Więcej na temat: facebook, nowy konkurent dla Google oferuje Groupon i

promocji facebookZ oferty Facebook, serwis społecznościowy Mark Zuckerberg jest inwestowanie zupełnie nowe pole: że grupa zakupowa. Oraz potencjał Wspólnoty platformy, Groupon i Google może być do czynienia z bardzo poważnym konkurentem.

Jeśli strona transakcji Facebook jest dostępny z Francji - i francuskim w tekście - usługi, jest on obecnie operacyjny dla nielicznych amerykańskich miast: Atlanta, Austin, San Francisco, San Diego i Dallas.

Zasada jest prosta: oferować komercyjnie atrakcyjnych ofert na naszym portalu społeczności internetowej opartej na systemie grupa zakupu. Im więcej klientów, tym bardziej cena produktu staje się atrakcyjne. System, który ma wiatr w żagle, sądząc po sukcesie stron takich jak Groupon czy Living Social, oferując za kilka lat tego typu usług dla użytkowników. W ubiegłym tygodniu, Google uruchomiła Propozycje, własny serwis grupa zakupu, zawsze USA.

Promocji facebook przekonwertuje Facebook kredytów - wirtualne pieniądze kupić za prawdziwe pieniądze - talony użytkowych w sklepach i partnerów komercyjnych usług. System podobny do popularnych i bogatych partnerów Groupon. Facebook zachowuje jednak ogromny atut w rękawie: ponad 600 milionów kont, które będą miały dostęp do usługi lokalnej oferty. Wystarczy powiedzieć, że społecznościowy jest daleko od niczego.

Dziś trudno powiedzieć, kiedy promocji Facebook zostanie uruchomiony w Europie, ale oczekujemy, że strona będzie wkrótce o nim komunikować. Należy również zauważyć, że Foursquare będzie także inwestować pole zakupu luzem, jak niedawno zasugerował jej założyciel Dennis Crowley.Edytowany na 11/07/2012 o 12:30