Test: Samsung Galaxy S7, En iyi Android akıllı telefon


Samsung Galaxy S7: vaadi

2015 yılında bir çok başarılı amiral gemisi sonra Samsung Galaxy S6 bir evrim neye benzediğini sunarak ivme devam ediyor. Ancak, biz biraz yenilenen tasarım, daha fazla güç, çok az beklenen fonksiyonları ve özellikle yeni bir fotoğraf sensörü bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7: gerçeklik

İlk bakışta, zor selefi Galaxy S7 ayırt etmek. Metal ve cam hala gündemde ancak geçen yıl yayımlanan cihaz her iki tarafta tamamen düz iken, yeni amiral gemisi mağazasının arka hafifçe eğridir. Ve kavrama açısından, sadece her şeyi değiştirir. görsel görünümünü tatsız değil ek olarak, bu bitiş akıllı telefonu çok daha iyi tutuş sağlar. arıza sigortası ve sonları özellikle bir kabuk ile cihazlarını korumak isteyen kişiler için, bu kez daha az önemli olması gerekir.

Bir hâlâ mükemmel ekran

Geride, kamera S6 çok daha az çıkıntılı olduğunu. Samsung onun boyutunu azaltmak için yönetilen? Kesinlikle. İmalatçı aynı zamanda (çok) hafif (ancak 1 mm ek) akıllı telefon küçük bir tabaka kalınlığına eklenerek hile olabilir. S7 138 g karşı 152 g S6 biraz daha ağırdır. Ancak, bu hiçbir şey rahatsız edilmez. Genellikle, bariz almak zorundadır. Kesinlikle orada en iyi Android akıllı telefon piyasasını dışında Galaxy S7 Edge'i duruyor.

5.1 inç - - ekran boyutuna rağmen önceki modeline benzer Samsung anlamlı ölçüde daha dar ve daha az üst birimini sunmak başardı. Bu nedenle daha az levha Super AMOLED Quad HD etrafında boşluk israf edilmektedir. Ekran Galaxy S6 o temelde ayrılan ama sonuçta, neden mükemmellik zaten yakın bir şey değişmez?

Beklendiği gibi, resim, güzel çok detaylı ve çok renkli. sonsuz kontrast oranı ve parlaklık okunması veya tam güneş videoları izlemek için geldiğinde bile, 600 cd / m² optimum konfor yapmak ulaşır. Bu çok büyük bir boyut olmasa da, Galaxy S7 da phablet oldukça eğilimli, videoların büyük tüketicileri ikna etmelidir

Oyuncular ne görmeye gelecek

Ancak işlemci yan değişiklik yoktur. Fransa'da, geçen yıl 3 GB ile bir 2.1 Ghz Exynos karşı, 4GB RAM ile birleştiğinde yeni Exynos 8890 2.3 GHz hakkına sahiptir. Samsung% 30 daha hızlı selefinden daha,% 64 grafik güç kazancı ile bir aygıt sağlamaktır sahiptir. Biz numaralarını konuşmak zorunda olduğundan, biz AnTuTu kriterler karşılaştırıldı. 3D anahtar artan toplam% 32 puanı ve% 53 ile. Bu yüzden üretici kendi tahminlerinde oldukça gerçekçi olmuş diyebiliriz.

performans seviyesi ile, belli ki Candy Crush Saga sınırlandırmak değildir. Üstelik cihaz açıkça tek bir yerde tüm oyunlar pekiştirmek onun yeni Oyun Launcher yolu ile oynamak için tasarlanmıştır. Epik Citadel altında, bir saniye başına 60 kare yakındır. sonuçta Galaxy S6 da ona çok yakın olur. Real Racing 3 veya Asphalt 8 gibi Gurme başlıkları aksamadan çalışır. Kesinlikle aylar alacak - hatta yıllar - S7 çok iyi koşullarda bir oyun çalıştırmak için sınırlı ücret bulmadan.

Menüler akıcı ve reaktifler gibi bunların hepsi de üst seviye bileşenleri açıkçası, kullanıcı deneyimi bir zevk olun. RAM hiçbir yavaşlama ile, çoklu görev tam olarak yararlanmak için izin verir. Yalnızca - çok hafif - düz parmak izi sensörü geliyor. Nexus 5X 5X veya Honor gibi cihazlar gelişinden sonra, Ana butonuna parmak kez yakın bir anlık bırakılmasını bekleniyor. Oysa hala bir gecikme, kimse açıklanabilir.

