2 miesiące z Parrot Flower Power

Dwa miesiące z Parrot Flower Power

Pod względem połączonych obiektów, nie ma wyboru. Termostaty, żarówki mają być kontrolowane przez smartfona, nie zapominając o kondycję słynne bransoletki. Jeśli najsilniejsza tendencja wydaje się być kontrolowanie i self-pomiarowa, niektóre marki są rozwiązywaniu innych problemów. Jest to przypadek Parrot, który myślał o wszystkich tych, którzy nie mają zielone palce, ani nie rolniczego Cibeins liceum.

Parrot Flower Power 9
Z Flower Power, producent oferuje podłączonego urządzenia, które raz w swoim zakładzie, poinformować wszystkich parametrów: światło, wilgotność, temperaturę, itd. Wszystko, aby monitorować swój zakład i nie zapomnij podlewać je przez kilka tygodni!

Parrot Flower Power 1 Parrot Flower Power 3 Parrot Flower Power 2
Opakowanie jest śmieszne ... a nawet trochę śmiały. Flower Power, Woodstock, pokój i miłość, petardy ...

czujnik

Flower Power jest plastikowy drążek z dwóch metalowych elektrod Y, które są sadzone w ziemi z jego doniczce. Jeśli Flower Power została odrzucona w kilku kolorach, czasem jest to trudne do znalezienia kolor wyboru w sklepie. Urządzenie zasilane jest za pomocą akumulatora LR03, który jest wkładany przez odkręcenie jednego z końców przedmiotu, przy czym drugi koniec zamykający czujnik światła kwiatów zasilania. Bądź ostrożny z jego inwestycji.

Parrot Flower Power 4 Parrot Flower Power 5 Parrot Flower Power 7
Korzystanie ze standardu Bluetooth Low Energy, Flower Power ogłosiła o żywotności baterii sześciu miesięcy. Jest odporny na wodę i może być zamontowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Parrot Flower Power 8

Aplikacja i jego baza danych

Jak często połączonych z obiektami, obietnica leży nie tyle w urządzeniu w załączonym wniosku. Parrot oferuje App Store i Google Play dość prostego oprogramowania (w wersji Beta dla Androida pod warunkiem, że masz obsługiwany smartfon i Bluetooth Low Energy). To skłania do utworzenia konta, pierwszy start po podłączeniu do Flower Power. Następnie należy wybrać w bazie danych, roślinę, która odpowiada na którym jest zainstalowany Flower Power. Można dostosować swój zakład poprzez obraz i wybranie, czy nie były upubliczniane, a jej współrzędne GPS.

Ekranu PowerFlower (2)Ekranu PowerFlower (10)Ekranu PowerFlower (11)Ekranu PowerFlower (12)Ekranu PowerFlower (15)Ekranu PowerFlower (6)Ekranu PowerFlower (9)Ekranu PowerFlower (8)Ekranu PowerFlower (4)Ekranu PowerFlower (5)PowerFlower ekranu (1)© Clubic.comApplication Parrot Flower Power Android © Clubic.comApplication Parrot Flower Power Android © Clubic.comApplication Parrot Flower Power Android © Clubic.comApplication Parrot Flower Power Android © Clubic.comApplication Parrot Flower Power Flower Android © Clubic.comApplication moc Parrot Android © Clubic.comApplication Parrot Flower power Android © Clubic.comApplication Parrot Flower power Android © Clubic.comApplication Parrot Flower power Android © Clubic.comApplication Parrot Flower power Android © Clubic.comApplication Parrot Flower power na Androida
Przy każdym uruchomieniu, aplikacja synchronizuje się z czujnika, jeśli jest w zasięgu, udziela porad w oparciu o obserwowane parametry instalacji. Naturalnie, aplikacja może wysyłać Ci powiadomienia będzie możliwe dla niektórych zignorować. W przypadku każdego z czterech badanych parametrów (woda, nawozy, temperatury i jasności), aplikacja zapewnia graficzny widok w czasie rzeczywistym szczegółowo zmiany tych parametrów w czasie. A jeśli aplikacja denerwuje cię, zawsze jest to możliwe, aby uzyskać dostęp do jego zakładu z dowolnej przeglądarki internetowej, za pośrednictwem strony internetowej utworzonej przez Parrot.

