Happyview.fr pazarlık fiyatlarla çevrimiçi gözlük satan


Haziran ayı başında açılan sitesi düzenin sunum üzerinde çerçeveleri ve gözlük sunmaktadır.

Tüm gözlük kullananlar camlar ve çerçeveler pahalı ve çok kötü Sosyal Güvenlik tarafından iade edilir, size söyleyecektir. Bu düşünceyle, site Happyview.fr fiyatları kesmek için hırsla İnternet gözlük satış niş üzerinde Haziran başında geldi.

Site böylece bir gözlükçü de, 200 ve 300 Euro veya daha fazla arasında ödeme için nadir değildir 39 139 avro arasında değişen "paketleri" sunuyor. "Bu fiyatların suni olarak şişirilmiş bir pazar Marc Adamowicz, Kryss bünyesinde ve eski ürün müdürü kurucularından diyor. o üretmek için 50 euro iken, gözlük, Fransa, bir çift ortalama fiyatı 300 Euro. "

Happyview.fr da çok uygun bir arayüz bekliyor. biçim, renk, ağırlık, malzeme, stil, görünüm, güneş: kullanıcı istediği kareyi tanımlamak için bir dizi kritere göre kontrol eder. Site aynı zamanda yüzün şekil adapte camların çiftlerinin bir seçim sağlayan bir kozmetoloji modülü sunmaktadır. Ardından kullanıcı sanal olarak deneyebilir. Özellikle, o Happyview yaptığı fotoğraf gönderdi veya bir siteye yüzünü eşleşen seçer, gözlük sonra oluşturulmuş etkisi göstermeye fotoğrafın ekilir.

Hiçbir kanuni yasak

asıl sınav da mümkündür. Happyview hasta düşünülmüştür gözlük haftada çift test etmeye imkan vermektedir. Site dönüş için bir ön ödemeli zarf ile pul için 3 Euro ile, posta gönderir.

gözlük sağlık ürünüdür, belli kurallar geçerlidir. Bir bulanıklık alan olmanın bilincinde, site doğrudan Sağlık Bakanlığı'na bildirilir. Bu ürünler tavsiyelerde görevini, güvenlik ve diplomalar tarafından onaylanmış yeterlilik satıcıların bir seviyede mevcut olduğunu hatırlatır.

"Fransa'da, metin adresleme mesafeli satış gözlük yoktur. Kenara o hawking gelen, hiçbir kanuni yasak yoktur, Laure Baëté, internette Hakları Forumu'na danışman diyor. Ama gözlükçü tekeli yoktur. gözlük satışı bilgileri ve gelişmiş kurulu bir zorunluluk tabidir ve gözbebeği mesafesi dahil hastaya ürünün adaptasyonu kontrol etmelidir. Uzaktan bakıldığında, bu sorunlara neden olabilir. "

bu yükümlülükleri karşılamak için Happyview CEO nitelikli gözlükçünüze sahiptir. "Ayrıca, her pencere önünde nitelikli bir gözlükçü kontrol müşteriye sevk edilen Marc Adamowicz ekler. Özellikle, gözlükçü bu kontrolü gerçekleştirmek için bir mercek ölçeri kullanır. Bu küresel güç ve oftalmik lenslerin merkezleme kontrol edebilirsiniz bir cihazdır. "

sipariş gelince, o 16 yaşın altındaki tüm hastalar için yasal olarak zorunludur. Herkes için Happyview talep ediyoruz. belgeler posta veya faks yoluyla, indirirken bir ek olarak e-posta ile açılır menüler ile bir form kullanılarak siteye gönderilir.