Honor ogłosił 9: cena, termin i możliwości zwalniania!

Jest na imprezie w Berlinie qu'Honor z wielką pompą ogłosił swój nowy smartphone: the 9 Honor. Smartphone, który chce high-end, o wiele bardziej przystępnej cenie!

9 Honor

9 Honor: a "high-end" smartphone!


W ostatnich latach, Honor udaje się oferować wielkie laptopy w śmiesznych cenach. Spółka zależna od Huawei powraca z laptopa w bardzo dobrym stosunkiem cena / jakość na papierze. Projekt jest schludny, z zakrzywioną powrotem szkła przyjemny w obsłudze, dwa kolory, w tym nowy, pełny ekran HD o 5.15 cala. Otwierając go (co nie jest zalecane, oczywiście), można znaleźć Kirin 960 i 64 GB pamięci, którą można rozszerzyć do 256 GB. W zależności od marki, podwójny sensor obrazu pozwoli prawdziwy pięknych zdjęć w nocy, stąd słynny LightCatcher qu'Honor konsekwentnie stosowane w tych dniach. Kamery te byłyby nawet uczynić prawdziwych filmów w 4K bezpośrednio ze smartfonu.

Jedyną różnicą w wersji przedstawionej w Chinach kilka tygodni temu? RAM, w porównaniu z 6 GB do 4 GB dla wersji, który będzie sprzedawany w Europie.

Jaką cenę ... i kiedy będzie dostępny?


Aby dostać się na Honoru 9, trwa 499 € 90 ... ale jak często wraz z jednostką zależną od Huawei Honor 9 jest już zdyskontowana: 429 € 90 na Vmall.eu. Istnieje również oferowany jest z bransoletka Band 3 dostępne! To oferta także kumuluje się z ofertą rabatów € 30: jego cena spada do 399 €.

Jest już dostępny: szczęście i najszybszy więc będzie kolejny jeden lub dwa dni.Edytowany na 06/27/2017 o 4:27 P.M.