İndir: ilk on yazılım ve haftanın uygulamalar


Yazma yeni yazılım uygulamaları ve güncellemeleri haftalık yelpazesi sunar. 10 Kasım 2017 sürümü için programı: Opera, Dosyalar Go, Teddy, PES 2018 alın ...

1. Opera

opera, Norveçli firma Opera Software web tarayıcısı bir güncelleme sahiptir ve şimdi sürümünde 49. Bu birçok iyileştirmeler tarayıcı içinde zaten mevcut ve kullanıcı deneyimi basitleştirilmesi daha iyi biraz fonksiyonlarını yenilemek açar diğer fonksiyonlar.

Anlık, takım entegre ekran görüntüleri adanmış opera, Şimdi yakalamak paylaşımına önce özelleştirmek için bir düzenleme aracı entegre ederek daha fazla olanak sunuyor. Artık, av unsurunu vurgulamak için oklara eklemek görünmesini istemediğiniz bilgileri bulanıklık ve daha da iyisi, bir özçekim'i ve çıkartmalar ekleyebilir.

Ellerini koyarsanız kirli, çay bardağı değil Opera 49 favori siteleri gruplandırılmış bulunduğu sayfa "Hızlı Bağlantılar" sağ üstünde hızlı bir erişim düğmesi tarafından aşılama temel ayarlamalar erişim kolaylaştırır. Böylece, reklam engelleyici, temalar ve duvar kağıtları erişim parmaklarınızın ucunda.

Tarayıcının bu yeni versiyonu da VR destek videoları sahiptir. Oculus Rift ve HTC Vive mutlu sahipleri şimdi bu yana, YouTube, Facebook, Vimeo ve başkalarına sanal gerçeklik videolarla dolu yararlanabilir opera.

Bir başka yeni Opera 49 artık otomatik Web sitelerinde yayınlanan birimleri ve para birimlerini dönüştürmek bilir. yararlanmak için, sadece görüntü otomatik bir araç ipucu olarak bölgenizde yerinde birimine dönüştürülen olmadığını görmek için bir değeri vurgulayın. Son olarak, yeni bir mesaj mevcutların yanında görünen: Facebook Messenger, WhatsApp ve Sinyal ek olarak, VK, aynı adı Rus sosyal ağ ile ilişkili mesaj kullan artık mümkün.

Windows için Opera İndir (Ücretsiz)
Mac için Opera İndir (Ücretsiz)
Linux için Opera İndir (Ücretsiz)

2. LibreOffice

ofis paketi LibreOffice istikrarlı dalı 5.4 üncü güvenlik güncelleştirmesini alın. Özetle LibreOffice Microsoft Office gibi ücretli profesyonel suit bulunabilir olanlara benzer araçlar entegre ücretsiz ve ücretsiz ofis paketidir.

böylece, LibreOffice bir kelime işlemci (Yazar), bir tablo düzenleyicisi (hesaplanan), bir sunum aracı (etkilemek), bir çekme programı (Çizim), bir matematiksel formül düzenleyicisi (Math), bir veri tabanı yöneticisi sunar veri (temel) ve bir diyagram modülü.

Windows için LibreOffice'i indirin (Ücretsiz)
Mac için LibreOffice'i indirin (Ücretsiz)
Linux için LibreOffice'i indirin 32 bit (Ücretsiz)
Windows için LibreOffice'i indirin 64 bit (Ücretsiz)

3. Git Dosyalar

Google şu anda yeni bir uygulama yönetimi ve dosya paylaşımını geliştirmektedir. Dosyalar git, Uygulama aynı yüklü sadece 6 MB kaplar - - o hafif bir dosya yöneticisi olarak ise, kızın adı cihazınızın depolama alanını ve performansını optimize edebilirsiniz.

Uygulama smartphone'unuzun depolama izlenmesinden sorumlu olan ve mümkün olduğunda boş alan sunuyor. Buraya ulaşmak için Dosyalar git Gereksiz dosyaları ve diğer eskimiş verileri gereksiz yere değerli depolama alanı işgal kaldırmak öneriyoruz: önbellek uygulamaları, ortam dosyaları WhatsApp alınan, indirilen dosyalar, çift dosyaları, vb Dosyalar git Ayrıca nadiren cihazınızın hızını sürdürmek için kullandıkları uygulamaları kaldırmak için önermektedir.

