Samsung Galaxy A5 yaklaşım, bir akıllı telefon ekranı 18: 9 S8 daha ucuz


Bir sonraki modeli Samsung orta aralık referans üreticinin web sitesinde göründü. Bu umut verici akıllı telefon beklemek fazla bir kaç hafta kenardan kenara ekran ile donatılmış olmalıdır. Ama Galaxy S8 nazaran daha hafif bir oran.

Bizim favori orta akıllı telefonlar biri bu yıl oldu. Galaxy A5'in 2018 baskısı şimdi kapatılacak görünüyor. Twitter günü, Alman gazeteci Roland Quandt SM-A530N olarak Samsung sitesinde telefonun referans gelişini gördü.

Samsung Galaxy S5 2018 şimdi Samsung'un web sitesini listelenir. uzaklarda olamaz. https://t.co/MT0CJZCASi

- Roland Quandt (@rquandt) 12 Kasım 2017

Hiçbir kavisli kenarlar?

Söylentiler bu model hakkında haftalarca dolu. Bazı günler vardır, referans telefon bile bir test HTML 5. tarihinde görüldü Özellikle 846 x 412 piksel garip ekran çözünürlüğü keşfetti. Samsung şimdi S8 Galaxy ve Galaxy Note 8 kullanıyor olarak 9: standart Full HD 2017 modelini uymuyorsa, yine de 18 kişilik bir oranını ele veriyor.

Bu yüzden kolayca sonraki A5 bir yeterince yakın bakmak, kavisli kenarları olmayan, a priori, ancak arkasında bir parmak izi sensörü ile almak gerektiğini tahmin edebilirsiniz. Sadece birkaç hafta daha beklemek zorunda. Bu yıl, Galaxy A5 429 Euro arasında bir fiyata Ocak ayında sunuldu.