Elma: Gelecekte iPhone için artırılmış gerçeklik adanmış bir lazer algılayıcı?


Gelecek Elma arka kameralar 3D ortamı modellemek mümkün olacaktır.

ön kamera TrueDepth Apple iPhone, 2019 ile ele alınacak arka kamera sonra Bloomberg göre, Cupertino mühendisleri sensörden bir 3D ortamı modelleme yapabilen bir lazer sensör sistemi üzerinde çalışacak geri telefonun. Bir kez uygulanan, bu teknoloji Apple, portre iyileştirmek ve daha iyi aslında gerçek ortama artan unsurları entegre etmek izin verebilir.

Akıllı Artırılmış Gerçeklik

iOS 11 yılından bu yana, Apple geliştiricileri Arkit, iPhone'un kamera aracılığıyla gerçek ortamdan sanal içeriğin uygulanması için bir geliştirme kiti sunuyor. iPhone 6s Kullanılabilir, Apple'ın sistem çünkü geliştiricilere ve kullanıcılara hem sunduğu kullanım kolaylığı umut verici olarak kabul edilir. kendi ortamında gerçek boyutunda mobilya yerleştirilmesine izin IKEA Place gibi uygulamalar, artırılmış gerçeklik potansiyelini ima. Tim Cook, Apple CEO'su zaten "sonraki devrim" marka olarak tanımlanmaktadır.

bir lazer algılama sistemi ile Apple insan gözünün göremediği bir sinyal göndermek ve ona doğru cihazı ve bir odaya nesnelerin her biri arasındaki mesafeyi ölçmek için bekleyebilirsin. Böyle teknolojisinin eklenmesi iPhone 2019 zeminde nesneler tarafından aptal değil ve aslında var olmayan nerede nedenle yerlerde görüntü üst üste değil olanak sağlayacak. iPhone yetenekleri gerçek nesnelerin boyutu da geliştirilebilir ölçmek için. MeasureKit hala nesneleri veya kişileri ölçmek için teknolojiye güvenmek mümkün hata çok fazla marj var Bugün, ölçüm uygulamaları Arkit.

01net.com- Mevcut iPhone'da, Arkit dikkate nesnelerin varlığını almadan yüzeyler üzerinde hareket eder.

Bazı günler vardır, Bloomberg Aynı yazıda bağımsız bir artırılmış gerçeklik kulaklığı 2020 başlatmak için Apple projesini ortaya çıkardı, Apple 2.0 Arkit gelecek yıl sürümünü başlatmayı planladığını öğrendik . Teknolojinin bu yeni sürümü daha iyi bir hareketli nesne ve çok oyunculu oyun takip edecek. Biz aynı anda Apple'ın lazer teknolojisi ile uyumluluğu kazandırabilmeleri düşünün.

İyi Kamera

Son olarak, arka lazer teknolojisi üzerinde bir kamera getirilmesi Elma mevcut bugün birçok sorunu gidermek için anlamlı yeterince onun portre modu geliştirmeye izin vermelidir. Bizim testlerde, biz Apple tarafından önerilen yöntem genellikle fırçalar dolaşmış ve ön plan ve arka plan elemanları arasında ayrım olmadığını fark ettim.

tam mesafeleri ölçerek, bir sonraki iPhone bu kusurları düzeltmek ve daha doğru teknolojiyi sağlamak gerekir. Bu ünlü lazer sensör zaten söylentiler iPhone 8 ve X geçen yıl beklendiğini, ancak, unutmayın. Bugün, tango projesi hakkında sadece telefonlar benzeri teknolojileri sunuyoruz.