Parrot Flower Power - Website
Na stronie znaleźć dane online z zakładu

w trakcie użytkowania

Chociaż bazie Flower Power Full 7000 pojedynczych wpisów, znaleźliśmy żadnego odniesienia odpowiadający naszym konkretnym różnych Ficus, a Ficus Alii. Dlatego rattacherons do kategorii Ficus najszerszy. Dopiero 24 godzin po montażu czujnika w celu uzyskania odczytów, które zaczynają mieć sens. Ale bardzo szybko, aplikacja ostrzega nas zbyt dużo nawozu w glebie. Mały szczegół: nie stawiamy nawóz w tym zakładzie. Z płyty „Płukanie podłogi.” Wykonujemy wielokrotnie z uwagi na powtarzające się ostrzeżenia, nawet utopić roślinę. Na szczęście, Ficus widział innym, a nawet wtedy, gdy wilgotność wzrasta do ponad 70%, po kilku tygodniach, zakład przetrwał. Szybkość nawozu, mierzona za pomocą przewodności elektrycznej gleby opisuje witrynę Parrot, to jest z powrotem do normalnej długości po „tonięcia” rośliny. Utonięcia, które doprowadziły do ​​ostrzegania nas kilka razy aplikację, aby zaprosić nas do „sprawdzić przepływ wody.” Dziwne zachowanie mamy powielana drugą jednostkę testową i inny Ficus z innej odmiany ... Jeśli chodzi o bazę danych, należy pamiętać, że nie są odniesione Bonsai: wybór uzasadniony wielkości garnków zazwyczaj zbyt małe, aby pomieścić akcesorium Parrot.

Parrot Flower Power - Ficus
Aplikacja Flower Power iOS

Chociaż nasza Ficus często nie skorzystać z naturalnego światła, czujnik nie przeszkadzało nam o tym, ale w ostatnich dniach. Muszę powiedzieć, że pogoda jest kapryśna nic wczesną jesienią, a niebo, niekiedy dość szaro. Nie zostały powiadamiani o temperaturze. Ten ostatni, mierzone w dwóch poziomach: temperatura otoczenia i temperatura gleby rośliny. Nie wiadomo, czy wzrost wartości przez aplikację jest średnią, lub którykolwiek z tych środków.

Parrot Flower Power - iOS - 1 Parrot Flower Power - iOS - 2 Parrot Flower Power - iOS - 3
Niektóre wypowiedzi na czas trwania naszego Ficus iOS

W naszych testach, które miały miejsce prawie dwa miesiące, mamy również widoczne w aplikacji iOS kwestii stabilności, które wciąż lubią dobrze sadzić, gra słów nie przeznaczonych, a martwi bok serwerów Parrot. Rzeczywiście, uruchamiając aplikację, zdjęcie naszego Ficus, celem wszelkiej pychy, zniknął i nie może załadować. Po prostu ponownie pobrać, aby rozwiązać ten problem. I oczywiście, Parrot nie spieszy się do dostosowania swojej aplikacji na iOS do najnowszej 8.0. Wreszcie, nie opierają się na Flower Power w podróży: Połączenie Bluetooth daje autonomię całkiem zadowalające, ale tak to jest tylko użyteczny zakres smartfonie.

Parrot Flower Power - iOS Błąd
Nasz błąd Ficus w jednym pociągnięciem jednym!

wniosek

Parrot Flower Power 10 Obietnica była prosta i atrakcyjna. Co pozwala lepiej komunikować się z zakładu, a tym samym poznać ich codzienne potrzeby. Wykonanie jest schludny i wszystkich czujników i aplikacja Parrot nie naprawdę wstydzić krytykę. Rozpoczęcie pracy jest wystarczająco szybka i prosta obsługa.

Problemem jest to, że w końcu, to jest trudne do rozważenia Flower Power jako coś innego niż chwyt. Zmierzone parametry są czasem dość zaskakujące, deski, nie zawsze o tym powiadomiony i ostatnie dwa miesiące, wciąż czekamy na aplikacja przypomina nam podlewać naszą zieloną roślinę. Trzeba powiedzieć, że Flower Power i poważaniem miał zły start z prawie utonięcia roślinę w pierwszych dniach.

W końcu jesteśmy w lewo, aby korzystać z aplikacji Flower Power znać temperaturę pomieszczenia zamiast monitorować parametry Ficus uważamy czas zakupu jako części mebli. Na 49 euro, Flower Power zakupione na udar serca, niektórzy twierdzą, że obietnica, która nie zmaterializować w rzeczywistości. Poza tym dla tych z was, którzy mają wiele roślin, trwa kilka Flower Power (na szczęście aplikacja może obsługiwać kilka zakładów), a połączenie Bluetooth wymaga fizycznej obecności. Ostatni szczegół, tak, baza odniesienia chociaż konopi w swoich ofert.

Edytowany na 02/24/2016 o 13:45