PlayStation 4: Sony wreszcie uruchomiła oficjalną pilota

Sony wreszcie wypełnia jedną z wad PlayStation 4 z uruchomieniem pilota uniwersalnego ponadto „Universal Media Remote dla PS4”.

Oczywiście, konsola PlayStation 4 „dla graczy. Jest to slogan, który znalazł Sony w celu odróżnienia go od Xbox One, który jest bardziej uniwersalny. Jednak, podobnie jak PlayStation 3, PS4 jest bramą odtwarzacz Blu-ray i mediów dla wielu konsumentów.

Do tej pory Sony nie oferuje alternatywę dla kontrolera DualShock 4 dla nie-graczy użytkowników. Podczas gdy pilot był jednym z pierwszych oficjalnych akcesoriów dla PlayStation 3. Dwa lata po premierze PS4 marka wreszcie wypełnia tę lukę.

Sony Universal Media Remote dla PlayStation 4
Po przedwczesnym pojawieniem się na Amazon, Sony wreszcie uruchamia, początkowo w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku, pilot Universal Media na PlayStation 4, Universal Media Remote dla PlayStation 4. Zgodnie z oczekiwaniami, zastępuje joystick w menu głównym i popularnych aplikacji multimedialnych. Jest w pełni zgodny z funkcją odtwarzacza Blu-ray z odtwarzaczem multimedialnym, a także aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, PlayStation wideo itp PlayStation Muzyka przeciwnie, to znaczy Spotify nie jest jeszcze na liście.

Ten oficjalny akcesorium ma tę zaletę, aby móc obudzić konsolę, w przeciwieństwie do innych pilotów uniwersalnych, takich jak Bluetooth Logitech Harmony Elite. Z nadajnikiem podczerwieni, może zdalnie sterować innymi trzy urządzenia: telewizor, wzmacniacz AV i dekoder TV.

Universal Media Remote dla PS4 będzie dostępna do końca miesiąca, w wyżej wymienionych krajach, cena od podatku 30 dolarów (równowartość 32 euro).

Sony Universal Media Remote dla PlayStation 4
pokrewne
  • PlayStation 4: Wreszcie Media Player, ale bardzo niekompletny
  • Plex sprawia, że ​​PlayStation 4 multimedialnego centrum godne tej nazwy
  • MKV, DLNA, TV, Plex: Xbox One stały się all-in-one marzył konsolę Microsoft
  • PlayStation 4: Co należy wiedzieć o aktualizacji 3.0
Edytowany na 12/10/2015 o 10:30