasında, son haftalarda daha da düşmüş, özellikle de bu makinenin en önemli avantajlarından biri olmaya devam etmektedir.

Not: 6.1 / 10 | Üretici fiyatı: 1000 Euro | okumak Acer Switch tam yorumu Alfa 12

7. Toshiba Satellite Radius 12

Toshiba Satellite Radius 12LM / 01net.com- Toshiba Satellite yarıçapı 12 (P20W-Cı-104)

Bu bizim Top bir gazi! 2016 yılında erken Çıkış, güzel ve ince Radius 12 Toshiba Avrupa topraklarında Japon markanın PC üst tüketici aralığının son temsilcilerinden biridir. Unutmayın, Toshiba ülkemizde tüm PC etkinliği (tüketici) durdurdu ama Radius fazla çıkışından sonra bir yıldan, ticari olarak bulunabilen olmaya devam ediyor. Yapılandırma bizim sıralamasında serbest bırakılması için, azar azar onu kendisine oyun oynadığını sona ve itmek ne bir zerre, değişmedi.

Bu iyi 10 makinelerinin büyük çoğunluğu gibi bir dönüştürülebilir tablet yarı yarıya bilgisayardır. Onun ekran 12.5 inç, sıralamada en iyileri arasında, görüntü veya renk bozulma olmadan video ve resimleri keyfi için ideal gerçekten çok iyi. Sadece endişe, mobil makinalar için şike, dayanıklılık fiyatı oldukça değildir.

Not: 6.36 / 10 | üretici Fiyat : | 899 Euro itibaren (daha iyi bir fiyat bulun) okumak Toshiba Satellite tam yorumu yarıçapı 12

6. Sıkma Acer 5

Acer Spin 5 (SP513-51-32S1)LM / 01net.com- Acer Spin 5 (SP513-51-32S1)

Spin 7 (En sayısının 10) bir üst yapılandırma, arkadan aydınlatmalı klavye ve gerçekten varil fiyatı: Kağıt üzerinde Spin 5 bir karton yapmak için her şeye sahiptir. Pratikte bu bizim açlığa azdır. Kuşkusuz, birim bittikten, geniş bağlantı sunar ve dayanıklılık ortalamasını sağlar. Ama kullanıcı deneyimi üstte her zaman değil ve bazı teknik elemanlar bizi ikna değil. Çekirdek i3-6100U Core i3-6006U yol verir, ancak daha sonra: Test yapılandırması (SP513-51-32S1) artık SP513-51-33RB kod adını taşımaktadır ve onun yenilenen işlemci görür unutmayın daha az etkili (daha önce karşı downclocké 1.7 GHz 2.3 GHz).

Not: 6.7 / 10 | Üretici fiyatı: 600 Euro | okumak Acer 5 Spin dolu yorumu

5. Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4LM / 01net.com- Pro Microsoft Surface 4

Microsoft Surface Pro tableti 4 ikinci tecrübeli bu ilk 10 temsil eder: Yarışma hala yakalamak için mücadele ediyor. Yeni sürüm Haziran ortasında beri mevcut olmuştur rağmen, Microsoft, bu özel modelini pazarlamak devam ediyor. Bizim rütbe görevden almak için hiçbir sebep yoktur!
Onun 12.3 inç küçük boyutlu ve ancak ona podyumu sağlamaz onun ekranın kaliteli! donanım masaüstü yazılımı daha çalıştırmak için iyi bir işlemci ve yeterli RAM etrafında dayanır. Ne yazık ki, onun özerklik bu fiyatın bir kamera için tatmin edici değildir. klavye her zaman bir seçenek olduğunu cabası. Yani adına layık bir ultra taşınabilir melez için Yüzey Pro 4'ün fiyatı 150 Euro ekleyin. Model alınan Test geçen yıl son zamanlarda 1450 1350 avroya fiyatı düşüş meydana geldi.

Genel değerlendirme: 6.85 / 10 | Üretici fiyatı: | - € 999 den klavye için + € 150 test modeli için € 1350 (daha iyi bir fiyat bulun) okumak Microsoft Surface Pro 4'ün test

4. Microsoft "Yeni" Yaşayan Kitabı

Microsoft Surface Kitap- Microsoft Surface Kitap

Living Kitabı Basım 2017, Microsoft, Temmuz ayı sıralamasında biri yeni giren! Ve bir nesil sürer. Özellikle formu değişmez. Makine kimin ekran klavyesinden ayıran, Windows tabletin 10 ultra güçlü dönüşme bir konvertibl ultra taşınabilir bilgisayar, kalır.
Burada test edilen makine versiyonu daha lüks halen satışı ve büyük bir bedel haklı olduğunu Microsoft 2016 klavyede bulunan ham bir grafik gücü karşılaştırıldığında donanım konfigürasyonu taşımak için de yapmış olduğu yükselişi, SSD miktarı, (1 TB 512 GB) karşı iki katına çıktı. Daha güçlü ama daha az hasta? Hatta Değil! Otonomi ortalama bir saatten fazla büyür.

