3 sposoby płatności kartą kredytową bez rozbijania banku

Osoby, rzemieślników, sprzedawców na rynku, pensjonaty ... Do tej pory było to trudne lub niemożliwe do otrzymania płatności kartą kredytową. Nowe rozwiązania do podłączenia do konkurowania smartphone, kosztów, terminali płatniczych oferowanych przez banki. Mamy przesiane.

" Niestety, nie akceptujemy kart kredytowych ”. Ta odpowiedź jest teraz tracąc sprzedaży do podmiotów gospodarczych. Według sondażu IFOP, 58% Francuzów już zrezygnowało z zakupu, gdy nie mogli zapłacić kartą kredytową. Ci, którzy nie przyjmują karty są uważane za archaiczne i nie przejęto o obsługę klienta. Jednak niechęć niektórych specjalistów jest zrozumiałe.

Zaproponować płatności kartą ostatecznie drogie. Jest to przede wszystkim wynajem elektronicznego terminala płatniczego (TPE). Następnie zapisz się na linii telefonicznej, poświęconej lub podłączonego do skrzynki DSL dla przesyłania danych do banku. Nie wspominając już o ustaloną prowizję od każdej transakcji, a składnik zmienny w zależności od kwoty zakupu. W końcu kilkadziesiąt euro miesięcznie, nawet bez transakcji.

Płatność z TPE karty kredytowej
Przez kilka miesięcy, alternatywne rozwiązania płatnicze przybyć we Francji z mocnym zamiarem zmniejszenia rachunku. Ich zasada? Podłącz czytnik kart bankowych do smartfona lub tabletu, aby włączyć je do terminalu płatności mobilnych. Aplikacja jest następnie wykorzystywany do dokonywania transakcji, tak jak w tradycyjnym sklepie: klient wkłada swoją kartę i ważne z kodem PIN. Jedynym wymogiem, mają WiFi lub 3G / 4G.

Płatność z telefonu TPE SumUp
istnieje wiele rozwiązań płatności mobilnych. Ale większość wymaga najpierw utworzyć konkretne konto: Paypal, Payname we Francji; Jabłko płatna, Google Wallet, Stany Zjednoczone. Ci, którzy pracują z kartami bankowymi są często amerykańskie rozwiązania, które tylko do odczytu paska magnetycznego, nie do zaakceptowania dla wielu konsumentów stosowanych do kołka zabezpieczającego.

Do 40% tańsze niż bank oferuje bankowość elektroniczna


W tym przypadku trzy pierwsze oferty dostępne we Francji będą szczegółowe. Z finansowego punktu widzenia, obie są prostsze i mniej kosztowne niż elektronicznych rozwiązań płatniczych dla banków. Proste, przede wszystkim, osiągając czytania taryfowego: Zakup stałym terminalu cen i jednolitej stawki procentowej nakładany na wszystkie transakcje. W przeciwieństwie do konwencjonalnych wszystkich ofert bankowych, które są w wielu opcji (kwota rocznych wpływów, rodzaj elektronicznego terminala płatniczego, prowizje szczebla, etc.), każdy ogólnie zdefiniowane w każdym przypadku przez negocjowanie konsultant bankowy.

hydraulikTe alternatywne rozwiązania płatnicze również powrócić mniej kosztowne dla małych przedsiębiorców. Do 40% w zależności od rodzaju operacji. W przypadku braku powtarzalnych kosztów stałych, profesjonalny tylko płaci procent tego, co otrzymuje. Posiadanie profesjonalnego konta bankowego nie jest konieczne. Pozwala to na pokoje lub rzemieślnicy (hydraulik, taxi, elektryk, itp) akceptują karty kredytowej, nawet w ruchu.

Rozwiązania dostępne we Francji hamowni. Wszystkie posiadają certyfikat PCI DSS dane standard bezpieczeństwa dla branży kart płatniczych. następna strona > Edytowany na 28/10/2014 o 22:35