NRJ Komórka: prawie pakiet dostosowany do ciekawych kombinacji

NRJ Komórka inwestuje dostosowany pakiet niszy opuszczone przez zamknięcie Joe komórki temu trzech miesiącach ofiarą fuzji spółki dominującej SFR i Numericable.

Operator wirtualny NRJ Mobile, liczba niezależnych MVNO od przejęcia przez Virgin Mobile Numericable, SFR Group, rozpoczęła się 1 lipca, nowy niestandardowy pakiet, prawie.

NRJ Komórka zwyczaj Woot
Nowy pakiet Woot bez zaangażowania obejmuje we wszystkich przypadkach nieograniczone SMS i MMS i pozwala wybrać 2 godziny rozmów lub nieograniczone rozmowy we Francji i 500 MB, 3 GB lub 5 GB Internet 4G do 100 Mb / s.

Ale ten pakiet nie jest tak elastyczny, jak pakiet konfigurowalny koniec Joe komórki. Jest to niemożliwe do zrobienia bez Internetu, aby zaoszczędzić kilka euro, a 500 MB nie mogą być związane z nieograniczonymi rozmowami. Istnieje zatem pięć możliwych kombinacji, ledwo więcej niż konwencjonalnym zakresie bez zaangażowania:
  • 2 godziny i 500 MB: 10 euro / miesiąc
  • 2 po południu i 3 GB: 13 euro / miesiąc
  • 2 po południu i 5 GB: 18 euro / miesiąc
  • nieograniczone rozmowy i 3GB: 16 euro / miesiąc
  • nieograniczone rozmowy i 5 GB: 21 euro / miesiąc
Omijając nad korzyści, takich jak komunikaty dołączone do lub z zagranicy, jak również oferuje kilka nowych kombinacji do tej pory na rynku, ten nowy pakiet oferuje nagród Raporty / interesującą wydajność. Natomiast segment € 10 / miesiąc, większość konkurencji oferuje nieograniczone rozmowy bez Internetu, NRJ Mobile, a przedstawi pakiet odpowiedni dla szerokiego cel. I oferuje wieczną nieograniczony plan z 3GB internet dla 4 euro mniej niż większość jego konkurentów. Chciwe techniczni w internecie, ale nie telefon, jeśli nie w Voice over IP, mają z kolei Pakiet 2 po południu i 5 GB za 18 euro / miesiąc.

Jedyną wadą dla niektórych konsumentów, średnia korzystanie z sieci komórkowej SFR, która jest obecnie w ostatnim lub przedostatnim, ramię w ramię z wolna, wskaźników określonych przez ARCEP w swoim najnowszym obserwatorium (pokrywa, prędkość pobierania i ilości). Ale klient może zażądać przełącznik w sieci Orange, najlepsze na rynku, jeśli ma problemy z SFR.

Pakiet Woot bez zaangażowania NRJ Mobile jest teraz dostępny w każdym razie.

NRJ Komórka zwyczaj Woot
pokrewne
  • Operatorzy sieci komórkowych są nadal nierówna w 2015 roku
Edytowany na 06/07/2015 o 10:59