Top 10: En iyi geniş formatlı tabletler (2017 Ağustos)


Büyük raflar yerine ev kullanımı için tasarlanmıştır ve maksimum konfor sunmak zorundadır. İyi bir ekran, iyi yönlülük ve iyi pil ömrü en önemli kriterdir. İşte laboratuvar tarafından test edilen ilk 10 modellerdir ...

10 inç çapında büyük ekran boyutları ile donatılmış tablet, en popülerdir. Ve onlar kullanımı ve çok yönlülük en iyi konfor sunar olanlardır çünkü. 8.9 12.9 inç, onlar küçük dizüstü bilgisayarlar ile benzer daha büyük ekran alanı için sağlarlar. web tarama, video oynatma ve her türlü hızlı bilgi: bunlar hafif olduğu için de, çoğu kullanıcılar genellikle en yaygın kullanımlar için arduvazlara lehine bunları ihmal var olması şaşırtıcı değildir

ayrıntılar üzerinde keskin bir gözünüz

Bu ekran kalitesi olması da gereklidir. geniş formatlı tablet nedenle biz her fiyata bulmak, ancak bu tür ekranlar TN ile daha ucuz modellerin panelleri IPS büyük oranda kadar iyi dikkat, lejyon vardır. Görme dar açılar, kötü aydınlatma, yumuşak renkler ekran çözünürlüğü gelince, en azından bahis ile 1280 720 piksel veya 1920 tarihinde ...: gündelik kullanım karşılaştığında Bu ekranlar hayal kırıklığı bir çok üretmek 1080 piksel.

ve bir çırpıda Eve en iyi tabletler (... ya da Mac) bile hızlı PC için, sadece hemen rakipsiz zaman dönecektir. Bunu yapmak için, onların tüketim yeterince iki günde şarj etmek zorunda kalmamak için optimize edilmelidir.

en azından daha az yoğun görevler için, daha önce ev PC gibi evin merkezinde, geniş formatlı tablet olarak çok yönlü olmalıdır. HD video oynatma, bazı video oyunları, çoklu görev, kamera veya bellek kartından aktarma fotoğraf, video çıkışı Devamı ... o yapar, o kadar iyi.

olumlu bu ilk 10 içinde yer anın en iyi tabletler cevap Birçok kriterleri.

10. Huawei MediaPad 10.0 m2

en iyi fiyata satın

son tableti tarihli üreticisi Huawei bir başarıdır. Onun güzel 10 inç ekran hiçbir şey dikkat çekici özerklik cezalandırmaktadır yapar. Bir dizi fiyatı ile, fanlar çizmek için bir kalemle içeren bir prim gibi çeşitli versiyonları, geliyor.

Ekran Boyutu : 10.10 "(25.65 cm) | fiyat : 349 499 avro itibaren
Huawei MediaPad 10.0 M2 Yorumun tamamını

9. Samsung Galaxy S TabPro

en iyi fiyata satın

Samsung Android tablet sunmak alışık olsa da, üretici bu modeli burkulan 12 inç Yarım, yarım dizüstü bilgisayar, Galaxy S kullanıcılarına her iki dünyanın en iyisini sunmak TabPro vardır 10. Windows tableti o onlar seyahat veya evde kullanılacak istiyoruz.
Klavye standart geliyor Biz onun Super AMOLED ekranın kalitesini, aşırı incelik ve konfor seviyorum. Dayanıklılık ayrıca mükemmel kanıtlıyor. fiyat için, ancak, biz arkadan aydınlatmalı klavyenin eksikliği, bizim tatmak için menteşe çok yumuşak manyetik plastik ve RAM eksikliği pişman.

Ekran boyutu: 12 "(30,48 cm) | Fiyatı: 800 Euro
Samsung Galaxy S TabPro tam incelemeyi okuyun

8. Sony Xperia Tablet Z4

- Xperia Z4 Tablet 4G

En yeni Sony su geçirmez tablet, ince tasarımı ve hafifliği (393 g 6 mm), etkileyici ve mükemmel performans render onun ekran ile etkileyicidir. Güçlü, hızlı ve kalıcı ziyade, kullanımı neredeyse mükemmel kanıtlıyor. Tek Wi-Fi ya da Wi-Fi 4G: Sony Xperia Z4 Tablet iki sürümü reddeder. Kablosuz klavye biraz pahalı ... ayrıca 150 Euro için bir seçenek olarak kullanılabilir.

Ekran boyutu: 10.1 "(25.65 cm) | Fiyatı: 599 € 'dan
Sony Xperia Tablet Z4 Yorumun tamamını

7. Google Piksel C

en iyi fiyata satın

Üreticinin üst modeli an en iyi tabletler arasında yer almayı başardı. yedek güç ve mükemmel pil ömrü güzel bir görüntü sayesinde. (Ayrı satılır) Çıkarılabilir klavyesi rağmen, sorun yarışan, ancak gerçek bir laptop sahip olacaktır. 32GB versiyonu artık mevcuttur ve 64 GB modeli tercih edecektir.