Dosyalar git Daha hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için onları türüne göre sınıflandırarak dosyalarınızı yönetmek yapar. Son olarak, uygulama kolayca bir Internet bağlantısı aşarak üçüncü bir şahıs ile herhangi bir dosyayı paylaşmak için yeteneği sağlar. Tamamen güvenli dosya transferi o havadan yardım iOS'ta neler yapabileceğini olarak iki cihaz değişimi verisi, doğrudan transferini gerçekleştirmek için coğrafi olarak yakın olmasını gerektirir.

(Apk) Android için FilesGo indirin (Ücretsiz)

4. Avast

avast sadece kendi virüs koruma yazılımının güncellemesini tamamladı. 2318/08/17, sürümünde bu yeni sürümü geçtiavast esasen böcek ve önceki sürümün kararsızlıkları giderir. Program sürüm notları, geliştiriciler onlar yazılımın güncelleme sırasında güvenlik duvarı kurallarını kaldırıldı sorunu düzelttikten söylüyorlar.

pasif modu ile de sorunlar zamanlanmış taramalar tekrarlamak arzusu olarak, çözüme kavuşturuldu. Son olarak, yenileme fırsatı içindir avast Giden posta ile Gmail imzasıyla kullanıcıları tarafından karşılaşılan hata 007 sorun ile ilgili durumu düzeltmek için.

Windows için Avast Free Antivirus İndir (Ücretsiz)
Windows için Avast Pro Antivirus (Gösterim)
Windows için Avast Internet Security İndir (Gösterim)
Windows için Avast Premier İndir (Gösterim)

5. Memu Android Emülatörü

adı açıkça ortaya koyduğu gibi, Memu Android Emülatörü Bilgisayarınızdaki Android keyfini bir emülatör. En güçlü şüphesiz çeşitli Android çekirdeği destekleyen yeteneğidir. Memu Android Emülatörü Jellybean, KitKat'ta ve Lollipop: gerçekten de Android birden çok örneğini kullanmak önermektedir. Program bakılmaksızın yapılandırma, modern cihazlarda layık bir performans sunar ve çoğu PC'lerde kurulabilir.

Son güncelleme Memu Android Emülatörü Android Lollipop, Wi-Fi ağına, DNS sunucuları ve MAC adresi ve daha LOL MOBA oyunları için modunu etkinleştirmek yeteneği adını değiştirmek için yeteneği 32 bit sürümü için destek açtı. Bu güncelleme için bir fırsattır Memu Android Emülatörü CM Dosya Yöneticisi lehine ES Dosya Gezgini Dosya Yöneticisi terk etmek. Geri kalanı için, geliştiriciler yazılımın önceki sürümünde çeşitli konusu düzeltme hataları yaptılar.

Windows için Android Memu Emulator İndir (Ücretsiz)

6. PlayStation App

Sony bu hafta uygulamanın büyük bir revizyon açıkladı PlayStation App Android ve iOS'da. de grafiksel açıdan bakıldığında, PlayStation App sezgi odaklanan bir aerodinamik tasarıma sahip, güzel bir yeniden tasarımı sunacak. arayüzünün altındaki afiş çevrimiçi arkadaş listesinde, bildirim modülü ve PlayStation topluluğu yayınlardan tel gibi farklı kategoriler arasında gezinmeyi kolaylaştırır.

PlayStation App Ekranın alt kısmında aynı yerde düğmesini uygulamanın en önemli özellikleri,. Tek dokunuşla, siz, indirme uzaktan PS Store'u keşfetmek yönetmek PlayStation haber yayınına erişmek.

Sony bu son sürümünü alır PlayStation App ile kendi başına bir uygulama haline ikinci ekran seçeneği ayıklamak için PS4 İkinci Ekran. Android, iPhone ve iPad üzerinde kullanılabilir, şimdi eski bağımsız modül geniş kapsamlı olarak PS4 kontrol etme yeteneği sağlar. Sen, konsolun menüsünde gezinmek klavyede metin girmek ve hatta bu tür haritalar, radarlar veya stok olarak oynamak bazı ek bilgiler de izlenebiliyor.

Android için PlayStation Uygulamasını indirin (Ücretsiz)
iPhone / iPad için PlayStation Uygulamasını indirin (Ücretsiz)
Android için PS4 İkinci Ekran İndir (Ücretsiz)
iPhone / iPad için PS4 İkinci Ekran İndir (Ücretsiz)

7. YesWeGreen

YesWeGreen "yeşil şehir rehberi" olarak kendini göstermektedir. işbirlikçi hizmet platformu müşterilerin sürdürülebilir ve kapsayıcı bir yaşam tarzına doğru onları yönlendirmek için tüketmek şeklini değiştirmek yardımcı olur. Bu amaçla, yerel ve ekolojik geçiş yapan bazen gizli bilinen adresleri, bazen keşfetmek. Restoranlar, mağazalar, yerleri, yürüyüş seçim zengindir.

