Top 10: En iyi high-end akıllı telefonlar


Olsun ya phablet ultracompact boyutu, üst seviye akıllı telefonlar, en son teknolojiye sahip ve en iyi performansı sunar. İşte laboratuar 01net.com tarafından test iyi on modellerdir ...

Bu sıralamada, Samsung ilk 5'te, onun Galaxy Note 8 ve S8, yakından Galaxy S7 geçmiş modellerin yılın ardından, önemli bir yer işgal eder. Huawei'nin P10 ve podyum kadar çıkıyor 10 Pro, özellikle onun Mate sol değildir. Bu behemoths Arasında telefon OnePlus 5T, LG G6 veya Sony Xperia XZ-1 kompakt gibi bazı Nuggets kayıyor. arkasında nedeniyle perfectible özerklik Biraz iPhone ve iPhone X 8 Artı piyasadaki en iyi cihazlar arasında yer alıyor.

öncelikle bizim testlerde analizimiz modeli tarafından ödüllendirilir özerklik olduğunu İçin: İyi bir akıllı telefon gün veya hatta ertesi gün bitmeden şarj etmek zorunda kalmadan kullanılabilir olmalıdır. Genellikle mükemmel genel performansı rağmen, iPhone zayıflatmaktadır bu noktadır.

Neden bir üst uç akıllı telefon satın alıyor?

200 Euro, sürekli geliştirilmiş performans ve tutarlı 4G daha az akıllı telefon pazarında düşük maliyetle bulunur. Öyleyse neden high-end için üçlü veya daha fazla ödeme? satan modellerinin büyük ekranlar ve daha iyi değil, aynı zamanda gerçek bir yönlülüğü ile sık sık ultra sofistike tasarımı ile hem ayırt edilir diye. Çok güçlü, özellikle 3D oyun, resim ve videoyu excel.

Sanat ekipmanları, son teknoloji

üst seviye akıllı telefonlar son teknolojik gelişmeler ve hatta en son sürücüleri ve sistemin son sürümünü sahiptir. Onların piller gün ötesinde mobil dayanıklılık veren genellikle yüksek kapasiteli vardır. üreticileri tarafından tercih işlemciler En son arasındadır. Resimde kalitesi - Düşük ışıkta bile - artmaya devam ediyor. örneğin bizim seçim filme modellerin büyük çoğunluğu, "4K" (3840 x 2160 piksel).

Ayrıca Oku:
- Anket: 200 avronun altında akıllı telefonlar
- Anket: 200 ve 500 Euro akıllı
- Anket: üst seviye akıllı telefon

10. 8 Daha iPhone

8 Daha fazla iPhone01net.com- 8 Daha fazla iPhoneen iyi fiyata satın

iPhone X gölgesinde, fazla iPhone 8, 2014 yılında bir tasarım kalma ile içerik olmalıdır Oysa birçok yenilik vardır: Bir çip A11 Biyonik overkill, daha güçlü bir kamera ve çeker bir LCD paneli Bu teknolojinin en iyi. Hatta etkisi olmadan "vay", bu iPhone güvenli bir bahistir.

Genel değerlendirme: 8,59 / 10 | Üretici fiyatı: 919 € 'dan | iPhone 8 Daha tam incelemeyi okuyun

9. X Iphone

Kompakt gövdesinde, Apple son amiral gemisi mükemmel ve büyük ekran kenarlıksız formatını 18 sunar: 9'dur. Ultra güçlü iPhone X ayrıca Dokunmatik ID sistemini değiştirir yeni yüz tanıma sistemi Face ID ile ayırt edilir.

Genel değerlendirme: 8.70 / 10 | Üretici fiyatı: 1159 € 'dan | Apple iPhone X testi Oku

8. Xperia XZ-1 Kompakt

Daha uygun fiyatlı ve daha az hacimli XZ-1 yerine, Sony Xperia XZ-1 kompakt karşılamak için birçok varlıkları vardır: güçlü Snapdragon işlemci 835, mükemmel görüntü kalitesini ve Android Oreo dayalı bir bindirme. Aynı zamanda daha iyi yapar, uzun pil ömrü sunuyor.