Ekran Boyutu 10.20 "(25.90 cm) | fiyat : 605 €
Google Piksel C Yorumun tamamını

2017 yılında 6. Apple iPad

elma- 2017 yılında iPaden iyi fiyata satın

2017 IPad bir devrim değildir, ancak tam olarak iyi ayarlanmış fiyat ile onun rolü giriş seviyesi tabletin içine. Depolama modeli sunan 32GB için 409 avrodan Satılan, bu nedenle bu iPad uygun fiyatlı bir fiyata, her zaman rahat ve nadiren egale Elma tabletlerinin deneyiminin kalitesini sunar. Yeterince özerklik ve sörf gücü ile donatılmış bir tablet isteyen herkese tavsiye değil bu nedenle Zor, film izlemek ve oyun onun posta okuma ...

Ekran boyutu: 9.7 "(24.63 cm) | Fiyatı: 669 €
2017 yılında Apple iPad Yorumun tamamını

5. Apple iPad 9.7 inç Pro

elma- iPad Pro 9.7en iyi fiyata satın

iPad Pro, bu yeni nesil ile, klasik 9.7 inç ekran, Apple iki hedefi vardır. Zaten bir iPad veya diğer tablet ve isteyenler güncellemek ve o eski PC'ler ... Bu model, biraz desteklenen çoklu görevi koşullarında PC verimlilik ile aynı çalışmazsa o Apple iyi tablet biri olarak her durumda söylüyor. Bu model hala bazı sitelerde satılan ancak sürüm 10.5 inç ile değiştirilecektir.

Ekran boyutu: 9.7 "(24.64 cm) | Fiyatı: 695 avrodan
Apple iPad Pro 9.7 Yorumun tamamını

4. Samsung Galaxy Tab S2 9.7

- Samsung Galaxy Tab S2 9.7en iyi fiyata satın

Samsung, en azından teknik olarak, tablet pazarında baskın kalır, en yeni Galaxy Tab 9.7 inç S2 formatına teşekkürler. Bu tablet nihayet ekran oranı 4 benimser: iPad için 3 çok rahat olup, tasarımı neredeyse aynıdır. Onun AMOLED ekranı güç-özerklik raporu gibi, türün en iyisidir.

Ekran Boyutu 9.7 "(24.64 cm) | fiyat : 449 TL den
Samsung Galaxy Tab S2 9.7 tam incelemeyi okuyun

3. Apple iPad Pro 12.9 inç

- Apple iPad Proen iyi fiyata satın

İlk büyük ekran Apple tablet bir başarıdır: 13 inç ekran herhangi bir oyun, film ya komik okuma büyütür. Ancak daha taşınabilir bilgisayar gibi vaktinde hizmet edebilir klavye olarak kullanımı hakkında saklıdır kalır.

Ekran Boyutu : 12.90 "(30.48 cm) | fiyat : 909 Euro Gönderen
Apple iPad Pro Yorumun tamamını

2. Samsung Galaxy S3

Samsung- Galaxy Tab S3en iyi fiyata satın

Samsung onun dayanıklılığını zarar vermeden, onun Galaxy Tab tabletin S3 iyi gücü ve mükemmel ekranı sağlar sinek yapar. Önemli ölçüde daha pahalı Tab S2 modelinde daha (maalesef fonksiyonları S Pen dışında pek getirmez), 679 Avro fiyat iPad Pro ile rekabet kalır. S3 fiyatı, aslında, kalem ve çizim fonksiyonları Elma Tablet bir seçenek olarak kullanılabilir kalem Elma Kalem, olmadan satılmaktadır içerir iken.

Ekran boyutu: 9.7 "(24.63 cm) | Fiyatı: 679 €
Samsung Galaxy S3 tam incelemeyi okuyun

1. Apple iPad Pro 10.5 inç

Apple iPad Pro 10.5elma- iPad Pro 10.5en iyi fiyata satın

giderek daha çekici bir ekran ile bir güç sürekli yükselen ve özerklik giderek daha önemli, bu iPad Pro aslında bir şok tablettir. Ancak, gerçekten tüm kullanımlar için bir PC yerine edip iOS 11'in son halini verecek ne olduğunu görmek için beklemek zorunda kalacak. fiyat öksürük yapmaz Ama eğer, gerçekten dalma almak ve şu anda en iyi kompakt iPad satın caydırmak ne olabileceğini görmüyorum.

Ekran boyutu: 10.5 "(26.67 cm) | Fiyatı: 739 € 'dan
iPad Pro 10.5 inç Yorumun tamamını

Bir önceki sıralaması (2017 Mayıs)

1. Samsung Galaxy S3
12.9 2. Apple iPad Pro
3. Samsung Galaxy Tab S2 9.7
9.7 4. Apple iPad Pro
2017 yılında 5. Apple iPad
6. Google Piksel C
7. Xperia Z4 Tablet
8. Amazon Fire HDX 8.9
9. Samsung Galaxy S TabPro
10. Huawei MediaPad 10.0 m2

reklâm

Fiyatları

code-promo.01net.com

01net ile özel Enjoy

Kuponlar Darty - Sosh kodları - İndirimler Sarenza