Durduruldu, Facebook “Gün” Messenger “Hikayeleri” birleştirir


Sosyal ağ onun efemera ilham SnapChat düzene karar verdi. Onlar artık hem Facebook ve Messenger uygulamaları arasında aynıdır.

Facebook'tan yaptığı "hikayeleri" temizledik. Messenger ve Facebook uygulamasında "Stories" bir "Gün" tarafı ile bitirdi, şimdi iki tane olacak. Tamamen Stories Snapchat Kopyalanan - adını devam ettirmek için yukarı - onlar sadece 24 saat boyunca arkadaşlarınız tarafından görülebilir ephemera ulaşmak için öneriyoruz.

delilik varyasyonlar

meyli telaşı içinde, Facebook, iki amiral gemisi uygulamaları arasında iki ayrı kanal çıkıyordum. Şimdi bunlar hem görünür olacak aynı Hikayeleri bulunmaktadır. Facebook da fani Facebook içinde özel mesajlar göndermesine izin "Doğrudan" özelliği öldürmek için fırsat aldı. Şimdi tüm mesaj alışverişi klasik ve kalıcı Messenger yoluyla yapılacaktır.

Geçici yayının bu şekilde kullanılması Facebook ekosisteminde girmeye için mücadele etti. Facebook arkadaşlarınızla rastgele profil resimlerden dolduracak şekilde Temin Mart 2017 yılından bu yana, (üst uygulamalar kısmındaki ana başlıkta bulunur) iki bölüm ve Gündüz Hikayeler, çoğunlukla boştur. karşısında Instagram - Facebook özelliği - kullanım (yine aradı Öyküler) belirir açıkça kullanıcılarını bir araya geldi için.