sleepbuds kulaklıkları ile Bose daha iyi uyumanızı olacak


sleepbuds müzik ama rahatlatıcı sesler yayın yoktur. Genelde dışarıda daha iyi uyuyan izole ve uyku geliştirmek için bir gürültü azaltma sistemi yer alır.

QuietComfort 35 Bose ile gürültü azaltma kulaklık bir tartışmasız lideridir. O meşhur sleepbuds giyen tek parça halinde uyuyabilir böylece "Kulaklıklar" dış gürültüyü iptal edecektir varlıklar (komşular, arabalar, vb horlama) geliştirmek için kendi teknolojisini kullanın: Bu yapıcı bir fikir verdi.

Gürültü azaltma devresine ek olarak, kulaklık on rahatlatıcı sesler depolayan bir küçük flaş bellek bindik. Bu sesler kullanıcıyı yatıştırmak ve o duyuyordu potansiyel bakiye gürültü dikkatini dağıtmak için tasarlanmıştır. Bunlar yavaş yavaş azalır ve akıllı telefonlarda bulunan ücretsiz uygulama tarafından yapılandırılabilir. Bu uygulama geleneksel çalar saat dışındaki eş için daha az müdahaleci bir alarm işlevi sunmaktadır. kulaklıklar da şarj edilebilir bir batarya ile gelen (özerklik üretici tarafından belirtilen değildir) ve kullanımda otomatik değilken şarj bir durumda bulunmaktadır. Son olarak, Bose da kulaklarına optimal uyacak şekilde ipuçları üç çift sağlar.

Bose planlanan 50 $ 000 üzerinde yaklaşık 430.000 dolar bildirdi Indiegogo platformunda bir crowdfunding kampanyası başlattı. kulaklıklar 249 $ bir ilan fiyatlarına karşı, 150 ve 185 dolar arasında satıldı. beklenen sleepbuds Şubat 2018 yılında teslim edilecek.

Kaynak: Bose