YesWeGreen mutfak ve yaratıcı atölyeler keşfetmek için kullanıcılarına sunarak lambda adres defterinden göze çarpıyor. Biz ekonomik ve çevre dostu tüketim diğer formları, olduğu gösteri ikna, pişirme, el sanatları kurtarmak geri dönüşüm için öğrenirler.

Yine kararlı yaklaşım ve çevre dostu içinde, YesWeGreen Düzenli toplum için atölye ve onların yaşam tarzını değiştirmek isteyen herkes organize etmek ilgilenir.

Online YesWeGreen kullanın (Ücretsiz)
Android YesWeGreen için indir (Ücretsiz)
iPhone / iPad için YesWeGreen İndir (Ücretsiz)

8. Nimbatus

Orta oyunu çarşı, orta simülasyon oyunu, Nimbatus onun grafik kendi oyun orijinalliği ve ilgi için bağımsız bir oyun manzara göze çarpıyor. ücretsiz çeşitli yerlerinde orijinal bir drone üretmek için orada hayal gücünü ve yaratıcılığını bırakılır. kombinasyonlar gücü, yapımında geminin saldırı veya savunma odaklanmak için bir fırsat sunmaktadır hangi çoktur.

Bir kez kompozisyon çalışmalarını tamamladı, sen rasgele oluşturulan ortamlarda uçağı etkinliğini test edebilirsiniz. deneyim Size atanan birçok misyonlar tarafından yükseltilir ve bu alanda beklenen performansına göre modül geliştirmek.

Nimbatus gerçek zamanlı olarak rakipler üzerinde alabilir diğer oyuncularla projenizi karşılaştırmak hangi bir çoklu boyut gömer.

Yine geliştiriliyor, Nimbatus Kickstarter üzerinde crowdfunding kampanyasının.

, Windows Nimbatus için indir (Gösterim)
Mac Nimbatus için indir (Gösterim)
Linux için Nimbatus indirin (Gösterim)

Teddy Get 9.

Fransız bağımsız stüdyo Guaranapps ilk oyun, Teddy alın onun karikatürümsü grafiklerin ötesinde, göründüğü gibi daha dolgun, eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

içinde Teddy alın, Onun oyuncak ayı almak için bebek Kurt yardım etmek gerekir. yukarı ve aşağı sağa sola veya gelen düz bir çizgide çocuğu hareketli parmak kayma, üzerinde. Sadece engeller Kurt'un akışını durdurur edebiliyoruz. Battaniyeyi kurtarmak için her düzeyde üç yıldız toplamak için rafta dağınık oyuncaklar nasıl kullanılacağını anlamak gibi.

Teddy alın Yaklaşık iki yüz artan zorluk seviyesi çıkar. ilerleme sırasında, en zorlu engelleri aşabilmesi için onaltı oyun öğeleri kilidini.

Android için Teddy'yi alın indirin (Ücretsiz)

10. Eylül 2018

PES 2018 Sonunda yakından 2017-2018 futbol sezonunun zamanlama takip mobil geldi. Verilerin güncellenmesi yanı sıra, biz bu kişileri kişiler karşı gerçek zamanlı parçaları çalmak sağlayan özellik "Arkadaşlar" gibi birçok yeni özellik bulabilirsiniz. Yerel oyunlar sadece arkadaşlarına açık orijinal şampiyonluklar oluşturmak için fırsat sunuyoruz. Size loplu silah sesleri ve kontrollü atış yapmak hangi görülmemiş jest getirilmesini teşekkür ederiz.

PES 2018 her zamankinden daha fazla gerçekçilik isteyen grafiksel geliştirmeler avantajı. basitleştirilmiş kontrol sistemi - sürükle taşımak ve basın ateş - adapteparfaitement dokunmatik ekran ve hassas eylemleri gerçekleştirme olanağı verir eğer.

PES 2018 oyuncuların kendi kataloğunu günceller ve David Beckham gibi bu efsanevi yıldız size hayalinizdeki takımda mücadele etmek izin vermek.

Android için PES 2018 İndir (Ücretsiz)
iPhone / iPad için PES 2018 İndir (Ücretsiz)