Tutaj może wyglądać nowy Google Pixel

Jak dla nowej generacji swojego flagowego Pixel, Google jest tak dyskretny, jak to możliwe. Szczegóły fuitent mimo wszystko i nawet przyznać kamerzysta zaprojektować model 3D przyszłego smartphone.

Dwie wersje Premium dla Google Pixel 2


Google Pixel 2 nie powinno być smartphone ale zakres smartfonów. Przyrząd może być wyposażony w sito 4,97 cala działa w FHD (o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, o szerokości wynosi 16: 9). To jest taki sam rozmiar jak pierwszy model pikseli. Nawet krawędzie po obu stronach ekranu powinna być zachowana. Audio jack 3,5 mm powinny być usunięte i zastąpione z głośnikami stereo. Smartfon powinien pracować na Snapdragon 835 chipu, którego głównym serce powinno być Clocke na 2,45 GHz, wyposażony jest w 4 GB pamięci RAM i 64 GB przestrzeni dyskowej. Te cechy premii będzie to smartphone telefon najbardziej zaawansowany na rynku małych modeli. Nazwa tej przyszłej smartphone: Walleye.

Jego starszy brat, nazwany Taimen, powinny być wyposażone w ekran 5,99 cala OLED produkowanych przez LG. Krawędź jest węższy niż Walleye maksymalna przestrzeń pamięci jest pamięć RAM 128 GB i jeszcze 4 GB. Byłoby jednej kamery z tyłu z podwójnym lampy LED.

Google Pixel

Nieoficjalna wideo jest już w Internecie


Wszystkie te informacje umożliwiły filmowiec specjalizujący się w modelach 3D smartfonów zaprojektować film pokazujący, co w przyszłości może wyglądać Google Pixel 2. Zgodnie z pseudo Twórca koncepcji, Wydał kilkanaście filmów smartfonów, które mają powietrze prezentacji formalnych.

Jego najnowsze dzieło pokazuje więc telefon z czytnikiem linii papilarnych, logo zdrowie "G" tyłu oraz prostą krawędzią dwa przyciski. Telefon jest przedstawiony w czterech kolorach: ciemny niebieski, szary, czerwony i pomarańczowy.  • Pixel 2: 4K ekran, Android i Snapdragon 835 8?
  • Google anuluje Pixel XL 2 "Muskie" nawet bardziej wielkiego smartphone
  • Google Pixel 2: trzeci model o nazwie Tajmień?
  • Google będzie oferować nowy Pixel wyświetlania dla swoich smartfonów
  • Na następnym ekranie piksel Google z zakrzywionymi krawędziami?
  • Pixel XL Google ujawniło ponownie Geekbench
  • Pixel: Google prezentuje dwa smartfony high-end
  • Huawei odmówił produkować Google Pixel
Edytowany na 07/07/2017 o 16h58