İndir: ilk on yazılım ve haftanın uygulamalarYazma yeni yazılım uygulamaları ve güncellemeleri haftalık yelpazesi sunar. Avast, Google Üçgeni'nin, Twitch'ten, Futurama: 30 Haziran 2017 baskısı için programı Yarının Dünyası ...

1. Avast

virüs koruma yazılımı avast güncellenerek 2302/05/17 salınımını geçer edildi. Program yenilikler, bu sürümüavast sürümleri için fidye ajanı açar İnternet Güvenliği ve ilk. Bu özellik sayesinde, makinalar olası tehditler rançongiciels karşı korunur. Aksi takdirde, geliştiriciler programı gösterge tablosunda uyarıların yeni bir sistem geliştirmek için çalıştı ve Bildirim Merkezi'nde uyarıları entegre etmiş.

karşı bildirim görev çubuğunun uygulama çekmecesinin simgesi eklenmezken yazılım Açılır pencerelerin facelift aldı. Son olarak, düzeltmeler güvenlik duvarı yazılımında genel profil etkileyen bir sorunu çözmek için yapılmıştır.

Windows için Avast Free Antivirus İndir (Ücretsiz)
Windows için Avast Pro Antivirus (Gösterim)
Windows için Avast Internet Security İndir (Gösterim)
Windows için Avast Premier İndir (Gösterim)

2. Viber

Anlık mesajlaşma Viber Bilgisayar ve cep telefonundan güncellendi. Bu yenileme kişilerinize dosya göndermek için yeni bir yol sunar. Sohbet Pencere biri dizinden basit bir sürükle ve bırak gerçekleştirerek resim, belgeler, videolar ve daha fazlasını paylaşmak artık mümkün Viber. Bu yeni sürüm ayrıca masaüstü iletinin yanında, aynı zamanda bir sürükle gerçekleştirerek entegre bir düğmeyi kullanarak bir konuşma doğrudan mesajları ve diğer içerikleri aktarmak ve yeni bir konuşma sekmesine içeriği düşmesine izin vermektedir.

cep telefonunda Viber konuşmaları içinde içerik paylaşımı ve entegrasyonu kolaylaştırmak için, YouTube Spotify, Giphy ve diğerleri gibi hizmetleriyle Sohbet Uzantıları, kısayollar dağıtımını başlattı. Son olarak, Viber iOS 8 ve alt çalıştıran Apple cihazlar için destek durdurmak ve şimdi çalışmasına iOS en az 9 gerektirir.

Windows için Viber indir (Ücretsiz)
Mac için Viber indir (Ücretsiz)
Linux için Viber indir (Ücretsiz)
Windows için Viber İndir 8 (Ücretsiz)
Android için Viber indir (Ücretsiz)
iPhone Viber İndir (Ücretsiz)
Windows Phone için Viber indir (Ücretsiz)

3. Google Fotoğraflar

Google yeni bir sürümünü duyurdu Google Fotoğraflar, onun galeri yedekleme ve akıllı telefonunuzdan tarafından yakalanan resimler senkronize. Bu güncelleştirme Google I / O'da sırasında açıkladı çeşitli araçlar içerik paylaşımı odaklanır ve entegre

şimdi Google Fotoğraflar Eğer e-posta adresini girerek bir üçüncü şahıs ile kütüphane paylaşımı ayarlayabilirsiniz. Çeşitli seçenekler de paylaşmak için kullanılabilir. kullanıcı aslında bütün kütüphanesine ücretsiz erişim sağlamak için seçeneği vardır, ama aynı zamanda sadece belirli bir tarihte kaydedilen görüntülere erişimi sağlayarak eski fotoğraflara erişimi sınırlayabilir . Eğer almasını yetkili hisseleri kez, resim Not ve kendilerini senkronize bulmak Google Fotoğraflar bu temas görülebilir.

Bu güncelleştirme tarafından başlatılan bir diğer yeni özellik Google Fotoğraflar, yetenek bazı görüntülerin arşivlenmesi. Uygulama şimdi ekran görüntüleri, resimler aldı, vb Ancak, arama sonuçları albüm ve açıkçası Bölüm erişilebilir durumda hangi "Ana Pictures" bazı çekim gizlemek olanağı sunar Arşiv.

Son olarak, Google Fotoğraflar Şimdi bazı resimler paylaşmanızı öneririz bilir. makine öğrenimi ile, uygulama, resimlerde insanların yüzlerini algılar ve ilgili kişilerle iyi fotoğrafları paylaşmaya davet akıllı önerilerinizi gönderin. Bu öneriler, yeni "Paylaşım" sekmesinden erişilebilir.

