Amazon reklam destekli ücretsiz bir akış hizmetini hazırlamak yalanladı


Söylenti E-perakendecisiniz reklam vererek finanse edilecek yeni bir online video servisini hazırlamakta olduğunu açıkladı. O yalanladı.

ABD basınına gönderilen bir e-postada, Amazon elindekinin ne önerdi olmuştu dün aykırı söyledi "prim video reklam destekli ücretsiz bir sürümünü oluşturmak için bir plan."

14 Kasım 2017 yayınlandı Madde

durumda yakın kaynaklardan dayanmaktadır AdAge web sitesine göre, Amazon reklam destekli ücretsiz bir video akış hizmeti hazırlanıyor.

Bu onun programı Amazon Prime video, bir sadakat programı abone olan kullanıcılar için erişilebilir olduğu tamamlayıcı olacaktır. Ama üyeler popüler film ve dizi değil, aynı zamanda Yüksek Kalesi veya Transparency Man olarak Amazon için oluşturulan orijinal programlar sadece görmenizi sağlar ikincisi, ücretsiz bir sürüm olmayabilir.

Amazon gerçekten bu kanal aracılığıyla bir posta onların kataloglarında ilgi olacağını görmek için televizyon ağları, film stüdyoları ve diğer medya ile konuşuyor. Onlar yeni gelir kazanabilir ve Amazon özellikle çocuk programları yanı sıra seyahat, moda ve yemek pişirmek programlarla ilgili olarak teklifini geliştirmek için yeterli bulur.

Ağırlık rakipleri

E-perakendecisiniz da yaratıcıları adanmış kanalları oluşturmak ve yayın içeriklerinin her hafta saat belirli sayıda karşılığında onlarla reklam geliri paylaşabilir, Ad Age kaynaklarından biri söyledi.

Bu yeni hizmet zorlu rekabet karşısında kitlesini artırmak için çevrimiçi satıcıyla mümkün kılabilir. Netflix veya YouTube'u söz, Facebook bu yaz İzle, bir yayın video servisini başlattı ve o uzun metrajlı filmler ve Marvel destan yayın nerede Disney grup o 2019 yılında kendi platformunu başlatacağını açıkladı yıldız Savaşları aynı zamanda orijinal programları. Aynı zamanda onun ücretli hizmet geçmek için yeni kullanıcılar çekmek için bir kayıp lideri olabilir. Ama aynı zamanda onlara kaliteli içerik gerektirecektir.