not 7.47 / 10 | üretici Fiyat : 1650 Euro (. 3650 Euro test config) Gönderen | okumak Test alanı Kitap 2017 Microsoft

3. HP Spectre X360 13 (13 w000nf)

HP Spectre X360 13 (13 w000nf)LM / 01net.com- HP Spectre X360 13 (13 w000nf)

HP üst formdadır. Zor bunun gibi test onun son taylar biri bizim üst 10. Ancak, önceki sürümlere kıyasla Spectre 13 X360 pek değişen üçüncü sıralarda gelir. Onun 13,3 inç dokunmatik ekranı korur - artık neredeyse yan kenarları olmayan - özel menteşeler üzerine monte. Onlar 360 ° mil üzerinde dönüşünü ve "tablet modunu" girmek için makinenin arkasındaki takip etme fırsatı tanır. Yumuşak yüzeye dokunmatik yüzey ve "sert tık" tablosunu kirletmek değil geldiyse kullanım kolaylığı mükemmel olabilirdi. Altta, yeni Intel tabanlı platformu Kaby Gölü işlemcilerin ve özellikle çok kalıcı pil ile kabul edilmesi ile değiştirmek yoktur.

Not: 7.91 / 10 | Fiyatı: 850 Euro (. 1300 Euro test config) den | okumak HP Spectre 13 X360 dolu yorumu

2. XPS 13 2-in-1

XPS 13 2-in-1LM / 01net.com- XPS 13 2-in-1

Dell gelen ilk çeyreğinde 2017 arasında değişir, zaman (XPS 13) olan en iyi 10 ultra hibrid sapma ikinci aşamasında kalır 2-in-1 XPS 13, bilgisayar yeterlidir iyi büyük ağabeylerinin (klavye, dokunmatik yüzey ve dokunmatik ekranın tepki) ve yapı malzemelerinden ergonomik gelir. Ama dönüştürülebilir durum bazı ayarlamalar bileşen tarafı yapmak için onu zorladı. Hiçbir şey çok kötü ancak! Yapılandırma sürekli 9 saat ufak bir endişe ve bu olmadan uygulamalar ve günlük yazılımı çalıştırmak için yönetir. Resim veya video işleme suit olan kullanıcılar ciddi bileşenlerini test edebilir ve bunların hesabını bulmuyorum.

Not: 7.94 / 10 | Üretici fiyatı: 1400 Euro (. 1600 Euro test config) den | okumak Dell dolu yorum XPS 13 2'si 1

1. Samsung Galaxy S TabPro (12"Wi-Fi)

Samsung Galaxy S TabPro (12

Samsung Galaxy S TabPro bizim sıralamasında zirvedeki yerini tekeline devam ediyor. Ama bu Galaxy Kitap ile değiştirilecektir mahkum olarak hayat sonudur. Eğer ilgileniyorsanız, çatlak beklemeyin, siyah modelleri nadirdir, beyaz yine yazının yazıldığı bazı sitelerde mevcuttur.

Bize inanın, biz daha sık görmek istiyorum bir melez. Bu cihaz, bu üst diğer makinelere kıyasla çok küçük olduğu için biz, gözlerindeki koymak güç değildir. Hayır, ilk gerçek gücü teknik olarak bu toplama sırasında utanç tüm diğer cihazları yapar 12 inç (2160 1440 piksel), onun Super AMOLED ekranıdır. Diğer bir avantajı da özerklik! Biz video oynatma neredeyse 10 saat ölçülmüştür. Birkaç ay için 1000 800 avro arasında düşmüştü - - Sonunda, sonunda nokta Tab S bedeli hariç olmak üzere sürücü CDiscount 500 avro düzeyine bu satış dönemdir. Diğer şirketler etrafında 750-800 Euro satmaya devam.

Not: 8.21 / 10 | üretici Fiyat 800 € (daha iyi bir fiyat bulun) | Samsung Galaxy S TabPro tam inceleme (12, Wi-Fi '') oku

Nisan 2017 yılında Top 10 Sıralamalar hibrit PC

1. Samsung Galaxy S TabPro (12"Wi-Fi)
2. XPS 13 2-in-1
3. HP Spectre 13 X360
4. Microsoft Surface Kitabı
5. Microsoft Surface Pro 4

6. Sıkma Acer 5
7. Toshiba Satellite Radius 12
8. Şalter Acer Alfa 12
9. Huawei MateBook M3
10. Sıkma Acer 7

reklâm

Fiyatları

code-promo.01net.com

01net ile özel Enjoy

Kuponlar Darty - İndirimler Marketplace - Grosbill Fiyatları