Yeni Google algoritması önemli ölçüde Street View artıracak nasıl


Genellikle küçük başarılı, Sokak Görünümü panoramaları yakında büyük ölçüde geliştirilmiş edilecektir. rekonstrüksiyon algoritması yeni fotoğrafı bunu Google tarafından uygulamaya konmuştur.

Sokak Görünümü panoramaları? Her zaman başarılı değil. Onları oluşturan Birden fazla görüntü tam monte edilmesi zordur. Genellikle örneğin bir binanın üzerinde çirkin etkiler merdiven ile sonuçlanır.

Ayrıca işaretlerin okunabilirliği artırmak

Bu durumu düzeltmek için Google mühendisleri yeni bir algoritma geliştirdik. O her resmin formlarını analiz etmek geldi ve ortak olanları tanımlar. Arabalar Google'ın çatılarda Çoklu sensörler aslında bazen bir binanın veya manzara aynı eleman bir fotoğrafının. kullanılan algoritma şu ana kadar aslında ayrı şeyler yapmadan fotoğrafları toplandı.

Yeni algoritma Street View, bu arada, bu ortak unsurlarını tespit eder. O biraz onları mükemmel uyum sağlamak için fotoğraf bozan. Yani merdiven zamanki etkisini sona erdi. , O da okunmaz bazı mağaza tabelalarda bilinen binalarda çok güzel kullanılabilir değil. Artık böyle olacaktır.