Eden: nowy telefon planuje Bouygues Telecom w szczegółach

Po ustawieniu ostrości czas na jego niski koszt nowego Bouygues Telecom pożegnanie Neo Evasio i pakietów, zaledwie sześć miesięcy po ich ostatniej aktualizacji, odnawiając ponownie swój portfel tradycyjnych planów, teraz o nazwie „Eden”.

Logo Bouygues Telecom
Bouygues Telecom aktywowanych na jego drodze do numer jeden relacji z klientami i przeznaczone te oferty dla tych, którzy chcą akompaniament, w przeciwieństwie do niezależnych odbiorców, do których oferta B&Ci są przeznaczone. Tym samym obiecuje dodatkowo uproszczoną podaż i zrelaksowany, a szczególnie biorąc również szereg środków w celu przeciwdziałania pokusy zewnętrzne:
  • Od Obsługa 3 miesięcy, zmiana planu nie pociąga za sobą więcej ponownego powołania.
  • Pod koniec okresu zobowiązań, Bouygues Telecom poprosi abonenta do 24 miesięcy ponownie zaangażować w proponowanie nowego telefonu, ale po cenie, która razy niższe niż w przypadku nowego klienta, dzięki późniejszej refundacji.
  • W przeciwnym razie, cena wolnego planu mobilnej zastosuje się automatycznie, ponieważ terminal został spłacony.
Każdy z pakietów pozostaje naturalnie dostępne z lub bez zaangażowania czy nie mobilny, ale nie jest to możliwe do popełnienia 24 miesięcy bez pakietu mobilnego, co zwiększa pierwszą nagrodę w każdym z pakietów.

Ceny są na ogół niższe, ale zwykle kosztem kontyngentu poza którym przepływ połączenia internetowego jest kołnierzem do 128 kbps. Bouygues Telecom wprowadza na rynek w zamian za „Opcje internetowe” (5, 7 i 14 euro za 250 MB, 1 GB i 2), z którego stawka będzie w przeciwieństwie do wzrostu równoważnej oferty. Niektóre poziomy również scedować swoje miejsce na inne, bogatsze, a więc droższe.

Wreszcie abonentów istniejących transakcji będzie najczęściej zainteresowane w utrzymaniu ich oferty, chyba że ich stosowanie byłoby zmienić.

Eden klasyczny

Sukces pakiet klasyczny, nowy „Eden Classic” rozwija się płynnie. Jeśli jego poprzednik wzbogacony o nieograniczonej SMS, zawiera teraz dostęp do Wspólnoty siecią Wi-Fi operatora. Co dostępu do Internetu sporadycznie. Ceny są w najlepszym razie niższe, stabilny gorzej, ale oba poziomy niestety zniknęła (3 i 6 pm).

Bouygues Telecom Eden klasyczny
Eden relaks

Nowy „Eden relax” błędnie podaje upraszczające życzenia wyrażone przez Bouygues Telecom, ponieważ trzy poziomy na pięciu Evasio zastępuje. I nic nie zepsuć Internet miesięczna kwota waha się w zależności od czasu połączenia będzie od 500 do 350 MB poniżej 3 pm. Wizualnej poczty głosowej, kiedyś zarezerwowane dla pakietów high-end, to jednak zawarte na zamówienie. Dlatego trudno jest wypowiedzieć się na temat ewolucji taryf, ponieważ nie ma równoważności. Proporcjonalnie, wydają się one jednak pozostają stabilne.

Bouygues Telecom odpocząć Eden
Eden smartphone

Nowy „Eden smartphone” udaje się zarówno Neo i Neo smartfon, zachowując najgorsze zarówno: kontyngent internetowy 1 GB dla pierwszych ledwo niższych cenach niż w drugim. VoIP jest powszechna uwagę na wszystkich poziomach, a modem jest teraz włączone użyciu, ale zaciskowy z 10 MB na download jest nadal prawdopodobne w życie.

Bouygues Telecom Eden smartphone
Nowa gama opakowań „Bouygues Telecom Eden” będzie dostępna od 14 października 2011 roku.Edytowany na 27/06/2012 o 7:23 P.M.