Switch başarısının ardından, Nintendo yine konsolu üretmek iki katına


30 milyon 25 Anahtarı gelecek yıl üretilen olacaktır. Başlangıçta, hayal asla Nintendo 8 milyon konsolları yılda aşar.

Kim hala bir yıl vardır Nintendo için böyle bir başarı tahmin edebilirdi? Wii U yetmezliği ve yeniden zorluk ile karşı karşıya kalan Japon şirket zaten konsolların piyasadan onun kayboluşunu planlayan yatırımcılar tarafından düşüş görüldü. eleştiri ve güven eksikliğine rağmen, Big N Switch şeyi konuya dayandırıyor, Hibrit Konsol Bir yıl sonra Wii U varlığını unutmak gerekiyordu, bahis başarılı daha fazladır. Anahtarı oyunları kritik kayıtları almak ve son beş yılda ise Japon unutulmuş olduğu gibi yatırımcılar, hiç Nintendo arkasında daha vardır, çeker.

The Wall Street Journal göre, Kyoto şirketi Nintendo ek Anahtarı milyon 25 ila 30 üretecektir mali yıl 2018 yılında konsol üretimini iki katına çıkarmayı kararını ortaklarının duyurulur.

Ama ne kadar Anahtarı olur mu?

31 Mart 2018 tarihinde, Nintendo 16 milyon Anahtarı satmak gerekir. Bu beş yıl içinde Wii U daha fazladır. son üç aylık sonuçlarında marka açıkladığı Bu tahmin daha sonra şirketin mali tahminlerini iki katına çıkması izin vermişti.

25-30.000.000 Geçiş Mart 2019 Nisan 2018 den üretim hedefini yükselterek, Nintendo kendi hedeflerini aşıyor. Başlangıçta, şirket 8 milyon konsolları yılda üretimini planladı. Nintendo nihayet 16 milyon Anahtarı konsolları üretmeye karar verdiğini zaman objektif zaten Mart ayında yukarı yönlü revize etmiştir. The Wall Street Journal 25-30 milyon amacı daha fazla bu Noel, Nintendo hala tahmin mümkün olmayabilir konsolun başarısına bağlı olarak artırılabilir söylüyor.

Psyonix- Bu hafta, Doom, Skyrim, LA Noire ya Roket Ligi gibi üçüncü oyunlar Geçiş indi ve konsol kataloğunu güçlendirmek.

Wii aşan: yenerek Eğer Wii U gerçek ustalığı geçebileceği anahtarı yenmek için en zor gol değildi. Varlığının 8 yıl boyunca 101600000 kez Satılan Wii hala Nintendo tarafından bilinen en başarılıdır. Ama Junko Yamamura, Nomura Securities analisti göre, anahtar Mart 2023 tarafından 115.800.000 adet sattı olabilir ve bu nedenle en çok satan konsol Nintendo tarih olacaktı. Özellikle Nintendo için öngörmeye sürekli artış ve olasılıklar olarak şirket daha yüksek bir nihai sonucu için izin verebilir yeni biçimlerde Anahtarı azalmaya.

bir erken tahminleri dayanıyorsa Varlığının ilk iki yıl içinde, anahtar dolayısıyla 40 milyondan fazla kopya akış olabilir. Bu, iki yıl içinde 25 milyon kopya dağıtıldı oldu Wii çift sonuçları olduğunu. üçüncü yıl, konsolun satış 50 milyon katına almıştı. Switch yeniden takdirde, Nintendo yeni kayıtlar sunabilir bir fenomen. anahtarının sunulduğundan beri, aksiyon Nintendo 2008'den beri şirket giderek 2007, Wii muzaffer başlangıcı tarihi zirvesine yaklaştığını görmedim bir seviye yeniden kazanmıştır.

kaynak:
The Wall Street Journal

Switch başarısının ardından, Nintendo yine konsolu üretmek iki katınaen iyi fiyata satın