iPhone X: Yüz Kimliği sistemi zaten hacklenmiş


iPhone X uzun sürmeyeceğini 3D yüz tanıma teknolojisi. Bir Vietnam güvenlik şirketi onu aldatmak başarmıştır. bunun için bir çok geleneksel yöntemi kullanarak.

Yüz kimliği zaten hacklenmiş. iPhone X sistemini kilidini 3D yüz tanıma Vietnam toplum BKAV güvenliği konusunda uzmanlaşmış tarafından engellendi oldu. Onun blog ve bir YouTube videosuna bir gönderme olarak, takımın mühendislerden biri nasıl yaptıklarını açıklıyor.

Bu BKAV için özetle gösteri için kullanılan iPhone X kayıtlı yüzü yeniden oluşturur. Gözleri ve ağzı ve bu kullanıcıya dayalı bir burun silikon iki boyutta Baskılı görüntüleri üç boyutlu olarak tek maske yapıştırılmıştır. Neredeyse kötü sistemi daha sizin gibi her şeyden daha göründüğünü aldatmasın inanmak zor.

Güvenli Enclave hala sorgulanmaz

süreç Dokunmatik Kimliğin iPhone 5s aldatmak Eylül 2013 yılında Kaos Bilgisayar Kulübü tarafından kullanılana garip benzer. Hackerlar sadece parmak izi dökme vardı ve Apple akıllı telefon sensörünü yapıştırılmış almıştı.

Yani bu ceza edilir burada Güvenli Enclave şifreleme değil, bozulmamış kalır. Dokunmatik Kimlik daha güvenli olarak iPhone açılış X sunumu sırasında açıklandı olsa Ancak Face ID gerçek güvenilirlik sorunu, bir, isteyebilir.