Google Fotoğraflar kullanma (Ücretsiz)
Android için Google Fotoğrafları İndir (Ücretsiz)
iPhone / iPad için Google Fotoğraflar indirin (Ücretsiz)

4. Google Üçgen

Google şu anda bazı uygulamalarda mobil veri kullanımını engellemek için yeni bir uygulama denemektedir. sadece test aşaması için Filipinler'de Resmen mevcuttur, Google Üçgen Yine indirilebilir ve herhangi bir Android cihaz 5.x ve üzeri yüklenemez.

üçgen Eğer veri tüketiminizi izlemek ve özellikle alanında en zorlu uygulamaları keşfetmek için sunuyor. böylece üçgen Mobil veri kullanımını engelleme seçeneği sunar ve gerekirse zarfı kaydedin. Sorun ülkemizde az olmakla birlikte mobil veri paketleri her zamankinden daha büyük fırsatları birleştirmek, hatta, bazıları için, sınırsız, mobil veri inat entegre sadece küçük bir zarf teklif gösteriyor. Bant genişliği bir ağ biraz zayıf ve arka planda veri indirmek istiyorum bir uygulama, örneğin, çünkü sörf için yetersiz ise veri tüketimini kontrol etme problemi de ortaya çıkabilir .

Google'ın uygulama ve bireysel düzeyde daha iyi bir kontrol sunuyor. üçgen 10 dakika, 30 dakika ya da sabit bir yetki seçerek, birbirinden bağımsız olarak, her bir uygulama için veri kullanımına izin süresini denetlemek için. Uygulama daha mobil veri ek bir mobil veri zarfın ödülü, ek maliyet olmadan daha uzun sörf ön ödemeli kullanıcılar için bir çözüm ile ödüllendirilir kullanıcıları kurtarır, test edilir Filipinler'de, In.

Android için Üçgen Google'ı indirin (Ücretsiz)

5. Cyberduck

Eh Mac kullanıcıları tarafından bilinen, Cyberduck Uzak sunuculara (FTP, SFTP, WebDAV, vb Amazon S3, Google Cloud Storage, Google Drive, Dropbox,) bağlanmak için ücretsiz bir yazılımdır. sürümüne 6.1.0 olarak güncellendi Cyberduck onedrive, S3, Dropbox ve Google Drive için yeni hızlı arama dosyaları içermektedir.

Bu güncelleştirme tarafından tanıtılan diğer yenilikler, biz sık pencerede protokol türü gruplama olasılığını korur. Geri kalanı için, Cyberduck 6.1.0 Cryptomator veya endişe önlenmesi ile bir birlikte çalışabilirlik sorununu 5GB büyük dosyaları yeniden adlandırmak için çeşitli hataları düzeltir.

Windows için Cyberduck İndir (Ücretsiz)
Mac için Cyberduck İndir (Ücretsiz)

6. Twitch

uygulamalar için görülmemiş Güncelleme Twitch Android ve iOS'ta sürüm 5.0 geçiyordu. Platform videonun uzun süredir devam eden kullanıcılar Talep edilenler, akış nihayet mevcuttur. Oyuncular artık filme almak ve onların akıllı telefon veya tabletinizden doğrudan canlı maç yayın yapabilirsiniz. daha önce bir PC veya akışı için bir üçüncü taraf aracıyla gitmek zorunda kalan kişiler için çok makbule bir özellik daha.

Bu önemli ek yanı sıra, Twitch Mobil toplam yeniden tasarlanması vardır ve netlik kazanacağı kullandı. Üç önemli kategoriler yeni gezinti çubuğu oluşturan ve acil Pulse doğrudan erişim ve arama motoru sunuyoruz. onun parmağınızı sağa sürükleyin veya bu hizmetlerden herhangi erişmek için sol yeterli olduğundan tokatlamak entegrasyonu çok daha sezgisel bir uygulama kullanır. İç kategori, tokatlamak da videolar, çalma listeleri ve akış arasındaki navigasyonu kolaylaştırır.

Ekran Geliştirmeleri vermek Twitch mobil ortamda içine daha iyi entegrasyon. bildirim sistemi masaüstü sürümünün her özelliği taşıdığı sürece bir gece modu, geleneksel ışık tema alternatif olarak ortaya çıkar.

Android için İndir Twitch (Ücretsiz)
iPhone / iPad için İndir Twitch (Ücretsiz)

7. Radyo Perfecto

Geçen hafta başlatılan radyo Perfecto Bu hafta Android ve iOS için iki mobil uygulamalar açıkladı. Philippe Manevra tarafından başlatılan proje, bu web radyo onun operasyonla rakiplerinden ayırt edilir. Şu anda faydaları eski Rock ve Halk editör tarafından seçilen klasik kaya 800'den fazla başlıklardır. parçalarının yayılması serbesttir ve ticari içermeyen, süreklidir.

radyo Perfecto Yakında yeni başlıkların eklenmesi ve uzmanlık tanıtımıyla genişletmek için kendi programlarını görmelisiniz. Temmuz ve Ağustos ve kayıtları, anekdotlar, konser bilgileri ve haberleri bir seçim gösterildiği müzikal uzmanlık keyfini hangi iki saatlik oturumlar vaat bizzat karşılama Manevra içinde cumartesi. Bu arada Cuma günü, örneğin "Leeds canlı yayın" Kim ya da "Muddy Watter" Rolling Stones gibi efsanevi konser yayınları için ayrılmış bulunmaktadır. Dinleme keyfi için, tüm konserler tam olarak yayınlanır.