Samsung'dan üç pozitif sürprizler

Ancak, Samsung Galaxy S7 ekipmanı gerçek sürprizler ayırmıştır. contanın dönüş ve IP68, 30 dakika boyunca suyun 1,5 altında daldırma izin ile bile iyileştirilmesi. Onun akıllı telefonla duş almaya gitmeden, yağmur duşları ile başa çıkmak için yeterli bulunmuyor.

Otonomi ayrıca 2550-3000 mAh gider bir batarya dahil coverlandı. Bizim ölçümlerin sonuçları bu boşluğu doldu. Galaxy S6 08:33 Çok Amaçlı özerklik içinde tutulduğunda, şimdi 10 saat boyunca geçer. video oynatma olarak, son model selefi karşı 01:30 ile akşam 16:30 olduğunu. Web sörf gelince, S6 için 20h 05:30 akşam saat karşı komşudur. Bu gelişmeler sayesinde, Samsung kullanıcıları adına daha fazla beklenti uyandırıyor bir alanda sert vurur.

Üçüncü güzel bir sürpriz ek depolama 200 GB'a kadar ekleme microSD yuvası geri dönüşüdür. 32 GB depolama alanına modeli sınırlıdır bir teklif ile - 7 işletim sistemi değil, bir lüks tarafından alınır. Samsung Ancak Adaptif Depolama Marshamallow Android sundu entegre edilmemiştir. Bir seçenek doğrudan harita üzerinde uygulama yüklemek için böylece dahili depolama, microSD depolama birleştirme ve. marka kullanıcıları yanlışlıkla kendi cihazdan önemli verileri kaldırmak onun korku kararını haklı. Ancak müzik çok tüketen, özellikle seçim isterdi ve biz çevrimdışı dinlemek için indirme Spotify ya Deezer içerik seviyorum.

Bindirme yazılımı da TouchWiz tabanlı Marshmallow bir sürümü ile önceki modeli yaklaşır. Biz Samsung, Google Somut Tasarım ruhundan çok uzakta, onun tasarımını empoze devam ettiğini pişman. o kilitli olsa bile, ekranda sürekli belirli öğeleri görüntüleyen seçeneği Her Zaman Açık de bulunmaktadır. devrimci olmanın olmadan, bindirme yazılım bazı ilginç ilerleme sunuyor, daha ayrıntılı özel bir testte tartışıldı.

Küçük bir hayal kırıklığı fotoğraf

bir Samsung tarafından basın toplantısında sadece bir şeyi unutmayın olsaydı - rockstar Mark Zuckerberg de ayrı gelişini, bu kesinlikle resme kaymasıdır. 16 ila 12 megapiksel olarak, marka büyük ve daha iyi photosites diyafram (f / 1.7) üzerinde durulması tanımını azaltmak için, güçlü bir seçim yaptı. sırayla tüm düşük ışıkta en iyi sonucun elde etmek.

Test resim sonra, sonuç kesin değildir. resimler karanlık koşullarda aslında parlak ise, bu ayrıntılı olarak biraz kaybeder. Son olarak, iyi genel kalite kusurları farklı türde, randevu kalır.
sahne de yandığında yazılım bazen çok gelişmiş tarafından bir Samsung Galaxy S6 daha az doğal yapılmış sunan ameliyat düzlüyor. Ayrıca görüntünün çevresinde kalitesinde hafif bir kayıp not edin. düzgünleştirme ilgili olarak, kesinlikle işleme yazılımı ile ilgili bu kusur, daha sonra düzeltilecektir umulmaktadır. Sonuç olarak, Galaxy S7 kesinlikle en iyileri arasında, fotoğrafta mükemmel. Ama iyi koşullarda çekilen fotoğraflar karanlık ortamları yönetmek için hafifçe çabaları acı gibi görünüyor. Samsung tarafından açıklandı Son olarak, geliştirme etkileyici bir hızla yapılır. Ama kazanılan bu birkaç onda onlar çabaya değer mi? öğrenmek için, biz özel bir testte Samsung son rekabetle kamerayı karşılaştırıldı.

Kendi adına, video yine, akıcı, çok tatmin edici iyi stabilize ve zengin detaylar. yakalama 4K oldukça etkileyici, öyle. Renkleri mükemmel yönetilen ile hafif deformasyon hareketlerine rağmen rekor, çok açıktır.