Deezer abonelerine Flac destekleyen bir Mac ve PC uygulaması başlattı


Deezer yıl sonuna kadar ... onun Premium + abonelerine, ücretsiz daha iyi ses kalitesi sunacak bir masaüstü uygulaması başlattı.

Deezer Mac veya Windows bilgisayarlar için kendi uygulamanızın beta sürümünü piyasaya duyurdu. Spotify aksine, Fransız platformu akarsu müzik henüz Abonelerine masaüstü uygulamasını önerdi. Onun rakibi oranla da daha sunacak: Bu ses kodlanmış Flac dosyaları (FLAC) 16-Bit desteklemek için daha iyi ses kalitesi sayesinde zevk ücretli abonelere imkanı verecektir.

MP3 web üzerinden Ordis şu anda önerdiği gibi Bu biçim geleneksel ses değiştirecektir. Bu kalite Deezer sunulmaktadır Deezer Hi-Fi abonelik hareketli tutmak isteyenler soracaktır, 1 Ocak-Aralık 2017 platformunun ama sadece 31 kadar ücretli abonelere serbestçe kullanılabilir olacak ayda 19,99 Euro ..

Uygulamanın bu sürümü hala (Flac kalitesi tr 36 milyon parça dahil) fazla 43 milyon hissesi erişim sağlar, Akış fonksiyonu, editoryal önerileri yanı sıra video içeriği ve özel röportajlar, Deezer hatırlıyor.

İkinci Deezer platformunun duyuru Tidal sonra bu ses kalitesi ve aynı fiyat teklif. sorusu Fransız platformunun aboneleri her ay on Euro daha ödemek olacaktır olup olmadığıdır.

Deezer PC İndir
Mac için Deezer İndir