Radyo Perfecto üzerinde kesintisiz kaya dinle (Ücretsiz)
Android için Radyo Perfecto indirin (Ücretsiz)
iPhone / iPad için Perfecto Radio İndir (Ücretsiz)

8. Lucah

Rol çalma ve bağımsız macera Lucah İyi işaretlenmiş sanatsal yönde bir kabus dünyaya götürür. Bu kargaşa ve terör tabi Marqués` biri, çocuk lanetli güçleri, somutlaştırır.

korkunç dünyada faaliyet gösteren umutsuzca hayatta kalmak ve biraz huzur karşı acı takas deneyin. karanlığı yaşayan yaratıklara karşı savunmak için, güçlerini kullanıp saldırı ve savunma karışarak mücadele melee bir strateji geliştirmek ve değişmekteydi gerekir.

Lucah mükemmel RPG tüm bu tarz gösterilmektedir. Sen güçlü tarak gerçekleştirmek için hareketleri birleştirmek öğrenme size ilerleme beceri ve düzeylerini kazanırlar. Oyunda ilerlemek olarak macera oynamak ve oyun kontrol arada uyum, geçirirsek,.

Yine geliştiriliyor, Lucah onun finansmanını yardımcı olarak 2018 yazında Windows, Mac ve Linux üzerinde tam çıkışını sağlayan bir Kickstarter kampanyası yaratıcısı tarafından başlatıldı.

, Windows Lucah için indir (Gösterim)
Mac Lucah için indir (Gösterim)

9. Futurama: Yarının Dünyası

Küçük kardeş Simpsons, Futurama onun üstü kurşun takip eder ve kendi şehir oluşturucu ile mobil açıkladı Futurama: Yarının Dünyası. Uzak bir gelecekte, kendi görüntüsüyle Yeni Bir New York kurmak ve nihai bağlılık karşılamak için her türlü çaba evreni kurtarmaktır.

Simpson gibi: Springfield, Futurama: Yarının Dünyası Serinin ikonik binalar inşa etmek sunuyor. Eğer ilerleme kısmında, mitolojik karakterler ve tam epik misyonlar açmak.

Futurama: Yarının Dünyası Bir çoklu oyun bahis eylem keşif, simülasyon ve yönetimini karıştırma edilir. uzay maceraları daha da çılgın ve 16 bit modunda mücadelede düşmanca yabancılar mücadele arayışı içinde galaksi dolaşma.

ilham serisine Doğru, Futurama: Yarının Dünyası Eğer tatları ve arzularına göre kademeli olarak inşa olarak galaksiyi ıslatan mizah kurala istisna değildir.

Futurama: Android için Yarının Dünyası (Ücretsiz)
Futurama: iPhone / iPad için Yarının Dünyası (Ücretsiz)

10. Yukarı Duvar

aşılmaz zorluk elli dünyalar oluşur Duvar yukarı Refleksleri ve bir şeytani arcade oyunu koordinasyon eksikliği eğlenceli kızdırır. Bir tepelik döngü kumanda üzerindeki bir karakter amacı engelleri vurmadan% 100'e her seviyede tamamlamak için varlık vardır.

Sinir, her zaman en ufak bir zayıflık için uyanık, Duvar yukarı sersemlemiş ve uyuşmuş parmaklar tyrannize. Kendinizi bir an için avunmak ve anında kaybetmek edelim. Neredeyse cezalandırıcı, oyun neredeyse sizi kanca olabilecek tüm fiziksel ipuçlarını kaldırarak ahlaksızlığı itmek sever. Beklenmeyen dönüş alanı bozan ve şimdi kontrol sistemi olması gerektiği gibi yanıt vermiyor.

artan zorluk rağmen, Duvar yukarı en kalıcı oyuncular motive eder. öncelikle yoğun konsantrasyon egzersiz çünkü. Nispeten kısa seviyeleri sol birkaç saniyelik yetmezliği olan hayal kırıklığı riskini aşmak. Ama oraya, hepsi olağanüstü doğruluk ve hız gösterecek yukarıda.

Android Up Duvar için indir (Ücretsiz)
iPhone / iPad için Duvar İndir Yukarı (Ücretsiz)