Genel değerlendirme: 8.74 / 10 | Üretici fiyatı: 599 € | testi Sony Xperia XZ-1 kompakt Oku

7. Huawei P10 / P10 fazlası

Huawei P10 Daha01net.com- Huawei P10 Dahaen iyi fiyata satın

yeni amiral gemisi ile Huawei ekranın olmadan kenarları yokluğuna rağmen yeni bir görünüm ve o sahiptir. Makine çekici tasarımı, genel performansını ve monokrom sensör (renk sensörünün takviye) hala etkili ve özgün ile etkileyicidir.

Genel değerlendirme: 8.83 / 10 | Fiyat üretici: 599 € 'dan | Huawei P10 ve P10 Daha Yorumun tamamını

6. Samsung Galaxy S7 / S7 Kenar

01net.com- Samsung Galaxy S7en iyi fiyata satın

bir microSD kartın arkasını katılır dahil - - Galaxy S6 majör Bu güncelleştirme, ana hataları düzeltir ve ayrıca bu tür ergonomi, güç olarak ve tüm özerklik yukarıda bazı noktaları geliştirir. Yeni S8 için bütçeye sahip olmayanlar için iyi bir seçim.

Genel değerlendirme: 9.12 / 10 | Üretici fiyatı: 599 € 'dan | Samsung Galaxy Galaxy S7, S7 Edge'in Yorumun tamamını

5. LG G6

LG G601net.com- LG G6en iyi fiyata satın

LG bir hayal kırıklığı G5 sonra, yeni G6 ile sert geri gelir. Onun güzel ekranında, onun tatmin edici dayanıklılık değil aynı zamanda onun beceri resim, güzel blöf ile ayırt edilir. Tercih örneğin, bir geniş açı objektif ile ikinci sensörün varlığı.

Genel değerlendirme: 9.13 / 10 | Üretici fiyatı: 749 € | LG G6 Yorumun tamamını

4. Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 801net.com- Samsung Galaxy Note 8en iyi fiyata satın

Not 7'nin aksilikler sonra Samsung Galaxy Note beklentileri 8 yaşamları ile birlikte gelir. Akıllı telefon odak dikey moda adanmış ve onun S Pen ile bir çift kamera modülü tarafından S8 ve S8 Üzeri ayrılıyor. İki model yay serbest olarak, Not 8 Exynos 8895 işlemci ve kenar ekranına büyük avantajına sahiptir.

Genel değerlendirme: 9.16 / 10 | Üretici fiyatı: 1009 € 'dan | Samsung Galaxy Note 8'in tüm incelemeyi okuyun

10 3. Huawei Mate Pro

en iyi fiyata satın

9 ve son derece ince ekran kenarları: bu güzel akıllı telefon ile, Huawei formatında 18 ilk modeli vardır. Ayrıca bu yeni kitap Mate en iyi ve makul bir fiyata rekabet etmesine izin performansları.

Genel değerlendirme: 9.32 / 10 | Fiyat üretici: 799 € | Huawei Mate 10 Yorumun tamamını

2. OnePlus 5T

OnePlus 501net.com- OnePlus 5en iyi fiyata satın

Güçlü, kalıcı, şimdi kenarına bir OLED ekran kenarı ile donatılmış ve oyun resmin dışında çekerek, yeni OnePlus 5T bir başarıdır. selefinden daha kompakt olarak, cazip fiyat korur. Bu high-end pazardaki en iyi değeri yoktur. 8 GB RAM ve depolama 128 GB yararlanarak bir versiyon 559 Euro mevcut olduğuna dikkat edin.

Genel değerlendirme: 9.44 / 10 | Üretici fiyatı: 499 € 'dan | 5T OnePlus tam testini Oku

1. Samsung Galaxy S8 / S8 Daha

Samsung Galaxy S801net.com- Samsung Galaxy S8en iyi fiyata satın

Samsung'un yeni amiral gemisi performansı gibi tasarım açısından hem bir başarıdır. Biz güzel kenarları olmayan ekran, görüntü kalitesi, gücünü ve bozulmaya karşı dayanıklı olup seviyorum. Dolayısıyla her iki sürümleri için yüksek fiyat.

Genel değerlendirme: 9.68 / 10 | Üretici fiyatı: 809 € 'dan | Samsung Galaxy ve Galaxy S8 S8 Daha tam incelemeyi okuyun

{: # E40613 önemli! Rengini;} Bir #serviceshover: Bir #services {color: # 6b6a6a önemli;}01net hizmetleri

Geri Dönüşüm akıllı telefon

ekonomik çözüm haline gelir ekolojik bir jest! senin Samsung Geri Dönüşüm -iPhone -Sony Xperia -Nokia Lumia